CO ZA INTERWENCJA MADEJSKIEGO! Fenomenalnie nogami odbija piłkę bramkarz Pasów!
  • 90+7'
    Jeszcze jedna roszada w ekipie Pasów - Patryk Zaucha zmienia Pawła Jaroszyńskiego.
  • 90+5'
    Zamieszanie pod bramką Madejskiego wyjaśnione przez Virgila Ghițę, który wybił futbolówkę daleko poza pole karne Pasów.
  • 90+2'
    Zmiana w Pasach. Kacper Śmiglewski zastępuje zmęczonego Benjamina Källmana.
  • 90'
    Do regulaminowego czasu gry sędzia Przybył dolicza co najmniej 7 minut.
  • 90'
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu po stronie Radomiaka - karą indywidualną napomniany Raphael Rossi.
  • 89'
    Sebastian Madejski łapie piłkę po dośrodkowaniu Ediego Semedo. Bardzo pewnie prezentuje się dziś w bramce golkiper Pasów.
  • 85'
    Groźna strata piłki przez zawodników Pasów na połowie Radomiaka, na nasze szczęście bez konsekwencji w postaci bezpośredniego zagrożenia pod bramką Madejskiego.
  • 81'
    Piłka w siatce Pasów po uderzeniu Ediego Semedo, ale napastnik Radomiaka w momencie oddawania strzału znajdował się na około metrowym spalonym. Gol nieuznany.
  • 80'
    ...którzy zmienili Christosa Donisa i Rafała Wolskiego.
  • 80'
    Podwójna zmiana w Radomiaku. Szansę na grę otrzymują Luís Machado i Michał Kaput...
  • 79'
    Ekwilibrystyczne uderzenie Leandro Rochy przelatuje około 2 metry od bramki Madejskiego.
  • 76'
    Świetna interwencja Jaroszyńskiego, który bezproblemowo poradził sobie na skrzydle z Lisandro Semedo.
  • 71'
    Ależ pudło Källmana! Napastnik Pasów po świetnym przyjęciu piłki stanął "oko w oko" z Majchrowiczem, ale fatalnie przestrzelił, przenosząc piłkę wysoko nad poprzeczką.
  • 70'
    Patryk Makuch zapisuje się w notesie sędziego od razu po wejściu na boisko. Napastnik Pasów został ukarany żółtą kartką za faul na Rafale Wolskim.
  • 70'
    Zmiana również w Radomiaku - Leandro Rocha za Lisandro Semedo.
  • 69'
    ...a w ich miejsce na placu gry pojawiają się Otar Kakabadze oraz Patryk Makuch.
  • 69'
    Podwójna zmiana w Pasach. Boisko opuszczają Rakoczy i Bochnak...
  • 68'
    Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Pasów przez Ediego Semedo nie zostało przecięte przez żadnego z ofensywnych graczy Radomiaka.
  • 63'
    Próba płaskiego strzału w wykonaniu Atanasova złapana na raty przez Majchrowicza.
  • 62'
    Pierwszy kwadrans drugiej części meczu zdecydowanie pod dyktando ekipy z Radomia. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego są na razie cofnięci na swojej połowie, wyczekując okazji do wyprowadzenia kontrataku.
  • 58'
    Dobra interwencja Madejskiego po uderzeniu Lisandro Semedo. Bramkarz Pasów przeniósł piłkę nad poprzeczkę i gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego.
  • 56'
    Pierwsza zmiana w szeregu Radomiaka - Edi Semedo zastępuje Franka Castañedę.
  • 53'
    Bardzo dobre dośrodkowanie Râpy w stronę Källmana. W tej sytuacji Fin powinien zachować się zdecydowanie lepiej.
  • 52'
    Dobre piąstkowanie Madejskiego na granicy pola karnego Cracovii oddala niebezpieczeństwo spod bramki Pasów.
  • 48'
    Ostry faul Grzesika na Rakoczym. Młody gracz Pasów długo leżał na murawie, ale ostatecznie zgłasza gotowość do kontynuowania spotkania.
