Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Radomiak Radom Radomiak Radom
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
  • 19:55
    Ostatecznie pokonujemy Radomiaka Radom, 2-0! Świetny wieczór za naszymi zawodnikami. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w przyszłą sobotę.
  • KONIEC
  • 90+3'
    Kolejna próba z dystansu Mauridesa i znów niecelna.
  • 90+3'
    Zmiana w ekipie Pasów. Strózik zastępuje Kallmana.
  • 90+1'
    Słupek obity przez Mauridesa po strzale z rzutu wolnego! Mamy szczęście!
  • 90+5'
    Co najmniej 5 minut doliczonych do czasu gry!
  • 85'
    Kakabadze! Świetna bomba z kilkunastu metrów, po której piłka poleciała minimalnie obok prawego słupka.
  • 80'
    ... i Sipl'aka w niemal jednym momencie.
  • 79'
    Żółty kartonik dla Loshaja...
  • 76'
    ... a schodzą z niego Machado i Abramowicz.
  • 76'
    Podwójna zmiana w Radomiaku. Na boisko wchodzą Semedo i Pik...
  • 76'
    Zmiana w Cracovii. Jaroszyński zastępuje Makucha.
  • 74'
    Machado ogląda żółtą kartkę.
  • 73'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Świetna próba Kallmana z woleja w polu karnym, której Ojrzyński nie był w stanie wybronić. Prowadzimy dwiema bramkami!
  • 67'
    Strzał Mauridesa głową w polu karnym. Ten jednak był bardzo nieprecyzyjny.
  • 66'
    Strzał Grzybka z prawej strony pola karnego. W ostatniej chwili interweniuje Niemczycki!
  • 65'
    ... a schodzą Myszor i Knap.
  • 65'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Wchodzą Kakabadze i Loshaj...
  • 64'
    Machado strzela w polu karnym, ale wyraźnie pudłuje.
  • 62'
    Jugas ofiarnie wybija strzał w wykonaniu Mauridesa z wysokości pola karnego.
  • 60'
    ... a schodzą z niego Luizao i Leandro.
  • 60'
    Podwójna zmiana w Radomiaku. Na boisko wchodzą Cichocki i Pawłowski...
  • 58'
    W zespole gospodarzy szykują się zmiany spowodowane wykluczeniem obrońcy Radomiaka z reszty spotkania.
  • 55'
    Red card
    Czerwona kartka dla Justiniano za zatrzymanie Myszora pędzącego w pole karne w sytuacji sam na sam.
  • 54'
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła w nasze pole karne. Piłkę łapie Niemczycki.
  • 51'
    Żółta kartka dla Jugasa za nieprzepisowe powstrzymanie przeciwnika.
  • 51'
    Wrzutka Myszora z prawej strony w pole karne z rzutu wolnego. Piłka minęła jednak linię końcową boiska.
  • 48'
    Leandro spróbował szczęścia z prawej strony w okolicach pola karnego, ale piłka po rykoszecie od jednego z naszych obrońców minęła prawy słupek bramki.
  • 47'
    Wrzutka z lewego skrzydła w nasze pole karne, po której piłkę wybijają obrońcy Pasów.
  • 46'
    Zmiana w przerwie w ekipie Radomiaka. Alves zastępuje Nascimento.
  • 18:48
    Do przerwy Pasy prowadzą z ekipą Radomiaka po wyrównanym spotkaniu. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Poprzeczka! Cóż za próba Jugasa zza pola karnego!
  • 45+1'
    Co najmniej 2 minuty doliczone do czasu I połowy!
  • 43'
    Strzał Myszora z 18. metra wybroniony przez Ojrzyńskiego.
  • 42'
    Nascimento ogląda żółtą kartkę za nieprzepisowe powstrzymanie kontrataku Pasów.
  • 38'
    Żółta kartka dla Makucha za zatrzymanie pędzącego do kontry Leandro w środkowej strefie boiska.
  • 36'
    Kolejna próba Rodina głową w polu karnym po wrzutce z rzutu rożnego. Ponownie górą defensywa Radomiaka.
  • 34'
    Sipl'ak wybija piłkę poza pole karne po dośrodkowaniu Abramowicza z lewej strony.
  • 30'
    Próba Pasów w polu karnym gospodarzy. Szczęścia próbowali Kallman i Makuch, ale nie udało im się zaskoczyć defensywy rywali.
  • 29'
    Machado zagrywa "z fałsza" z lewej strony pola karnego, ale nie znalazł tym podaniem adresata ze swojej drużyny.
  • 26'
    Strzał Knapa po ziemi z 25. metra, który wyłapuje Ojrzyński.
  • 25'
    Faul Nascimento na Myszorze pod naszym polem karnym. Mamy rzut wolny.
  • 24'
    Nascimento strzelił z 20 metrów, ale futbolówkę pewnie chwyta Niemczycki.
  • 21'
    GOOOOOOOOL! Jakub Myszor pokonuje Ojrzyńskiego z najbliższej odległości po podaniu piłki od Kallmana i mamy 1-0!
  • 18'
    Groźny strzał Mauridesa zza pola karnego, po którym piłka minimalnie przeleciała ponad poprzeczką.
  • 16'
    Myszor spróbował zaskoczyć bramkarza strzałem głową zza pola karnego. Ojrzyński pewnie chwyta jednak futbolówkę.
  • 13'
    Sipl'ak dośrodkowywał z prawego narożnika boiska. Piłka nie znalazła jednak adresata w polu karnym i okazja spełzła na niczym.
  • 12'
    Rodin strzela głową w polu karnym, ale obrońca rywali wybija piłkę dosłownie sprzed linii bramkowej. Nadal mamy 0-0.
  • 10'
    Póki co więcej z gry mają piłkarze gospodarzy, jednak wymiernych efektów w postaci groźnego strzału na naszą bramkę nie uświadczyliśmy.
  • 7'
    Nascimento dośrodkowuje z lewej strony, ale jego zagranie jest zbyt niedokładne i piłka mija linię końcową boiska.
  • 4'
    Żółty kartonik dla Oshimy za zbyt ostry faul w środkowej strefie boiska.
  • 3'
    Wrzutka Abramowicza z lewego skrzydła powstrzymana przez Jugasa.
  • 17:57
    Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Damianem Sylwestrzakiem na czele wchodzą na plac gry. Pora na "Eye of the Tiger" ze stadionowych głośników i za moment ruszamy!
  • 17:45

Powoli dobiega końca rozgrzewka, zatem pora sprawdzić skład Pasów na dzisiejszy mecz!

• 17:23
    Gracze obu zespołów rozpoczęli rozgrzewkę. Do piłkarskiego wydarzenia wieczoru dla kibiców Cracovii coraz bliżej!
  • 17:05
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo"! Już za kilkadziesiąt minut zmierzymy się z Radomiakiem w Radomiu. Bądźcie z nami!