Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
Cracovia Cracovia
  • 14:23
    Koniec! Ostatecznie pokonujemy ekipę Miedziowych i kończymy serię spotkań bez wygranej! Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia na meczu z Jagiellonią Białystok!
  • KONIEC MECZU
  • 90+1'
    Strzał Kłudki był tak niecelny, że fani skomentowali go lawiną szyderczych śmiechów.
  • 90+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do czasu gry.
  • 86'
    Goal
    GOOOOOOL! Próbował i wreszcie się udało! Patryk Makuch pokonuje bramkarza!
  • 85'
    Replace
    Zmiana także w Zagłębiu. Giorbelidze zastępuje Bartolewskiego.
  • 84'
    Replace
    ... a schodzą Konoplyanka i Kallman.
  • 84'
    Replace
    Podwójna zmiana w Cracovii. Na boisko wchodzą Rakoczy i Balaj...
  • 83'
    Yellow card
    Żółty kartonik dla Hinokio.
  • 82'
    Niemczycki zmuszony do interwencji po akcji Zagłębia i strzale z woleja w naszym polu karnym.
  • 80'
    Słupek! Ghita strzela w konstrukcję bramki po zagraniu piłki w pole karne.
  • 77'
    Yellow card
    Żółty kartonik dla Kopacza za faul na Sipl'aku.
  • 75'
    Makuch i jego kolejna okazja w polu karnym, po której Bieszczad interweniuje!
  • 73'
    Piłka zagrana do Kakabadze od Konoplyanki, ale Gruzin nie zdołał zaskoczyć defensywy Zagłębia.
  • 70'
    Replace
    ... i Poletanović.
  • 70'
    Replace
    ... a schodzą z niego Starzyński, Bohar...
  • 70'
    Replace
    Potrójna zmiana w Zagłębiu. Na boisko wchodzą Hinokio, Chodyna i Pieńko...
  • 67'
    Replace
    Zmiana w ekipie Pasów - Loshaj zmienia Knapa.
  • 67'
    Goal
    GOOOOOOOOOOOL! Kallman pokonuje głową Bieszczada!
  • 65'
    Świetna piłka zagrana na dobieg w kierunku Knapa. Nasz zawodnik nie był w stanie jednak minąć Bieszczada w sytuacji sam na sam.
  • 63'
    Wolej Kakabadze po dośrodkowaniu z lewej strony od Kallmana.
  • 62'
    Kolejna próba Makucha! Tym razem z półobrotu próbował uderzyć z pierwszej piłki, jednak Bieszczad nie dał się zaskoczyć.
  • 61'
    Kolejna seria rzutów rożnych pod bramką Zagłębia.
  • 61'
    Makuch! Strzał napastnika Pasów po podaniu od Kakabadze został sparowany przez Bieszczada.
  • 59'
    Replace
    Zmiana w Zagłębiu. Adamski zastępuje Doleżala.
  • 58'
    Kakabadze próbował dośrodkować piłkę po podaniu z lewej strony od Sipl'aka, jednak kąt, pod jakim była piłka był zbyt ostry i z wrzutki nici.
  • 54'
    Ghita blokuje strzał Starzyńskiego z pola karnego.
  • 53'
    Yellow card
    Żółty kartonik dla Rapy za faul na Boharze w środku pola.
  • 51'
    Strzał z daleka w wykonaniu Bohara. Piłka poszybowała wysoko ponad naszą bramką!
  • 49'
    Okazja Kłudki pod naszą bramką, w której młody gracz Zagłębia posłał piłkę obok prawego słupka bramki.
  • 48'
    Kakabadze posłał bombę w kierunku bramki Zagłębia, jednak Bartolewski zablokował piłkę.
  • 47'
    Kallman! Świetna okazja Fina z prawej stronu pola karnego, po której piłka nieznacznie minęła lewy, dalszy słupek bramki!
