Do regulaminowego czasu gry arbiter główny doliczył co najmniej 2 minuty.
  • 90'
    Rewelacyjna interwencja Rafała Rudolfa, który koniuszkami palców broni uderzenie głową oddane przez Krystiana Bracika po rzucie rożnym dla Cracovii!
  • 87'
    To powinno być 2:1 dla Sokoła... Kacper Kojder z okolic 16. metra nie trafia do pustej bramki Pasów.
  • 85'
    Zamieszanie pod bramką Pasów - ostatecznie Krystian Bracik blokuje uderzenie Fereta i piłka opuszcza plac gry na rzut rożny.
  • 80'
    Bliski dubletu Szymon Doba! Tym razem w bardzo podobnej sytuacji jak w pierwszej połowie gracz Pasów minimalnie się pomylił.
  • 78'
    ...a Oskar Mazgoła zmienia Krystiana Majkę.
  • 78'
    Podwójna zmiana w zespole Sokoła. Kacper Kojder zastępuje Igora Tyrałę...
  • 74'
    Na boisku w Sieniawie pojawia się debiutant w piłce seniorskiej - Jan Ziewiec. Zmienił on Kamila Koniecznego.
  • 74'
    Strózik uderzeniem z woleja przenosi piłkę około metr nad bramką Sokoła.
  • 70'
    1:1. Igor Tarała uderzeniem głową z najbliższej odległości pokonuje Hamulewicza.
  • 69'
    Druga zmiana w Pasach - Kacper Nowicki za Jakuba Wojtysko.
  • 65'
    Kasper Hamulewicz ratuje teraz Pasy przed utratą bramki, świetnie interweniując po uderzeniu Karola Twardowskiego!
  • 63'
    Pierwsza roszada w ekipie trenera Mirosława Kality - Vitaliy Tkachuk zastępuje Kamila Ogorzałego.
  • 61'
    Składna akcja Pasów zakończona płaskim uderzeniem Ożóga. Strzał ten nie sprawił jednak dużo trudności interweniującemu bramkarzowi gospodarzy.
  • 54'
    Po dograniu Strózika przed świetną szansą stanął Robert Ożóg! Pomocnikowi Pasów niewiele zabrakło, by umieścić piłkę obok interweniującego Rafała Rudolfa.
  • 51'
    Po uderzeniu Ogorzałego piłka ląduje w bramce gospodarzy - gol dla Pasów nie zostaje jednak uznany, ponieważ arbiter główny dopatrzył się przewinienia Szymona Doby we wcześniejszej fazie akcji.
  • 50'
    Aktywny początek drugiej połowy w wykonaniu Jana Mroza - nasz obrońca dwukrotnie pokusił się o wejście z piłką w pole karne Sokoła, kończąc swoje akcje dośrodkowaniami.
  • 49'
    Dobra indywidualna akcja Sebastiana Strózika, którego uderzenie zostało w ostatniej chwili zablokowane przez interweniującego Jana Maca.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Pierwsza połowa została przedłużona przez sędziego Piotr Borycę o co najmniej 2 minuty.
  • 41'
    Druga zmiana w zespole Sokoła - Bartosz Tłuczek pojawia się na murawie w miejsce kapitana gospodarzy, Pawła Oziębło.
  • 38'
    Najlepsza okazja w tym spotkaniu dla naszych rywali. Na piątym metrze od bramki Hamulewicza uderzenie głową zdołał oddać Karol Twardowski, który jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.
  • 34'
    Sprytna próba uderzenia zewnętrzną częścią stopy w wykonaniu Ogorzałego! Strzał pomocnika Pasów z największym trudem broni Rafał Rudolf!
  • 33'
    Bardzo dobre minuty w wykonaniu Pasów! Najpierw swoich sił spróbował Wiśniewski, a następnie jeszcze lepszym uderzeniem popisał się Ożóg!
  • 29'
    Gol dla Pasów! Szymon Doba świetnie przejął piłkę na połowie Sokoła i uderzeniem lewą nogą nie dał szans Rudolfowi na skuteczną interwencję!
  • 26'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bracik wpada w bramkarza Sokoła i gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego.
  • 21'
    Hamulewicz pewnie łapie piłkę po uderzeniu Persaka. Była to pierwsza interwencja naszego golkipera w tym spotkaniu.
  • 13'
    Groźny "centrostrzał" w wykonaniu Jana Mroza przelatuje minimalnie nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Rafała Rudolfa.
  • 12'
    Wymuszona zmiana w ekipie Sokoła - Karol Twardowski zastępuje Mateusza Sowińskiego.
  • 7'
    Pierwsza dobra interwencja Mikołaja Kociołka - stoper Pasów wygrał pojedynek z wychodzącym na czystą pozycję Krystianem Majką.
  • 3'
    W polu karnym Sokoła próbował przedzierać się Szymon Doba, który został powstrzymany przez defensorów gospodarzy.
  • 16:57
    Zawodnicy są już na murawie - za chwilę początek spotkania!
  • 16:43
    Swoje do udowodnienia mają również podopieczni trenera Mirosława Kality. Nie licząc walkowera z ŁKS-em Łagów, Pasy przegrały trzy ostatnie ligowe spotkania, nie zdobywając w nich bramki. Dziś liczymy, że ta sytuacja się odmieni!
  • 16:40
    W nienajlepszych nastrojach przystąpią do dzisiejszego spotkania nasi rywale. Ekipa prowadzona przez trenera Arkadiusza Barana w minioną środę przegrała 0:1 finał Wojewódzkiego Pucharu Polski ze Stalą Stalowa Wola, tracąc szansę na udział w ogólnopolskich rozgrywkach.
  • 16:35
    W kadrze Cracovii II dużo dziś zawodników znanych z rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-19. W pierwszym składzie Pasów wybiegną między innymi Szymon Doba, Kamil Konieczny i Mikołaj Kociołek, natomiast na ławce zasiądą tacy piłkarze jak Kramarz, Ziewiec, Zakrzewski czy Tkachuk.
  • 16:30
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 33. kolejki 3. Ligi, gr. IV, w którym Rezerwy Cracovii zmierzą się na wyjeździe z Sokołem Sieniawa. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00.