12-07-2020 17:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 4 : 0
ZKS Unia Tarnów ZKS Unia Tarnów
  • 90'

Koniec spotkania! Rezerwy Pasów w III lidze! Pokonujemy Unię Tarnów 4:0 i uzyskujemy promocję o poziom wyżej! Brawo drużyna!

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.

• 89'
    Żółta kartka dla Krystiana Bracika za faul przed polem karnym. Ostatnie sekundy gry.
  • 87'
    Paweł Węgrzyn nieprzepisowo zagrywa tuż pod polem karnym. Żółta kartka dla gracza rywali.
  • 85'
    Maksymilian Starzyk w miejsce Szymona Adamskiego w zespole Unii.
  • 84'
    Rzut wolny dla Pasów wybity przez obronę Unii.
  • 82'
    Robert Ożóg pojawia się w miejsce Adama Malisza.
  • 80'
    Robert Ożóg szykuje się do wejścia na boisko.
  • 78'
    Second yellow card
    Jacek Malisz ogląda czerwoną kartkę po drugiej żółtej! Pasy w przewadze do końca spotkania.
  • 77'
    Niebezpieczne zagranie Jacka Malisza w środku pola. Zawodnik gości ma już żółtą kartkę...
  • 76'
    Nieporozumienie w polu karnym Pasów, nieszczęśliwie kieruje piłkę Mateusz Jarzynka, lecz jednak mija słupek bramki Wilka.
  • 74'
    I to właśnie Sebastian Strózik schodzi z boiska w ramach zmiany z Tomaszem Bałą.
  • 72'
    Długie dogranie do Sebastiana Strózika, ten jednak nieco wolniejszy od obrońców rywali.
  • 70'
    Rakoczy holuje piłkę bokiem boiska, blokuje to jednak Zając.
  • 69'
    Patryk Zaucha krótko rozgrywa piłkę z Michałem Rakoczym. Interweniuje jednak obrona gości.
  • 68'
    Do gry przy linii bocznej przygotowuje się Tomasz Bała.
  • 66'
    Długie zagranie w środek pola wybite przez Adama Malisza.
  • 64'
    Goście wznawiają od środka.
  • 63'
    Own goal
    Bokiem boiska akcję rozprowadza Michał Wiśniewski, kierując płaskie zagranie w pole karne. Piłka trafia między Michała Rakoczego i kilku obrońców Unii Tarnów - w tym gronie piłkę do własnej siatki kieruje Mateusz Nowak.
  • 61'
    Atak pozycyjny w wykonaniu Pasów, podchodzimy pod bramkę Unii.
  • 60'
    Druga żółta kartka w meczu, druga dla zawodnika Unii. Napomniany Szymon Adamski.
  • 58'
    Nieprzepisowe zagranie na linii bocznej boiska, piłka przyznana Pasom.
  • 57'
    Wiśniewski zastępuje Viniciusa.
  • 55'
    Pasy przechwytują piłkę w środku pola, ruszamy z akcją, lecz dobrze ustawieni gracze gości.
  • 53'
    Przy linii bocznej rozgrzewa się Michał Wiśniewski.
  • 52'
    Nowak porusza się w środku pola między dwoma zawodnikami Pasów. Drybling jednak nieudany, przejmuje Malisz.
  • 50'
    Faulowany Kamil Tyrka, chwila przerwy w grze.
  • 49'
    Stachera wycofuje do linii defensywnej, staramy się grać atakiem pozycyjnym.
  • 48'
    Biały zablokowany przez Stacherę, piłka przejęta przez Pasy.
  • 46'
    Rozpoczynamy drugą część spotkania! Przed nami 45 minut, w trakcie których Pasy mają w planach przypieczętowanie awansu.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • 46'
    Drugą zmianą okazuje się pojawienie Miłkowskiego na boisku. Zastępuje on Kacpra Nytkę.
  • 46'
    Wśród gości Dominik Wardzała opuszcza boisko, zastępuje go Kamil Tyrka.
  • 46'
    Wśród Pasów boisko opuszcza zdobywca dwóch bramek, Tomáš Vestenický! Dziękujemy! W jego miejsce Michał Stachera.
  • 17:54
    Obydwa zespoły już na murawie. Aż dwie zmiany w zespole Unii Tarnów, jedna w zespole Pasów.
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 45'
    Chwilę po rozpoczęciu gry przez gości arbiter kończy pierwszą połowę spotkania. Do przerwy rezerwy Pasów pewnie prowadzą z zespołem z Tarnowa 3:0. Brawo!
  • 44'
    Druga bramka Tomáša Vestenický'ego i mamy trzybramkowe prowadzenie! Bezpieczna przewaga Pasów na koniec pierwszej połowy.
  • 42'
    Okres gry w środku pola. Czekamy na kolejne akcje Pasów.
  • 41'
    Gracze gości sygnalizują zagranie piłki ręką w polu karnym. Gwizdek sędziego jednak milczy.
  • 39'
    Unia Tarnów długim podaniem próbuje grać w ataku, przejmuje to jednak Krystian Bracik.
  • 37'
  • 36'
    Druga bramka dla Pasów! Obrońcy gości próbowali wybić piłkę z pola karnego, ta jednak trafiła do Tomáša Vestenický'ego, który strzałem z dystansu umieszcza piłkę w siatce Unii.
  • 34'
    Po rzucie wolnym piłka wybita przez gości do przodu, szybko przejmują ją Pasy.
  • 33'
    Vinicius odepchnięty, piłka przyznana Pasom.
  • 31'
    Żółtą kartką napomniany obrońca gości, Jacek Malisz.
  • 30'
    Pasy ponownie w natarciu. Goście w zdecydowanej defensywie.
  • 28'
    Piłka grzęznie jednak między zawodnikami Unii, którzy starają się wyjść z kontrą.
  • 27'
    Kolejny raz zawodnicy rezerw Pasów na połowie Unii, dośrodkowuje Sebastian Strózik.
  • 26'
    Trwa okres optycznej przewagi Pasów. Czekamy na drugą bramkę dla naszego zespołu.
  • 24'
    Dośrodkowanie na głowę Strózika, uderzenie tuż obok bramki gości.
  • 23'
    Nieprzepisowo powstrzymywany Vinicius, odpychany przez Jacka Malisza. Rzut wolny dla Pasów.
  • 21'
    Płaskie dośrodkowanie kierowane do niepilnowanego Tomasa Vestenický'ego - grający w ataku zawodnik Pasów nie zdążył jednak wepchnąć piłki do siatki Unii Tarnów. Zabrakło kilku centymetrów.
  • 20'
    Zamknięci we własnym polu karnym gracze Unii, staramy się o podwyższenie wyniku.
  • 18'
    Z dystansu prawą nogą uderza Strózik, broni jednak Lisak!
  • 17'
    Płaskie dośrodkowanie Sebastiana Strózika wybite przez obronę gości.
  • 15'
    Dośrodkowanie szybko przejęte przez Viniciusa, idziemy z kontrą!
  • 14'
    Unia stara się o przejęcie inicjatywy. Z boku boiska poszkodowany Biały, piłka przyznana gościom.
  • 13'
    Piłka odebrana w ataku Tomasowi Vestenicky'emu.
  • 11'
    Adamski pędzi lewą stroną i dośrodkowuje, wyłapuje to pewnie Adam Wilk.
  • 10'
    Rzut wolny przyznany gościom po starciu z udziałem Mateusza Jarzynki.
  • 8'
  • 7'
    Michał Rakoczy uderza dwukrotnie, przy dobitce trafiając do siatki Unii! Pasy na prowadzeniu!