• 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia główny dolicza co najmniej 3 minuty.
  • 87'
    Replace
    Uraz Jana Kozłowskiego wykluczył go niestety z dalszego udziału w dzisiejszym spotkaniu. W jego miejsce na placu gry pojawia się Gabriel Mierzwiński.
  • 86'
    Przerwa w grze spowodowana urazem Jana Kozłowskiego.
  • 83'
    Replace
    Kolejna roszada w zespole MKS Podlasie Biała Podlaska - Jarosław Kosieradzki zmienia Jakuba Mażysza.
  • 80'
    Replace
    Zmiana również w ekipie gospodarzy - Kobyliński za Galacha.
  • 77'
    Replace
    Trzecia zmiana w ekipie trenera Ankowskiego - Krzysztof Bociek zastępuje Sebastiana Strózika.
  • 76'
    Goal
    Gool! Patryk Zaucha podwyższa prowadzenie Pasów!
  • 73'
    Replace
    W 73. minucie boisko opuszcza strzelec pierwszej bramki dla Pasów - Kacper Nowicki, który zostaje zmieniony przez Macieja Mrozika.
  • 68'
    Pierwsza ofensywna akcja Mroza! Obrońca Pasów urwał się skrzydłem i dograł piłkę na głowę Strózika, który w trudnej sytuacji nieznacznie się pomylił.
  • 65'
    Replace
    Pierwsza zmiana w zespole Pasów - Jan Mróz zastępuje Jakuba Guta.
  • 57'
    Thiago nieprzepisowo powstrzymywany przed polem karnym gospodarzy i Pasy będą miały rzut wolny w odległości około 20 metrów od bramki rywali.
  • 51'
    Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu ekipy trenera Ankowskiego - przed chwilą zaskoczyć bramkarza rywali próbował Strózik, a wcześniej Robert Ożóg.
  • 46'
    Replace
    Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy - boisko opuścił Borys Piotrowski, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Maciej Kuroski.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+1'
    Goal
    Gool! 2:1 dla Cracovii! Świetne wykonanie rzutu wolnego przez Michała Wiśniewskiego!
  • 45'
    Yellow card
    Żółtą kartką ukarany zawodnik gospodarzy - Erwin Bahonko.
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia Norbert Chrząstek dolicza co najmniej dwie minuty.
  • 39'
    Bliski szczęścia Jakub Gut! Pomocnikowi Pasów zabrakło centymetrów, by dojść do piłki dogrywanej przez Thiago.
  • 35'
    Bardzo pewna interwencja Pieńczaka, który głową wybija piłkę na rzut rożny.
  • 29'
    Świetny drybling Nowickiego na skrzydle - widać, że ten zawodnik czuje się dziś bardzo pewnie z piłką przy nodze.
  • 26'
    Ponownie swojego szczęścia szukał Brian Galach - tym razem w bramce czujnie jednak Madejski.
  • 20'
    Długie podanie od Wiśniewskiego w kierunku Thiago, ale nasz pomocnik zdaniem sędziego znajdował się na spalonym.
  • 16'
    Goal
    1:1. Sebastiana Madejskiego pokonuje Brian Galach.
  • 14'
    Dobra ofensywna akcja Strózika, który w ostatnim momencie został uprzedzony przez interweniującego Rafała Misztala.
  • 9'
    Goal
    1:0 dla Pasów! Kacper Nowicki wyprowadza nasz zespół na prowadzenie!
  • 5'
    Spokojny początek meczu w Białej Podlaskiej - gra toczy się głównie w środkowej części boiska.
  • Początek meczu
  • 15:00
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 15. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Cracovia II zagra na wyjeździe z MKS-em Biała Podlaska. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 16:00.