Cracovia Training Center
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
Stal Rzeszów Stal Rzeszów
  • 19:13
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo i z tego miejsca zapraszamy już na kolejną, przy okazji meczu z Puszczą Niepołomice, który odbędzie się 21 października!
  • 89'
    Kolejny stały fragment gry, tym razem rzut rożny
  • 89'
    Rzut wolny dla Pasów, będzie okazja do dośodkowania
  • 88'
    Jeszcze korner w końcówce dla gości
  • 87'
    Andreas Skovgaard fauluje Wiktora Kłosa i sędzia napomina go za to żółtą kartką
  • 86'
    Nacisnęła tym razem Cracovia, mocne dośrodkowanie Stachera jednak wybite tuż sprzed bramki Stali
  • 84'
    Skuteczne wyjście Wilka, który uprzedza Kłosa
  • 82'
    Znów przed szansą stanął Kłos, tym razem jednak jego akcję sygnalizacją spalonego przerwał sędzia
  • 79'
    Czujna interwencja Ghity nie pozwoliła wyjść sam na sam Adlerowi
  • 74'
    Świetną okazję na wyrównanie miał Krystian Wrona, głową posłał jednak piłkę nad bramką
  • 72'
    Goście wykorzystują błąd naszej defensywy i gola kontaktowego strzela Wiktor Kłos
  • 69'
    Manolo miał dużo miejsca w polu karnym, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i obrońcy Cracovii zdołali zablokować jego strzał
  • 65'
    Pewne piąstkowanie Wilka
  • 65'
    Kolejny korner dla gości
  • 64'
    Zamieszanie w polu karnym Cracovii po dośrodkowaniu, wyjaśnia sytuację Knap
  • 61'
    Pojawili się na murawie Oskar Wójcik i Oliwier Hyla
  • 60'
    Ghita doszedł do dośrodkowania Myszora, zabrakło jednak lepszego trafienia w piłkę zewnętrzną częścią stopy
  • 59'
    Niecelny strzał głową Jodłowskiego
  • 54'
    Groźna akcja rywali, skutecznie blokuje Stachera
  • 48'
    Składna akcja Cracovii, ofensywnie podłączył się Skovgaard, idealnie dośrodkowując lewą nogą na głowę Makucha, a ten pewnie wykorzystał okazję
  • 48'
    Patryk Makuch skutecznie głową i prowadzimy dwoma golami!
  • 46'
    Pięć zmian w Cracovii w przerwie: Adam Wilk za Lukasa Hrosso, Virgil Ghita za Sylwestra Lusiusza, Takuto Oshima za Kamila Ogorzałego, Bartłomiej Kolec za Cornela Rapę i Michał Stachera za Patryka Zauchę
  • Koniec pierwszej połowy, do przerwy prowadzenie Pasów
  • 44'
    Myszor kapitalnie dośrodkowuje z "drugiej" piłki wprost na głowę Jodłowskiego, poprzeczka ratuje Stal!
  • 43'
    Strzał Myszora zblokowany, będzie rzut rożny
  • 40'
    Pena zdołał się obrócić z piłką i oddać strzał, znów jednak zabrakło mu precyzji
  • 39'
    Ładny gest fair play w wykonaniu piłkarzy Cracovii, którzy oddali piłkę rywalom po nieprawidłowo odgwizdanym spalonym
  • 36'
    Niecelny strzał jednego ze Stalowców po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
  • 33'
    Zblokowane dośrodkowanie Ogorzałego i korner dla Pasów
  • 32'
    Makuch pada w polu karnym, jednocześnie głośno krzycząc z bólu, gwizdek sędziego jednak milczy
  • 30'
    Kolejny faul na Makuchu
  • 29'
    Sprytnie obrócił się z piłką Manolo, jego strzał sprzed pola karnego przeleciał jednak wysoko nad bramką
  • 28'
    Bardzo dobry powrót Bochnaka, który zdołał dogonić uciekającego Diaza
  • 26'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego rywali pewnie wyjaśnione przez Skovgaarda
  • 25'
    Sam poszkodowany pewnie wykorzystuje jedenastkę, prowadzimy!
  • 24'
    Penalty
    Rzut karny dla Pasów! Faulowany Karol Knap
  • 23'
    Znów dośrodkowanie Rapy dotarło do Makucha, tym razem celny strzał "Makiego" i znów świetnie Bieszczad!
  • 22'
    Korner dla Pasów
  • 21'
    Było blisko! Potężna próba Zauchy z dystansu, świetnie broni Bieszczad
  • 21'
    Prokić przytomnie wycofał do Peny, jego strzał jednak zablokowany
  • 18'
    Kamil Ogorzały wzięty w kleszcze przez dwóch rywali i od rzutu wolnego zaczną Pasy
  • 15'
    Długa piłka w kierunku Prokicia, pewnie interweniuje na przedpolu Hrosso
  • 13'
    Dobre dośrodkowanie Rapy w kierunku Makucha, niecelny strzał napastnika Cracovii
  • 12'
    Kolejne przewinienie Pasów, tym razem w bocznym sektorze boiska
  • 9'
    Groźne dośrodkowanie, gościom nie udało się jednak skutecznie zamknąć akcji
  • 8'
    Uderzenie Łysiaka otarło się jeszcze o mur i będzie rzut rożny
  • 7'
    Tym razem faulowany jeden z piłkarzy Stali i goście przed szansą na strzał z rzutu wolnego z około 25 metrów
  • 5'
    Kolejny raz faulowany w walce o piłkę Makuch
  • 2'
    Szukał uderzenia głową Rapa, nie trafił jednak czysto w piłkę
  • 1'
    Patryk Makuch faulowany przed polem karnym, szansa na strzał bądź dośrodkowanie dla Pasów
  • Pierwszy gwizdek i goście rozpoczynają spotkanie
  • 17:26
    Pasy już na murawie, czekamy jeszcze na gości z Rzeszowa
  • 17:24
    Oba zespoły zeszły już z rozgrzewki, za kilka minut początek spotkania w Cracovia Training Center