Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
  • 17:01
    Mamy to! Pasy zwyciężają ostatnie spotkanie domowe w rundzie jesiennej. Do zobaczenia w piątek przy okazji potyczki z Wisłą Płock.
  • 90+4'
    Żółta kartka dla Makucha za faul na Alomeroviciu.
  • 90+3'
    Kolejna zmiana w Jagiellonii. Cernych zastąpi Łaskiego.
  • 90+1'
    Żółty kartonik dla Knapa za faul w środkowej strefie boiska.
  • 90+1'
    Red card
    Po weryfikacji VAR, Kowalski obejrzał czerwoną kartkę.
  • 90+1'
    Co najmniej 10 minut doliczonych do czasu gry.
  • 87'
    Groźna okazja Jagiellonii. Imaz minimalnie pudłuje w polu karnym.
  • 87'
    Zmiana w ekipie Pasów. Myszor wchodzi w miejsce Konoplyanki.
  • 83'
    Zmiana w Cracovii. Knap zastępuje Loshaja.
  • 83'
    Strzał Camary w polu karnym po podaniu od Imaza. Piłkę łapie Niemczycki.
  • 81'
    Zmiana w Jagiellonii. Pospisil wchodzi w miejsce Prikryla.
  • 78'
    GOOOOOOOOOL! Matej Rodin pokonuje bramkarza z najbliższej odległości i obejmujemy prowadzenie!
  • 75'
    9628 kibiców zasiadło dzisiaj #NaStadionie przy ul. Kałuży. Dziękujemy za Wasze wsparcie!
  • 74'
    ... a schodzą Nene i Trubeha.
  • 73'
    Podwójna zmiana w Jagiellonii. Wchodzą Kowalski i Camara...
  • 72'
    Makuch strzelał głową w polu karnym, Alomerović wybija piłkę z linii bramkowej. Ajjjj, niewiele brakowało!
  • 71'
    Seria dośrodkowań w wykonaniu Sipl'aka i Stachery. Nic większego z niej nie wyniknęło.
  • 68'
    Próba Kallmana w polu karnym po wrzutce z prawego skrzydła od kolegi. Ponownie piłka mija bramkę.
  • 64'
    Strzał Makucha głową w polu karnym. Piłkę chwyta ponownie Alomerović.
  • 62'
    Poprzeczka! Ależ okazja Pasów, niestety niewykorzystana.
  • 61'
    Niemczycki powstrzymuje Imaza w okazji sam na sam, jednak nawet gdyby Hiszpan zdobył bramkę, to i tak nie byłaby uznana z powodu spalonego.
  • 60'
    Kallman dośrodkowuje z prawej strony, ale Alomerović pewnie chwyta futbolówkę.
  • 60'
    Nastić dopada do piłki na lewym skrzydle, ale jego dośrodkowanie nie należało do najbardziej dokładnych i udanych w karierze.
  • 59'
    Rodin! Świetne wybicie piłki głową poza pole karne po dośrodkowaniu z prawego skrzydła!
  • 51'
    Rodin blokuje dośrodkowanie Trubehy z prawego skrzydła.
  • 47'
    Żółty kartonik dla Jablonsky'ego za faul na rywalu na połowie Jagiellonii.
  • PRZERWA
  • 45'
    Jablonsky strzela głową po wrzutce z prawego narożnika. Nasz obrońca ostatecznie pudłuje.
  • 42'
    Faul Tiru na Makuchu na połowie Jagielloni nie umknął czujnemu oku Piotra Lasyka.
  • 42'
    Pora na atak ze strony Pasów. Ten jednak nie przyniósł żadnej korzyści,
  • 38'
    Białostoczanie nadal przeważają. Okazji z tego jednak jak na lekarstwo.
  • 33'
    Okazja Prikryla zza pola karnego. Po serii rykoszetów piłka mija bramkę i nadal mamy bezbramkowy remis.
  • 31'
    Okazja Pasów. Składna wymiana piłki między Sipl'akiem, Kallmanem, Makuchem i Konoplyanką kończy się strzałem Ukraińca. Mocno niecelnym.
  • 26'
    Próba Kallmana z dalekiej odległości wyłapana przez Alomerovicia.
  • 25'
    Świetna interwencja Niemczyckiego po strzale z ostrego kąta w wykonaniu Prikryla. Jagiellonia ma rzut rożny.
  • 23'
    Mamy chwilę przerwy po tym, jak na boisko padł Trubeha.
  • 22'
    Białostoczanie powrócili do posiadania piłki. Właśnie konstruują kolejny atak.
  • 18'
    Makuch! Ależ świetny strzał naszego zawodnika, mierzony przy lewym, dalszym słupku bramki. Zabrakło niewiele!
  • 17'
    Cracovia powoli przejmuje inicjatywę na boisku, ale jak na razie akcja skupia się głównie w środku pola,
  • 15'
    Próba Loshaja zza pola karnego. Piłkę blokuje Łaski i mamy rzut rożny z prawego narożnika.
  • 14'
    Niemczycki! Świetna interwencja po strzale Prikryla w polu karnym!
  • 13'
    Tiru poszukał Imaza w polu karnym dośrodkowaniem z lewego skrzydła. Piłka nie dotarła jednak do Hiszpana.
  • 8'
    Jak na razie, to ekipa gości przeważa na boisku i częściej stara się zagrozić bramce rywali.
  • 7'
    Faul Sipl'aka na Nene w środkowej strefie i żółty kartonik dla słowackiego obrońcy.
  • 5'
    Imaz szukał Trubehy pod naszym polem karnym, jednak Ghita zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 4'
    Trubeha fauluje Ghitę na naszej połowie i mamy rzut wolny.
  • 3'
    Trwa wzajemne sprawdzanie szyków obronnych celem znalezienia luki do ukąszenia rywali.
  • 14:58
    Arbiter Piotr Lasyk prowadzi zawodników obu zespołów na murawę. Za moment zaczynamy mecz, ale najpierw pora na hymn Cracovii!
  • 14:48
    Piłkarze obu zespołów opuścili na moment plac gry po zakończonej rozgrzewce. Tylko minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka sędziego!