  • Początek II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45+7'
    Fenomenalna akcja Oshimy, który świetnie odnalazł Bochanka w polu karnym Radomiaka! Gdyby nie refleks Majchrowicza, Pasy prowadziłyby dwoma bramkami.
  • 45+5'
    Niebywałe. Do kompletu trzech poprzeczek Pedro Henrique dorzuca uderzenie w słupek.
  • 45+4'
    Dobre podanie w stronę Lisandro Semedo, ale Sebastian Madejski świetnie uprzedził pomocnika Radomiaka.
  • 45'
    Pierwsza połowa potrwa dłużej o co najmniej 10 minut.
  • 43'
    Bogaty repertuar na to spotkanie przygotowali kibice gospodarzy. Kolejna przerwa w meczu - tym razem spowodowana pokazem fajerwerków.
  • 40'
    Po kilkuminutowej przerwie wznawiamy rywalizację w Radomiu.
  • 36'
    Kolejna przerwa w meczu spowodowana zbyt dużym zadymieniem stadionu, związanym z odpaleniem środków pirotechnicznych.
  • 30'
    Ależ pecha ma dziś Pedro Henrique! Napastnik Radomiaka po raz trzeci trafił w poprzeczkę bramki Madejskiego - po raz trzeci po uderzeniu głową!
  • 27'
    Bramka Källmana sprawia, że Fin przechodzi do historii jako strzelec pierwszego gola na nowym stadionie Radomiaka.
  • 27'
    Pasy na prowadzeniu! Po analizie VAR sędzia Jarosław Przybył uznaje bramkę Benjamin Källmana!
  • 24'
    Piłka w bramce Radomiaka po uderzeniu głową Källmana, jednak gol nie zostaje uznany - zdaniem sędziego na spalonym znalazł się asystujący Rakoczy. Czekamy na analizę VAR.
  • 22'
    Próbują indywidualnych akcji na skrzydle zawodnicy Pasów - najpierw przez defensorów Radomiaka został powstrzymany Rakoczy, a następnie Bochnak.
  • 18'
    Sędzia Przybył zarządza krótką przerwę w meczu po odpaleniu przez kibiców gospodarzy środków pirotechnicznych.
  • 16'
    Drugie uderzenie głową Pedro Henrique i po raz drugi piłka ląduje na poprzeczce bramki Pasów!
  • 12'
    Gorąco pod bramką Pasów! Poprzeczka ratuje Madejskiego po uderzeniu głową Pedro Henrique!
  • 10'
    Majchrowicz bezproblemowo łapie piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Rakoczego.
  • 8'
    W świetnej sytuacji znalazł się Benjamin Källman, który nie zdołał czysto uderzyć futbolówki.
  • 6'
    Pierwsza ofensywna akcja Pasów zatrzymana gwizdkiem sędziego - na spalonym zdaniem arbitra znalazł się Paweł Jaroszyński.
  • 3'
    Intensywny początek Radomiaka, jednak podopieczni trenera Jacka Zielińskiego poradzili sobie z atakami gospodarzy.
  • 19:58
    Zawodnicy wychodzą właśnie na murawę - za chwilę początek spotkania!
  • 19:40
    Podczas dzisiejszego spotkania możemy spodziewać się wyjątkowo gorącej atmosfery. Rywalizacja Radomiaka z Cracovią będzie meczem otwarcia Stadionu im. Braci Czachorów przy ul. Struga w Radomiu, a na trybunach ma zasiąść komplet publiczności.
  • 19:30
    Dzisiejszy mecz będzie małym jubileuszem dla trenera Jacka Zielińskiego - starcie z Radomiakiem to 70 wyjazdowy pojedynek naszego szkoleniowca w roli pierwszego trenera Cracovii.
  • 19:00
    Witamy na relacji tekstowej ze spotkania 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Cracovia zmierzy się na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:00.