Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 3
Cracovia Cracovia
  • koniec spotkania
  • 90+5'
    KONIEC! Zdobywamy bardzo ważne 3 punkty na trudnym terenie. Zrównujemy się w tabeli z naszymi dzisiejszymi rywalami, jednocześnie goniąc Piasta i Śląsk. Wciąż mamy szansę na puchary, ale przed nami jeszcze trzy trudne spotkania. Dziękujemy za śledzenie tekstowej relacji live, do następnego meczu!
  • 90+4'
    Goal
    GOOOOOOOOOOOOL!!! Nie pomylił się Sergiu Hanca! Zmylił Kuciaka i zamienił karnego na gola! Taką Cracovię chcemy oglądać w każdym meczu!
  • 90+3'
    Penalty
    Karny dla Cracovii! Po przepięknej przewrotce Lopesa piłka odbiła się od ręki Paixao. Sergiu, wierzymy w Ciebie!
  • 90+1'
    5 minut doliczył do tego spotkania Paweł Raczkowski
  • 90'
    Yellow card
    Żółtą kartką za faul na Łukaszu Zwolińskim ukarany Michał Helik
  • 90'
    Za głębokie dośrodkowanie Pietrzaka, zza linii końcowej zagrywał piłkę Fila. Rozpoczniemy grę od bramki
  • 87'
    Replace
    Ostatnia zmiana w drużynie Pasów. Ivana Fiolicia zmieni Milan Dimun
  • 86'
    Groźne dośrodkowanie Nalepy, jednak na nasze szczęście bardzo pomylił się Tobers
  • 84'
    Bardzo spokojnie grają gospodarze, zupełnie jakby to oni prowadzili dwiema bramkami
  • 81'
    Na całe szczęście uraz nie okazał się poważny, Jablonsky powrócił na boisko!
  • 80'
    David Jablonsky schodzi z boiska opierając się na fizjoterapeutach... Nie wygląda to najlepiej, nasz stoper ciągle rozmasowuje udo
  • 78'
    Ależ groźny strzał Haydary'ego! Ładne, podkręcone uderzenie zostało jednak złapane przez Hrosso
  • 75'
    Replace
    Druga zmiana w drużynie Pasów. Strzelca drugiej bramki dla najstarszego klubu sportowego w Polsce zmieni Mateusz Wdowiak
  • 74'
    Wpadli na siebie Cornel Rapa, Rafał Pietrzak i Patryk Lipski. Na szczęście obeszło się bez interwencji służb medycznych
  • 70'
    Goal

GOOOOOOOOOOOOL!!! Bardzo ładna akcja Fiolicia i Loshaja,ten drugi odegrał do boku, a słowacki obrońca pewnym strzałem tuż przy słupku pokonał swojego rodaka! Pasy - Lechia, 2-0! Jeszcze jeden!

