Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
Stal Mielec Stal Mielec
  • 19:56
    Tak jest! 3 punkty zostają przy Kałuży po pokonaniu mieleckiej Stali, 2-1. Do zobaczenia w przyszłą sobotę w Gliwicach!
  • KONIEC
  • 90+3'
    Hoskonen ofiarnie wybija piłkę po wrzutce w pole karne Pasów!
  • 90+1'
    Co najmniej 3 minuty doliczone do czasu gry!
  • 88'
    Zmiana w Stali. Hiszpański zastępuje Vallejo.
  • 86'
    Żółta kartka dla Makucha za ściągnięcie koszulki w trakcie celebrowania gola.
  • 85'
    GOOOOOOOOOOL! Patryk Makuch piętką strzela do bramki Stali i mamy 2-1!
  • 83'
    Zmiana w Stali. Hinokio zostaje zastąpiony przez Kasperkiewicza.
  • 77'
    Ostatnia zmiana w Cracovii. Jaroszyński zastępuje Sipl'aka.
  • 75'
    Bochnak! Ależ świetna pierwsza okazja, po której piłka minimalnie minęła bramkę!
  • 73'
    ... i Sappinen.
  • 73'
    ... a schodzą z niego Mak, Ciepiela...
  • 73'
    Potrójna zmiana także w Stali. Na boisko wchodzą Domański, Lebedyński i Ratajczyk...
  • 73'
    Zmiana w ekipie Cracovii. Bochnak zastępuje Rakoczego.
  • 69'
    Dośrodkowanie Atanasova na pole karne rywali. Piłkę wybijają gracze Stali.
  • 63'
    Chaotyczna interwencja obrońców Stali, po której mogło być niebezpiecznie pod ich bramką.
  • 62'
    7139 kibiców zasiadło dziś na trybunach stadionu przy ul. Kałuży. Dziękujemy za wsparcie!
  • 61'
    Konoplyanka szukał kolegi w środku pola karnego, jednak dośrodkowana futbolówka została przechwycona przez Mrozka.
  • 55'
    Ajjjj, niewiele brakowało! Makuch mógł wykorzystać błąd Mrozka, jednak piłka odbiła się od naszego napastnika tak, że poleciała obok bramki Stali.
  • 49'
    Dośrodkowanie Konoplyanki na głowę Makucha, po czym piłka wylądowała w rękach Mrozka.
  • 47'
    OTAR KAKABADZE i mamy 1-1! Świetny strzał z ostrego kąta w polu karnym!
  • 46'
    Błyskawiczny atak Rakoczego i Atanasova. Ostatecznie nie udaje się tego zamienić na gola.
  • 46'
    ... i debiutujący Hoskonen!
  • 46'
    ... a wchodzą na nie Konoplyanka, Kakabadze...
  • 46'
    Potrójna zmiana w Cracovii. Z boiska schodzą Kallman, Jugas i Rapa...
  • 18:51
    Do przerwy to Stal była skuteczniejsza od naszego zespołu. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+2'
    Zółta kartka dla Flisa za atak na Makucha.
  • 45+1'
    Co najmniej 4 minuty doliczone do pierwszej połowy.
  • 45'
    Rapa pokusił się o "centrostrzał" z prawego skrzydła. Mrozek chwycił piłkę.
  • 44'
    Sędzia Kwiatkowski ukarał żółtą kartką Trenera Pasów, Jacka Zielińskiego.
  • 42'
    Próba przelobowania Mrozka przez jednego z naszych zawodników. Ostatecznie bramkarz Stali wyłapuje to uderzenie.
  • 37'
    Gol dla Stali. Hinokio pokonuje Niemczyckiego w polu karnym.
  • 34'
    Wymiana piłki między Makuchem i Atanasovem. Macedończyk jednak nie miał szans dobrze uderzyć piłki i Mrozek chwycił futbolówkę.
  • 29'
    Jugas strzela głową po wrzutce od Atanasova z rzutu rożnego. Minimalnie pudłuje. Przy okazji doznaje jednak urazu głowy po zderzeniu z Krukiem.
  • 26'
    Sipl'ak wrzuca piłkę z lewego skrzydła w pole karne, ale Mrozek pewnie ją chwyta.
  • 23'
    Hinokio ogląda żółtą kartkę za utrudnianie wznowienia gry.
  • 19'
    Piłka zablokowana przez nasz mur po rzucie wolnym w wykonaniu Maka.
  • 18'
    Arbiter analizuje z wozem VAR, czy faul był popełniony już w polu karnym. Póki co Mak ustawia piłkę na 17. metrze.
  • 17'
    Niemczycki ogląda żółtą kartkę za, zdaniem sędziego niebezpieczny atak na napastnika rywali w okolicy 16, metra.
  • 14'
    Makuch dośrodkowuje z prawej strony, ale ostatecznie obrońcy Stali wybijają piłkę.
  • 12'
    Sipl'ak! Świetna próba Słowaka po wrzutce od Rapy z prawego skrzydła. Słowak minimalnie pudłuje po oddaniu strzału głową.
  • 12'
    Zamieszanie pod naszą bramką! Udaje się je zażegnać!
  • 9'
    Rakoczy! Ależ blisko strzelenia bramki był młody gracz Pasów, który oddał strzał z minimalnym pudłem przy prawym słupku.
  • 8'
    Wrzutka Rakoczego z prawego skrzydła w pole karne. Mrozek chwyta pewnie piłkę.
  • 6'
    Kallman! Świetny rajd pod bramkę Mielczan i strzał z okolic linii pola karnego. Piłka minimalnie mija lewy słupek bramki rywali.
  • 4'
    Atanasov wrzuca piłkę w pole karne, ta jednak zostaje przechwycona przez obrońców Stali.
  • 3'
    Seria fauli z mieleckiej strony na połowie Stali. Pora na kolejny rzut wolny dla Pasów!
  • 1'
    Okazja Maka w pierwszych sekundach meczu. Gracz Stali minimalnie spudłował strzał oddany z okolic 20. metra.
  • 17:57
    Zawodnicy obu zespołów w asyście ekipy sędziowskiej z Tomaszem Kwiatkowskim na czele wchodzą na plac gry. Pora na hymn Cracovii, a po nim - pierwszy gwizdek sędziego.
  • 17:46
    Przedmeczowa rozgrzewka dobiega końca. Wielkie piłkarskie emocje ruszą już za moment!
  • 17:40
    Deszczowo nad krakowskim niebem. To oznacza, że murawa pozwoli na szybką, techniczną grę.
  • 17:22
    Przedmeczowa rozgrzewka trwa w najlepsze. Do piłkarskiego widowiska pozostało coraz mniej!
  • 17:07

Pora przyjrzeć się zestawieniu Pasów na dzisiejsze starcie!

• 16:54
    Witamy ze stadionu przy ul. Kałuży! Już za kilkadziesiąt minut rozpoczniemy walkę o punkty przeciwko Stali Mielec!