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 13:16
    Jak na razie bramek w Lubinie nie widzieliśmy, choć Pasy miały naprawdę sporo szans na pokonanie Bieszczada. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45'
    Seria niedokładnych podań kluczowych po obu stronach. Nadal bez bramek w Lubinie.
  • 40'
    Uffff, mamy sporo szczęścia po tym, jak piłka po próbie Starzyńskiego zza pola karnego ostemplowała prawy słupek bramki!
  • 39'
    Ghita strzela głową w polu karnym, ale jego strzał przelatuje minimalnie ponad poprzeczkę bramki Zagłębia.
  • 37'
    Lubinianie przejmują kontrolę nad grą i częściej są na naszej połowie.
  • 31'
    Bartolewski blokuje wrzutkę Kakabadze z prawego skrzydła i mamy rzut rożny!
  • 29'
    Jach pakuje piłkę do siatki z lewej strony pola karnego, ale liniowy dopatrzył się spalonego.
  • 26'
    Ghita ofiarnie wślizgiem blokuje strzał Bohara w okolicach pola karnego.
  • 24'
    Rajd Kallmana pod bramkę Zagłębia i zagranie z prawej strony, po którym piłkę chwyta Bieszczad.
  • 24'
    Ławniczak szuka szczęścia strzałem głową po dośrodkowaniu Łakomego z lewego narożnika bramki. Na nasze szczęście pudłuje.
  • 23'
    Rapa blokuje dośrodkowanie Bartolewskiego z lewej strony.
  • 22'
    Seria rzutów rożnych pod bramką Zagłębia. W drugiej próbie Ghita pudłuje główką.
  • 20'
    Kallman wpada w pole karne i strzela z jego lewej strony. Piłkę blokuje jednak jeden z obrońców gospodarzy.
  • 18'
    Zagranie z prawej strony do Konoplyanki w pole karne. Ukrainiec jednak pudłuje minimalnie obok lewego słupka bramki.
  • 17'
    Faul Kłudki na Oshimie i mamy rzut wolny w środkowej strefie boiska.
  • 13'
    Próba Ghity w polu karnym po dośrodkowaniu z prawej strony, którą powstrzymuje Bieszczad.
  • 11'
    Makuch dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale piłkę blokuje jeden z obrońców gospodarzy.
  • 11'
    Kapitalna interwencja Niemczyckiego po próbie z woleja w wykonaniu Łakomego!
  • 9'
    Cracovia zaczyna przeważać w posiadaniu piłki.
  • 7'
    Nieprecyzyjna piłka od Knapa w środku pola w stronę Sip'aka skutkuje autem dla ekipy Miedziowych.
  • 4'
    Starzyński blokuje strzał Kakabadze z okolic 25. metra od bramki Zagłębia.
  • 3'
    Konoplyanka zagrywa z lewej strony do Kakabadze, ale Gruzin swoim strzałem z woleja nie zaskakuje Bieszczada.
  • 2'
    Groźne starcie Rapy z Doleżalem w polu karnym Pasów. Obaj zawodnicy po chwili wstali i kontynuują grę.
  • 2'
    Jak na razie oba zespoły skupiły się głównie na próbie znalezienia luki obronnej w szeregach rywali.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 12:28
    Zawodnicy obu ekip w asyście Bartosza Frankowskiego weszli właśnie na murawę w akompaniamencie hymnu Zagłębia. Za moment ruszamy!
  • 12:17
    Intensywne rozgrzewanie się do meczowego wysiłku dobiegło końca, a to oznacza, że już tylko chwila dzieli nas od pierwszego gwizdka Bartosza Frankowskiego z Torunia.
  • 11:48
    Gracze obu zespołów rozpoczęli właśnie przedmeczową rozgrzewkę. Tradycyjnie, najpierw wyszli na nią bramkarze.
  • 11:34
    Witamy w naszej relacji tekstowej "na żywo" prosto ze słonecznego Lubina! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się tutaj spotkanie Pasów w ramach 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy!