Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka pewnie wypiąstkowana przez Madejskiego.
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny dolicza co najmniej 4 minuty.
  • 88'
    Boisko opuścił również Kacper Jodłowski, którego zastąpił Mateusz Pieńczak.
  • 87'
    Boisko opuszcza strzelec dwóch bramek - Marcin Budziński, a w jego miejsce na placu gry melduje się Robert Ożóg.
  • 85'
    Świetna odpowiedź Pasów! Marcin Budziński po raz drugi!
  • 84'
    Mamy bramkę kontaktową dla gospodarzy. Na listę strzelców wpisuje się Ivan Hurenko.
  • 80'
    Druga zmiana w Pasach - Jakub Gut wchodzi na boisko za Kamila Ogorzałego.
  • 79'
    Otworzyło się nam spotkanie w Wiązownicy - przed chwilą rewelacyjną sytuację na podwyższenie wyniku miał Budziński, który minimalnie się pomylił podrzucając piłkę nad wychodzącym bramkarzem.
  • 76'
    Sebastian Madejski rewelacyjnie broni rzut karny!
  • 75'
    Penalty
    Faul w polu karnym Pasów i sędzia wskazuje na 11. metr - Wiązownica będzie miała rzut karny!
  • 70'
    Co za minuty w wykonaniu Pasów! Marcin Budziński uderzeniem z najbliższej odległości powiększa prowadzenie naszego zespołu!
  • 67'
    Nie był to najpewniej wykonany rzut karny na świecie, ale piłka po uderzeniu Sebastiana Strózika ląduje w bramce Wiązownicy!
  • 65'
    Penalty
    Faul na Krystianie Boćku i Pasy będą miały rzut karny!
  • 62'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym Wiązownicy wyskoczył Krystian Bociek, jednak po uderzeniu naszego obrońcy gospodarze wybili piłkę z własnej linii bramkowej!
  • 61'
    Dobre podanie od Strózika w polu karnym Wiązownicy otrzymał Budziński, ale kapitan Pasów zbyt długo holował futbolówkę i ostatecznie tylko rzut rożny.
  • 59'
    Wyżej ustawiony zespół Pasów po zmianie stron, co zdaje się przynosić efekty - gospodarze mają problem z wyprowadzeniem piłki, co generuje liczne niedokładne zagrania po ich stronie.
  • 55'
    Prosty błąd w wyprowadzaniu piłki w wykonaniu gospodarzy, niewykorzystany przez podopiecznych trenera Mirosława Kality.
  • 54'
    Pierwsza zmiana w Pasach - Kacper Nowicki pojawia się na placu gry w miejsce Przemysława Kapka.
  • 51'
    Pierwsze minuty drugiej połowy na korzyść piłkarzy Wiązownicy - piłka znajduje się głównie na połowie Pasów, choć jak na razie nie przekłada się to na bezpośrednie zagrożenie pod bramką Madejskiego.
  • 46'
    W przerwie w składzie gospodarzy doszło do jednej zmiany - Kacper Chełmecki zastąpił Michała Musika.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Pierwsza połowa potrwa dłużej o co najmniej minutę.
  • 43'
    Mamy pierwszą indywidualną karę w tym spotkaniu. Żółtą kartką ukarany defensor Pasów - Krystian Bracik.
  • 41'
    Soczyste uderzenie Jodłowskiego z pierwszej piłki w ostatniej chwili zblokowane przez Melinyszyna! Wydaje się, że gdyby nie ta interwencja, futbolówka wylądowałaby w siatce gospodarzy.
  • 37'
    Uderzenie Strózika po składnej zespołowej akcji zablokowane przez Kordasa.
  • 34'
    Po dośrodkowaniu Zauchy udało się oddać strzał Kacprowi Jodłowskiemu. Gracz Pasów w trudnej sytuacji jednak nieczysto trafił w piłkę i lekkie uderzenie bezproblemowo złapał Budzyński.
  • 29'
    Ponownie zapachniało bramką dla gospodarzy. Z najbliższej odległości piłki do siatki Pasów nie zdołał skierować Michał Musik.
  • 28'
    Dobre minuty w wykonaniu Wiązownicy - tym razem w polu karnym Cracovii interweniować musiał Patryk Zaucha.
  • 26'
    Świetna interwencja Madejskiego, który broni mocne uderzenie Raka z okolic 16. metra!
  • 25'
    Uderzenie Strózika trafia w mur złożony z defensorów gospodarzy.
  • 24'
    Faulowany przed polem karnym Zaucha i Pasy będą miały rzut wolny z niebezpiecznej odległości.
  • 19'
    Dobre płaskie uderzenie Patryka Zauchy przelatuje centymetry obok bramki Wiązownicy!
  • 14'
    Świetnie we własnym polu karnym interweniował teraz Krystian Bociek, powstrzymując wychodzącego "sam na sam" Raka!
  • 13'
    W środkowej części boiska faulował Budziński i od rzutu wolnego wznowią gospodarze.
  • 10'
    Długa piłka w kierunku Krystiana Boćka pewnie złapana przez golkipera Wiązownicy - Pawła Budzyńskiego.
  • 7'
    Blisko szczęścia gospodarze! Piłka po uderzeniu Raka przeleciała minimalnie obok bramki Madejskiego.
  • 6'
    Indywidualnej akcji próbował Ogorzały, ale został powstrzymany przez Tonię.
  • 3'
    Pierwsza groźna akcja Wiązownicy przerwana przez arbitra, który dopatrzył się spalonego.
  • 15:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 21. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na wyjeździe z KS-em Wiązownica. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 16:00.