Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 3 minuty.
    Świetne uderzenie "z woleja" w wykonaniu Mrozika i jeszcze lepsza interwencja Jakuba Burka!
  • 89'
    W polu karnym Pasów przewracany Jakub Pawlik, ale bez reakcji sędziego.
  • 88'
    Do długiej piłki za plecy obrońców KSZO dopadł Maciej Mrozik, jednak nasz pomocnik nie trafił czysto w piłkę i jego uderzenie złapał bramkarz gości.
  • 86'
    Ostatnia zmiana w Pasach - Jan Mróz zastępuje strzelca pierwszej bramki dla Pasów, Sebastiana Strózika.
  • 81'
    Swoją szansę od trenera Ankowskiego otrzymuje również Kacper Nowicki, który zmienił Thiago.
  • 81'
    Kolejne zmiany w Pasach. Maciej Mrozik wchodzi na boisko za Przemysława Kapka.
  • 78'
    Dobre minuty w wykonaniu gości - od kilku chwil piłkarze Pasów zamknięci na własnej połowie, z trudem mogą sobie poradzić z wyprowadzaniem piłki.
  • 76'
    Zmiana w zespole gości - Jakub Pawlik zastępuje Jakuba Cukrowskiego.
  • 71'
    Bliski szczęścia Ogorzały, który w ostatniej chwili został zablokowany przez ofiarnie interweniujących defensorów gości.
  • 69'
    Boisko opuścił również Jakub Gut, a w jego miejscu na placu gry pojawił się Radosław Kanach.
  • 69'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Kamil Ogorzały wchodzi na boisko za Roberta Ożóga.
  • 63'
    Zmiana w drużynie gości - Paweł Zdyb zastępuje Franciszka Lipkę.
  • 61'
    2:0! Jakub Gut uderzeniem lewą nogą podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 53'
    Żółtą kartką ukarany zawodnik drużyny gości - Michał Nawrot.
  • 53'
    Ależ blisko drugiej bramki dla Pasów Sebastian Strózik! Strzał naszego napastnika zmierzał do bramki gości, ale piłkę z linii wybił Jakub Cukrowski.
  • 51'
    Kolejna dobra interwencja Jakuba Burka, który bezproblemowo obronił uderzenie Jakuba Guta.
  • 49'
    Pierwsza groźna akcja Pasów w drugiej części spotkania - Przemysław Kapek próbował dojść do piłki po dograniu Strózika, jednak został uprzedzony przez interweniującego Jakuba Burka.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+1'
    Do pierwszej części spotkania sędzia Rafał Szydełko dolicza co najmniej 1 minutę.
  • 44'
    Sebastian Strózik ukarany żółtym kartonikiem za faul w środkowej części boiska.
  • 40'
    Kolejna pewna interwencja Madejskiego w tym spotkaniu - tym razem po uderzeniu Michała Nawrota ze stałego fragmentu gry.
  • 40'
    Żółtą kartką za faul na Konstiantynie Cherniim ukarany Krystian Bociek.
  • 35'
    Ładna drużynowa akcja Pasów zakończona uderzeniem głową Strózika, po którym futbolówka przeleciała metr nad poprzeczką bramki gości.
  • 30'
    W pole karne KSZO z piłką wpadł Przemysław Kapek, ale nasz młody napastnik nie zdecydował się na uderzenie na bramkę gości.
  • 27'
    Kolejna próba zawodników gości, która nie podniosła ciśnienia Sebastianowi Madejskiemu. Płaskie uderzenie Dariusza Brągiela z okolic 25. metra pewnie złapane przez naszego bramkarza.
  • 22'
    Uderzenie Thiago z rzutu wolnego wybronione przez Burka opuszkami palców!
  • 19'
    Po rzucie rożnym dla Cracovii piłkę z pola karnego KSZO z problemami wybija Illia Tymoshenko.
  • 14'
    Na bramkę Madejskiego zza 16. metra uderzał głową Konstiantyn Chernii, jednak jego strzał był zdecydowanie zbyt lekki, by sprawić problemy naszemu golkiperowi.
  • 10'
    1:0! Sebastian Strózik pewnie wykorzystuje rzut karny i wyprowadza Pasy na prowadzenie!
  • 8'
    Przemysław Kapek przewracany w polu karnym KSZO i Pasy będą miały rzut karny!
  • 4'
    Pierwszy strzał Cracovii II na bramkę Jakuba Burka! Uderzenie Marcina Budzińskiego pewnie złapane przez golkipera gości.
  • 12:30
    Witamy na relacji tekstowej z meczu 14. kolejki 3. Ligi, gr. IV. Drugi zespół Cracovii podejmie dziś w Cracovia Training Center KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 13:00.