Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
  • 90'
    Dzisiejszy mecz potrwa dłużej o co najmniej 6 minut.
  • 90'
    Zmiana w Stalowej: Szymon Grabarz zmienia strzelca bramki - Mariusza Szuszkiewicz.
  • 89'
    Świetna indywidualna akcja Kapka, który został nieprzepisowo zatrzymany przez Piotra Rogalę. Zawodnik Stali obejrzał za to zagranie żółtą kartkę.
  • 85'
    Żółty kartonik dla kapitana Cracovii II - Marcina Budzińskiego.
  • 81'
    Zmiana na pozycji napastnika w drużynie Pasów - Przemysław Kapek pojawia się na placu gry w miejsce Kacpra Śmiglewskiego.
  • 79'
    Dużo dziś żółtych kartek w Stalowej Woli - tym razem kartonikiem ukarany defensor Pasów, Krystian Bociek.
  • 77'
    Mocno napiera Stal w ostatnich minutach - tym razem uderzenie Soszyńskiego przeleciało minimalnie nad bramką Pasów.
  • 77'
    Trzecia zmiana w Stali - Piotr Rogala za Jakuba Banacha.
  • 74'
    Po uderzeniu przewrotką w wykonaniu Bartosza Grasza piłka ląduje na poprzeczce bramki Madejskiego!
  • 74'
    Żółtą kartką ukarany Adam Imiela.
  • 72'
    Kolejna roszada przeprowadzona przez trenera Kalitę - Jan Mróz zastępuje Michała Stacherę.
  • 68'
    Na boisku pojawił się również Jakub Gut, który zastąpił Kacpra Nowickiego.
  • 67'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Kacper Jodłowski zastępuje Michała Wiśniewskiego.
  • 64'
    1:0 dla Stali. Mariusz Szuszkiewicz uderzeniem głową wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.
  • 60'
    Od 60. minuty spotkania na boisku będziemy oglądać Arkadiusza Ziarko, który zmienił Bartłomieja Olszewskiego.
  • 60'
    Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy - boisko opuścił Kacper Wydra, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Arkadiy Filipchuk.
  • 59'
    Żółta kartka dla Kacpra Wydry za faul na bramkarzu Pasów - Sebastianie Madejskim.
  • 54'
    Dobra, drużynowa akcja Pasów zakończona dośrodkowaniem Nowickiego, które zostało wyłapane przez golkipera Stali.
  • 52'
    Przerwa w grze spowodowana urazem gracza Stali - Bartosza Grasza.
  • 48'
    Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Stali! Dwie świetne szanse dla naszych dzisiejszych rywali, ale nadal bez bramek w tym spotkaniu!
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny doliczył co najmniej 1 minutę.
  • 45'
    To powinno być 1:0 dla Stali! Fatalne pudło Szuszkiewicza, który przeniósł piłkę nad bramką Madejskiego uderzając z 5. metra.
  • 43'
    Pod bramkę Pasów skrzydłem próbował przedostać się Grasza, ale został powstrzymany przez świetnie interweniującego Pieńczaka.
  • 39'
    Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu - tym razem przez arbitra napomniany pomocnik Stali - Łukasz Soszyński.
  • 36'
    Obiecująca akcja Pasów zatrzymana gwizdkiem sędziego, który dopatrzył się spalonego Nowickiego.
  • 31'
    Przeciągnął dośrodkowanie ze skraju "szesnastki" Kamil Ogorzały i od bramki wznowią gospodarze.
  • 28'
    Groźne uderzenie głową Śmiglewskiego pewnie złapane przez Furmana.
  • 24'
    Rewelacyjna interwencja Krystiana Boćka, który powstrzymał wychodzącego "sam na sam" Kacpra Wydrę!
  • 15'
    Po rzucie rożnym Stal ruszała z groźną kontrą, którą nieprzepisowym zagraniem zatrzymał Kacper Nowicki. Arbiter główny wycenił tę interwencję na żółty kartonik.
  • 14'
    Pierwsza świetna szansa dla Cracovii! Sytuacyjne uderzenie Śmiglewskiego rewelacyjnie broni Michał Furman, który koniuszkami palców wybija piłkę na rzut rożny.
  • 9'
    Żółtą kartką za faul na połowie Cracovii ukarany Jakub Kowalski ze Stali.
  • 8'
    Po faulu Pieńczaka Stal wykonywała rzut wolny z okolic 20. metra od bramki Madejskiego, jednak obrońcy Pasów poradzili sobie z wybiciem piłki.
  • 8'
    Mamy pierwszą karę indywidualną w tym spotkaniu - żółtym kartonikiem ukarany obrońca Cracovii, Mateusz Pieńczak.
  • 3'
    W środkowej części boiska powalony Michał Wiśniewski i od rzutu wolnego wznowią Pasy.
  • 13:56
    Zawodnicy wychodzą już na boisko - za chwilę początek spotkania!
  • 13:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 18. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Będzie to pierwszy oficjalny mecz Pasów pod wodzą nowego szkoleniowca - trenera Mirosława Kality.