W doliczonym czasie gry Filip Arak wyprowadza gości na prowadzenie.
  • 90'
    Druga połowa spotkania została przedłużona o co najmniej 4 minuty.
  • 88'
    Second yellow card
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną, kartką napomniany Mateusz Pieńczak i Pasy będą kończyć ten mecz w dziesięciu.
  • 87'
    Niebywały pech Krystiana Boćka! Po uderzeniu naszego obrońcy piłkę z linii bramkowej Podlasia wybił Arkadiusz Kot.
  • 83'
    Kosieradzki bezpośrednio z rzutu wolnego starał się zagrozić bramce Hamulewicza, ale piłka po jego strzale przeleciała wysoko nad poprzeczką.
  • 81'
    Kolejna żółta kartka dla piłkarza Pasów - tym razem kartonikiem ukarany Jakub Gut.
  • 80'
    Zmiana w Podlasiu - Kurowski zastępuje Andrzejuka.
  • 76'
    Ależ pięknie pograli teraz podopieczni trenera Kality w polu karnym Podlasia! Drużynową akcję mógł sfinalizować jej główny bohater - Marcin Budziński, ale kapitan zespołu Pasów minimalnie się pomylił.
  • 67'
    Najlepsza akcja Pasów w tym spotkaniu! Świetną dwójkową akcję Budzińskiego i Strózika mógł sfinalizować Jakub Gut, który przegrał pojedynek z Misztalem.
  • 63'
    Zmiana w ekipie Podlasia - Bahonko zastępuje Podstolaka.
  • 59'
    Mateusz Pieńczak napomniany żółtym kartonikiem.
  • 57'
    Druga zmiana w Pasach - Jakub Gut za Roberta Ożóga.
  • 56'
    Kolejna świetna interwencja Hamulewicza - tym razem po uderzeniu Niewiarowskiego!
  • 53'
    Poprzeczka ratuje Hamulewicza po uderzeniu głową Araka!
  • 46'
    W przerwie doszło do jednej zmiany w zespole Pasów - Marcin Budziński zastąpił Jakuba Wojtysko.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+1'
    Żółtą kartką ukarany obrońca Pasów - Krystian Bociek.
  • 45'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia Mateusz Mastaj dolicza co najmniej 3 minuty.
  • 43'
    Próba ekwilibrystycznego uderzenia w wykonaniu Pigiela zbyt lekka, by zaskoczyć bramkarza Pasów.
  • 29'
    Stachera spróbował swoich sił uderzeniem z dystansu, lecz na drodze piłki stanął Sebastian Strózik.
  • 26'
    Uderzenie Zauchy z ostrego kąta wpada w boczną siatkę bramki Podlasia.
  • 21'
    Uderzenie głową Kosieradzkiego ponownie bardzo dobrze obronione przez Hamulewicza.
  • 13'
    Mamy pierwszą karę indywidualną w tym spotkaniu. Żółtą kartką napomniany został pomocnik Pasów - Jakub Wojtysko.
  • 11'
    To powinna być bramka dla gości! W sytuacji "sam na sam" z Hamulewiczem znalazł się Niewiarowski, jednak pomocnik Podlasia minimalnie się pomylił.
  • 5'
    Pierwsza interwencja Hamulewicza, który zbija na rzut rożny uderzenie Kosieradzkiego.
  • 16:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 32. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na swoim boisku z Podlasiem Biała Podlaska. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00.