Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 5 minut.
  • 88'
    Zmiana w zespole gospodarzy - Filip Bakowski za Oskara Łąka.
  • 85'
    Madejski znalazł się pod presją i nasz bramkarz był zmuszony wybić futbolówkę na aut.
  • 82'
    Najlepsza okazja na bramkę dla Cracovii II w tym meczu! Na piątym metrze do dośrodkowania Ogorzałego doszedł Strózik, ale piłka uderzona "w kozioł" przeleciała nad bramką Wieczerzaka.
  • 80'
    Kolejna zmiana w zespole trenera Ankowskiego - Jakub Gut zastępuje Wiśniewskiego.
  • 74'
    Pierwsza próba Nowickiego, który przed chwilą pojawił się na placu gry, ale bardzo niecelna.
  • 71'
    Potrójna zmiana w Pasach została dopełniona poprzez korektę na pozycji ofensywnego pomocnika - Przemysława Kapka zmienił Robert Ożóg.
  • 71'
    Boisko opuścił również Filip Balaj, którego zastąpił Kacper Nowicki.
  • 71'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Kamil Ogorzały zastępuje Thiago.
  • 66'
    Przerwa w grze spowodowana kontuzją Mateusza Janeczko, który został trafiony piłką przez Pieńczaka.
  • 64'
    Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Kacper Nytko zastępuje Mateusza Stańczyka.
  • 60'
    Uderzenie Wiśniewskiego ofiarnie zablokowane przez Igora Wosia.
  • 57'
    Akcję później to Thiago znalazł się w pozycji faulującego i on również ogląda żółty kartonik za faul na Baworze.
  • 56'
    Żółta kartka dla Mateusza Stańczyka za faul taktyczny na Thiago.
  • 55'
    Kolejna rewelacyjna interwencja Madejskiego, który broni sytuację "sam na sam" z Pawłem Bażantem.
  • 50'
    Dwie świetne interwencje Madejskiego ratują Pasy przed utratą drugiej bramki!
  • 47'
    Świetna akcja zapoczątkowana przez Wiśniewskiego zakończona zbyt mocnym dograniem Strózika do Balaja.
  • 46'
    Bliski dojścia do piłki był Przemysław Kapek, ale nasz zawodnik został uprzedzony przez golkipera gospodarzy.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Po rzucie wolnym najwyżej w polu karnym Cracovii wyskoczył Damian Bawor i posłał piłkę obok interweniującego Madejskiego.
  • 42'
    Próba prostopadłego podania w kierunku Kapka w wykonaniu Wiśniewskiego wybita przez Igora Wosia.
  • 36'
    Bardzo spokojne spotkanie w Połańcu obserwujemy do tej pory. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska, a nieliczne ofensywne zagrania po obu stronach są nacechowane dużą niedokładnością.
  • 33'
    Zbyt mocne dogranie Bawora i grę od bramki wznowi Madejski.
  • 27'
    Płaskie dogranie Zauchy i Filipowi Balajowi zabrakło centymetrów, by umieścić piłkę w siatce gospodarzy.
  • 25'
    Żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu wolnego na skraju pola karnego Pasów ukarany Paweł Bażant.
  • 21'
    Kolejna próba Pasów - tym razem uderzał Balaj.
  • 20'
    Uderzenie Thiago zza szesnastki zmusiło do interwencji Marcina Wieczerzaka.
  • 16'
    Kolejny rzut rożny dla gospodarzy bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Madejskiego.
  • 11'
    Dobra interwencja Madejskiego, który instynktownie wybronił uderzenie Galery.
  • 7'
    Ofensywna akcja Thiago zakończona niecelnym dośrodkowaniem w kierunku Strózika.
  • 5'
    Pierwsze zagrożenie pod bramką Pasów - po rzucie rożnym główkował Bawor, ale niecelnie.
  • 14:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 11. kolejki 3. ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Połaniec. Początek meczu jest zaplanowany na godzinę 15:00.