• 69'
    Replace
    Do wejścia gotowy Flavio Paixao. Zmieni on wypożyczonego z Cracovii Jaroslava Mihalika
  • 67'
    Szybki atak, ale znowu bramkarz gospodarzy szybszy od naszego kapitana...
  • 66'
    Będzie szansa z rzutu wolnego. Rafa szykuje się do wykonania stałego fragmentu gry
  • 63'
    Korner dla Lechii. Do piłki jak zwykle podchodzi Pietrzak. Kontratak Pasów skasował właśnie boczny obrońca Gdańszczan, który świetnie wrócił do obrony
  • 61'
    Ciągle naciskamy biało-zielonych, ale brakuje odrobiny szczęścia... Najpierw strzał Siplaka minął słupek, potem minimalnie szybszy od Rafy był Dusan Kuciak
  • 60'
    Fila fauluje Siplaka! Upiekło mu się w tej sytuacji, w końcu ma już na koncie żółtą kartkę
  • 58'
    Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowuje Rafał Pietrzak, zamieszanie, piłka odbita jeszcze od arbitra i mamy rzut sędziowski
  • 56'
    Replace
    I Zwoliński za Ze Gomesa
  • 56'
    Replace
    Przeprowadzono zapowiedziane zmiany. Haydary za Conrado
  • 54'
    Szykuje się zmiana w drużynie gospodarzy. Do wejścia na boisko szykują się Omran Haydary i Łukasz Zwoliński
  • 48'
    Goal
    GOOOOOOOOOOOOL!!! Zamieszanie w polu karnym, najlepiej odnalazł się w nim nasz kapitan, który zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu! Jeszcze jeden!
  • 45'
    Replace
    Potwierdzenie zmiany - Kamil Pestka za Sylwestra Lusiusza
  • 46'
    Gramy! Mamy jedną zmianę w drużynie Pasów. Za Lusiusza wchodzi Pestka. Tylko zwycięstwo! Hej, Pasy tylko zwycięstwo!
  • początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Paweł Raczkowski gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie. Po obiecującym początku w wykonaniu Pasów poziom meczu nieco się wyrównał. Oby w drugiej połowie szczęście bardziej nam dopisywało!
  • 44'
    Dośrodkowanie Fiolicia wybite przez obrońców. Mamy rzut z autu na wysokości 25. metra
  • 42'
    Odbiór piłki w środku boiska, jednak niecelnie dogrywał van Amersfoort do Rapy. od bramki rozpocznie Dusan Kuciak
  • 39'
    Walka o piłkę wygrana przez graczy Pasów. Od bramki Hrosso
  • 39'
    Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Lipski ustawia się w narożniku boiska
  • 36'
    Krótko rozegrany korner; nie porozumieli się Lechici, niebezpieczeństwo zostało zażegnane
  • 36'
    Rzut rożny dla gospodarzy. Po strzale Conrado piłka odbiła się od Rapy
  • 34'
    Wygonił się Rapa za linię końcową. Od bramki rozpocznie Dusan Kuciak
  • 32'
    Loshaj niecelnie do Lopesa. Musimy konstruować akcję od linii obrony.
  • 30'
    Yellow card
    Wrzutka Hanki wybita przez obrońców. Kontrę zatrzymuje Michal Siplak, który otrzymuje żółtą kartkę i tym samym będzie pauzował w kolejnym meczu.
  • 28'
    Yellow card
    Karol Fila ukarany żółtą kartką za faul na Pelle van Amersfoorcie. Rzut wolny dla Pasów
  • 28'
    Świetna obrona Hrosso! Uderzał z lewej strony Rafał Pietrzak. Mamy rzut rożny dla gospodarzy.
  • 24'
    Z głębi pola dośrodkowywał Lipski. Fiolić stracił piłkę pod linią końcową, jego błąd został na szczęście szybko naprawiony
  • 26'
    Dośrodkowanie Pietrzaka minęło wszystkich. Pasy od rzutu z autu
  • 23'
    Szukał Lopesa Siplak, jednak osaczony Portugalczyk nie miał szans dojść do ciętego podania
  • 22'
    Ależ pograła Lechia! Na szczęście strzał Conrado bardzo niecelny
  • 20'
    Nisko dośrodkowuje Chorwat, piłka wybita przez gdańskich obrońców.
  • 19'
    Faulowany Fiolić, będzie dobra szansa z rzutu wolnego!
  • 18'
    Zza pola karnego uderzał Fiolić, piłka odbiła się jednak od obrońców i z łatwością złapał ją Kuciak
  • 16'
    Centrostrzał Pietrzaka na całe szczęście mija słupek bramki Hrosso
  • 15'
    Ręką zagrywa Michal Siplak, biało-zieloni mają rzut wolny na wysokości pola karnego Pasów.
  • 12'
    Faul Lusiusza na Kubickim, rzut wolny dla Lechii.
  • 8'
    Strzał Lopesa z boku pola karnego, ale obok bramki. Kilkunastu centymetrów zabrakło, aby zmieścił tę piłką w okienku bramki baiło-zielonych.
  • 7'
    Ładna akcja środkiem pola, Kuciak cudem broni strzał van Amersfoorta!
  • Początek spotkania
  • 20:03
    Gospodarze grają w składzie Kuciak - Pietrzak, Maloca, Nalepa, Fila - Kubicki, Tobers, Lipski - Conrado, Gomes, Mihalik
  • 20:00

Za chwilę rozpoczniemy mecz! Oto skład Pasów:

• 19:23
    Witamy wszystkich! Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Lechia Gdańsk - Cracovia. Spotkanie to rozegrane zostanie w ramach 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy.