W doliczonym czasie gry czwartą bramkę dla gości zdobywa Szymon Płocica.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry arbiter główny doliczył co najmniej 3 minuty.
  • 88'
    Świetna interwencja Sandacha po uderzeniu Wiśniewskiego ratuje gości przed stratą drugiej bramki.
  • 82'
    Own goal
    Mamy bramkę dla Cracovii! Własnego bramkarza pokonał defensor Korony - Miłosz Strzeboński.
  • 80'
    Dobra interwencja Michala Siplaka, który wybija piłkę odbitą przed Madejskiego, ratując Pasy przed stratą czwartej bramki.
  • 75'
    Pierwsza zmiana w zespole gości - Radosław Turek zastępuje Jakuba Konstantyna.
  • 72'
    Po dłuższej przerwie mamy uderzenie Pasów na bramkę Korony. Strzał Stachery pewnie złapany jednak przez Adriana Sandacha.
  • 65'
    Przerwa w grze spowodowana urazem Jakuba Konstantyna, któremu udzielana jest pomoc medyczna.
  • 62'
    Ostatnia zmiana w Pasach - Jakub Gut zastępuje Budzińskiego.
  • 59'
    Piotr Lisowski zdobywa trzecią bramkę dla Korony, pokonując Madejskiego w sytuacji "sam na sam".
  • 51'
    Żółtą kartką ukarany kapitan Pasów - Marcin Budziński.
  • 46'
    A czwartą roszadą była zmiana Kacpra Jodłowskiego na Kamila Ogorzałego.
  • 46'
    Szansę na grę od trenera Mirosława Kality otrzymał także Mateusz Pieńczak, który wszedł na plac gry w miejsce Patryka Zauchy.
  • 46'
    Boisko opuścił również Przemysław Kapek, który został zastąpiony przez Michała Wiśniewskiego.
  • 46'
    W przerwie meczu w zespole Pasów doszło do aż 4 zmian. Pierwszą z nich było wejście Michała Mroza za Jakuba Myszora.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Do pierwszej części spotkania arbiter główny doliczył co najmniej jedną minutę.
  • 42'
    Po czerwonej kartce posypała się gra obronna Cracovii, co wykorzystał Hubert Szulc, pokonując Madejskiego z najbliższej odległości.
  • 36'
    Maksymilian Kiełb pewnie z jedenastu metrów. Korona obejmuje prowadzenie.
  • 34'
    Red card
    Krystian Bociek ukarany czerwoną kartką za zatrzymanie ręką piłki lecącej do bramki Pasów. Goście dodatkowo będą mieli rzut karny.
  • 30'
    W polu karnym Cracovii przewracał się Kacper Bojańczyk - sędzia Maciej Kuropatwa nie zdecydował się jednak wskazać na 11. metr.
  • 27'
    Po rzucie rożnym dla Cracovii bliski otwarcia wyniku był Sebastian Strózik! Napastnik Pasów wyskoczył najwyżej w polu karnym Korony, ale minimalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki gości.
  • 26'
    Dobra zespołowa akcja podopiecznych trenera Mirosława Kality, zwieńczona uderzeniem Budzińskiego, które w ostatniej chwili zostało zablokowane przez defensorów Korony.
  • 17'
    Bliski szczęścia przed momentem był Przemysław Kapek! Piłka po uderzeniu głową młodego zawodnika Pasów przeleciała minimalnie obok bramki Sandacha.
  • 7'
    Seria groźnych dośrodkowań w wykonaniu Krystiana Boćka, jednak żadnemu z naszych zawodników nie udało się dojść do piłki zagrywanej przez obrońcę Pasów.
  • 11:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 26. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Pasów zmierzą się w Cracovia Training Center z drugim zespołem Korony Kielce. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 12:00.