Stadion im. Kazimierza Górskiego
Wisła Płock Wisła Płock
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
  • 22:29
    Niestety, kończymy rundę jesienną z porażką. Do zobaczenia podczas najbliższych sparingów.
  • 90+6'
    Ofiarna próba Jablonsky'ego z dalekiej odległości. Nie przyniosła ona oczekiwanego efektu.
  • 90+1'
    Co najmniej 6 minut dłużej pograją zawodnicy.
  • 90'
    Zmiana w Cracovii. Balaj zastępuje Kallmana.
  • 87'
    Kallman pudłuje po zagraniu od Rapy z prawego skrzydła. Ależ było blisko...
  • 85'
    Rafał Wolski zostaje zastąpiony przez Antona Kryvotsyuka.
  • 84'
    Rodin powstrzymuje atak Wisły pędzący z lewej strony boiska.
  • 81'
    Zmiana w Wiśle. Lesniak zastępuje kontuzjowanego Kolara.
  • 80'
    Second yellow card
    Oshima fauluje Wolskiego i opuszcza boisko po obejrzeniu drugiej żółtej kartki.
  • 77'
    Strzał głową Rakoczego w polu karnym nie był w stanie zaskoczyć Kamińskiego.
  • 75'
    ... a schodzą z niego Loshaj i Sipl'ak.
  • 75'
    Podwójna zmiana w naszych szeregach. Na boisku pojawiają się Rakoczy i Knap...
  • 69'
    Zmiana też w ekipie Pasów. Konoplyanka zostaje zastąpiony przez Myszora.
  • 67'
    ... i Sekulski.
  • 67'
    ... a schodzą z niego Davo, Szwoch...
  • 67'
    Potrójna zmiana w Wiśle. Na boisko wchodzą Rasak, Lewandowski i Kolar...
  • 66'
    Bomba w samo okno Wolskiego i Wisła prowadzi.
  • 60'
    Żółta kartka dla Rzeźniczaka za niesportowe zachowanie.
  • 59'
    Świetny wolej Konoplyanki z kilkunastu metrów. Piłka mija lewy słupek bramki.
  • 56'
    Po raz kolejny Makuch szukał szczęścia. Tym razem spudłował próbę głową w polu karnym.
  • 52'
    Makuch! Strzał z okolic pola karnego mija bramkę Wisły.
  • 51'
    Zagranie po ziemi Sipl'aka z lewej strony, piłka ląduje w rękach Kamińskiego.
  • 50'
    Rapa dośrodkowuje z prawej strony. Zamiary Rumuna odczytuje Kamiński.
  • 49'
    Kontra płocczan, w której fatalny strzał z 16. metra oddał Sekulski.
  • 48'
    Uffff! Chrzanowski strzela głową w polu karnym, ale trafia w boczną siatkę. Nie ma gola!
  • 47'
    Żółty kartonik dla Oshimy już w pierwszych minutach drugiej połowy.
  • 21:22
    Jak na razie bezbramkowo remisujemy z Nafciarzami. Do zobaczenia po przerwie!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Świetny strzał Rapy w polu karnym. Kamiński znów górą!
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do czasu I połowy.
  • 45'
    Żółta kartka dla Szwocha za bardzo ostre zagranie pod naszym polem karnym.
  • 42'
    Żółty kartonik dla Rodina za ostry faul w środkowej strefie boiska.
  • 39'
    Świetna próba Rodina w polu karnym, po której futbolówka mija minimalnie lewy słupek bramki.
  • 35'
    Loshaj! Piękny strzał z powietrza wychwycony jednak przez Kamińskiego.
  • 32'
    Loshaj strzela z dystansu. Piłka mija jednak bramkę.
  • 26'
    Przewaga Nafciarzy jest dość wyraźna, ale póki co obrońcy Pasów dalej zachowują czyste konto.
  • 24'
    Okazja Vallo zza pola karnego. Niemczycki chwyta piłkę!
  • 23'
    Strzał Kallmana z kilkunastu metrów, który wyłapał Kamiński.
  • 19'
    Tomasik! Potężny strzał z dystansu. Piłka na nasze szczęście minimalnie minęła poprzeczkę.
  • 18'
    Loshaj przechwytuje piłkę zagrywaną z prawej strony do Davo.
  • 16'
    Okazja płocczan, po raz kolejny górą Niemczycki.
  • 15'
    Zagranie Rapy z prawej strony do Makucha. Piłka jednak nie dociera do napastnika Pasów.
  • 12'
    Brawo, Karol Niemczycki! Świetnie wyłapana piłka po wrzutce z prawego skrzydła w wykonaniu Rzeźniczaka.
  • 11'
    Makuch strzela głową w polu karnym po dośrodkowaniu Loshaja z rzutu wolnego. Piłka mija bramkę.
  • 9'
    Zamieszanie w naszym polu karnym. Ostatecznie jednak Pasy zażegnują niebezpieczeństwo, choć i tak szanse na bramkę były niewielkie z powodu zauważonego przez liniowego spalonego.
  • 7'
    Walka toczy się głównie w środowej strefie boiska z minimalną przewagą gospodarzy.
  • 4'
    Niemczycki chwyta piłkę po dośrodkowaniu Tomasika z lewego skrzydła.
  • 4'
    Jak na razie sporo niedokładności po obu stronach. Poszukiwania dobrej okazji na bramkę trwają!
  • 2'
    Tomasik szukał dośrodkowania z lewego skrzydła, ale ostatecznie nie udało się tego wykonać dzięki udanej interwencji Cornela Rapy.
  • 20:26
    Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Pawłem Malcem na czele wchodzą na plac gry. Za moment zaczynamy mecz, ale najpierw pora na hymn Polski z okazji Narodowego Święta Niepodległości!
  • 20:12
    Zawodnicy wracają do szatni po zakończonej rozgrzewce. Za moment pora na danie główne wieczoru!
  • 19:51

Poznajmy skład, w którym podopieczni Jacka Zielińskiego rozpoczną dzisiejsze spotkanie:

• 19:45
    Rozgrzewka obu ekip właśnie się rozpoczęła. To znak, że czasu do startu meczu jest coraz mniej!