Stadion im. Orła Białego
Miedz Legnica Miedz Legnica
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
  • 14:28
    Spotkanie w Legnicy za nami. Co prawda bramki zdobywali tylko nasi zawodnicy, ale ostatecznie wywozimy punkt. Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia za tydzień!
  • 90+4'
    Hebo! Piękny strzał Duńczyka, po którym piłka ostemplowała poprzeczkę!
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Narsingha za faul na własnej połowie.
  • 90+2'
    Rakoczy pokusił się o strzał w polu karnym z kilkunastu metrów. Piłkę zablokował defensor rywali i mamy rzut rożny.
  • 90+1'
    Co najmniej 5 minut doliczonych do czasu meczu.
  • 90'
    Dośrodkowanie Narsingha z prawego skrzydła, po którym piłka spada prosto w ręce Niemczyckiego.
  • 88'
    Kostka strzelał zza pola karnego, jednak na tyle niedokładnie, że piłkę przejęli nasi obrońcy.
  • 84'
    Zmiana w ekipie Pasów W miejsce Rodina wchodzi Jablonsky.
  • 81'
    Ghita zatrzymuje atak Narsingha. Miedź ma rzut rożny.
  • 79'
    Dłuższa przerwa spowodowana urazem Mateja Rodina.
  • 73'
    Żółta kartka dla Kostki za agresywny faul na Jaroszyńskim.
  • 72'
    Kolejna zmiana w Miedzi. Kostka zastępuje Martineza.
  • 71'
    Lehaire strzela z 20. metra. Piłkę blokują nasi obrońcy.
  • 69'
    Próba Narsingha z prawej strony, po której piłkę chwyta Niemczycki.
  • 68'
    ... a schodzą z niego Myszor i Makuch.
  • 68'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Na boisku pojawiają się Konoplyanka i Rakoczy...
  • 67'
    ... i Naveda.
  • 67'
    ... a schodzą z niego Kobacki, Dominguez...
  • 67'
    Potrójna zmiana w ekipie Miedzi. Na boisko wejdą Narsingh, Lehaire i Cacciaube...
  • 65'
    Jaroszyński dośrodkowuje piłkę z lewej strony, ale zamiary naszego zawodnika pewnie odczytuje Abramowicz.
  • 62'
    Za atak na Navedę, Florian Loshaj ogląda żółty kartonik.
  • 59'
    ... a schodzą z niego Knap i Sipl'ak.
  • 59'
    Podwójna zmiana w Cracovii. Na boisko wchodzą Loshaj i Jugas...
  • 57'
    Kallman wpadł w pole karne i próbował pokonać Abramowicza, jednak bramkarz legnickiego klubu powstrzymał Fina.
  • 56'
    Legniczanie budują kolejne ataki na naszej połowie. Momentami bywa bardzo groźnie.
  • 52'
    Own goal
    Rapa pakuje piłkę do własnej bramki po strzale Henriqueza na naszą bramkę.
  • 51'
    Żółta kartka pokazana Ghicie za faul w środku pola.
  • 48'
    Gulen ogląda żółtą kartkę za atak na głowę Makucha na własnej połowie.
  • 48'
    Jaroszyński! Strzał obrońcy Pasów w polu karnym, po którym piłka mija lewy słupek bramki.
  • 46'
    Legniczanie zaczęli drugą połowę od ofensywy, podobnie, jak zakończyli pierwszą.
  • 46'
    Zmiana w przerwie w ekipie gospodarzy. Matynia zastępuje Aurtenetxe.
  • 13:18
    Po pierwszych 45 minutach prowadzimy z Miedzią. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45'
    Sipl'ak ogląda żółty kartonik za faul na prawym skrzydle.
  • 41'
    Naveda pokusił się o strzał z woleja w okolicy 18. metra. Piłka poszybowała ponad naszą bramkę.
  • 40'
    Myszor poszukał dośrodkowaniem z rzutu wolnego Rodina, jednak futbolówkę chwyta Abramowicz.
  • 35'
    GOOOOOOOOOOOOOOL! Kapitalne uderzenie Myszora z woleja lewą nogą w polu karnym w stronę lewej strony bramki i obejmujemy prowadzenie!
  • 33'
    Martinez pokusił się o strzał po ziemi z prawej strony niedaleko granicy pola karnego. Piłka na szczęście minęła prawy słupek naszej bramki.
  • 31'
    Żółty kartonik dla Hebo za nieprzepisową próbę zatrzymania kontrataku gospodarzy.
  • 31'
    Niemczycki! Świetna interwencja bramkarza Pasów po wyjściu na pozycję sam na sam przez Kobackiego!
  • 29'
    Kallman wbiega w pole karne i oddaje strzał z 10 metrów, jednak jego próbę zatrzymuje Aurtenetxe.
  • 29'
    Na murawie dłuższa chwila przewagi optycznej w wykonaniu gospodarzy.
  • 26'
    Naveda spróbował szczęścia z prawej strony pola karnego, jednak jego zamiary odczytał Sipl'ak.
  • 23'
    Kolejna próba ataku pozycyjnego w wykonaniu Pasów. Póki co nie ma jednak żadnego wymiernego skutku.
  • 18'
    Strzał Henriqueza z woleja w polu karnym po składnej akcji Miedzi. Piłka na nasze szczęście mija prawy słupek bramki!
  • 16'
    Wrzutka Myszora z prawego skrzydła, po której futbolówkę pewnie łapie Abramowicz.
  • 15'
    Myszor spróbował strzału zza pola karnego, ale piłkę zablokował obrońca gospodarzy.
  • 13'
    Carolina dośrodkowuje z lewej strony w pole karne, jednak wcześniej liniowy dopatrzył się pozycji spalonej zawodnika klubu z Legnicy.
  • 12'
    Pasy konstruują atak pozycyjny od własnej połowy. Zobaczymy, co z tego wyniknie.
  • 8'
    Kobacki szukał Henriqueza zagraniem w uliczkę, jednak nasi obrońcy odczytali zamiary młodego zawodnika Miedzi.
  • 7'
    Naveda fauluje Myszora na naszej połowie i teraz to my mamy rzut wolny.
  • 6'
    Faul Jaroszyńskiego w środku pola na Martinezie i Miedź ma rzut wolny.
  • 5'
    Masa niedokładności po obu stronach i póki co nie mieliśmy klarownych okazji pod którąkolwiek z bramek.
  • 3'
    Podanie piłki do Myszora wbiegającego z prawego skrzydła, jednak futbolówka ostatecznie nie dociera do adresata.
  • 2'
    W pierwszych chwilach meczu, to Pasy zbudowały sobie optyczną przewagę nad rywalami.
  • 12:27
    Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Piotrem Lasykiem na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz, ale najpierw Olaf Kobacki z Miedzi Legnica odbierze nagrodę dla Młodzieżowca Września PKO Banku Polskiego.
  • 12:19
    Rozgrzewka obu zespołów dobiegła końca. Szykujmy się na, miejmy nadzieję, wielkie, piłkarskie widowisko!
  • 12:02
    Rozgrzewających się zawodników gospodarzy przywitano utworem "Welcome To The Jungle" zespołu Guns n'Roses.
  • 11:46
    Zawodnicy Pasów właśnie wybiegli na przedmeczową rozgrzewkę. Do pierwszego gwizdka Piotra Lasyka coraz mniej czasu!
  • 11:42

Pora poznać skład, jaki w bój wypuścił Trener Pasów:

• 11:30
    Witamy ze Stadionu im. Orła Białego w Legnicy! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy miejscową Miedzią, a Cracovią. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej "na żywo"!