Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Lech Poznań Lech Poznań
  • 94'
    W ostatnich minutach niewiele się działo i sędzia kończy spotkanie. W ostatnim domowym meczu sezonu 2020/21 nie zdobywamy punktów.
  • 90'
    Arbiter doliczył co najmniej cztery minuty do regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Po faulu na Thiago żółtą kartką ukarany Ramirez,
  • 87'
    Ostatnia zmiana w zespole Lecha: Z boiska schodzi Gytkjaer , a zastępuje go Zhamaletdinov.
  • 85'
    Ostatnia zmiana w zespole Pasów: Floriana Loshaja zastępuje Milan Dimun.
  • 80'
    Own goal
    Samobójcze trafienie Szymańskiego daje nam kontaktowego gola. Jeszcze nie wszystko stracone!
  • 75'
    Zmiana w drużynie gości: Jakuba Modera zastępuje Karlo Muhar.
  • 75'
    Dośrodkowanie Pasów, ale Szymański łapie piłkę.
  • 74'

#NaStadionie gościmy dziś 3216 widzów. Dziękujemy!

• 73'
    Tomas Vestenický opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Tomasz Bała.
  • 72'
    Tracimy drugiego gola po uderzeniu Filipa Marchwińskiego posd poprzeczkę. Przegrywamy już 0:2, ale wciąż nie tracimy nadziei na korzystny wynik.
  • 70'
    Ofiarna interwencja Pika po uderzeniu Modera z rzutu rożnego.
  • 69'
    Próba podania do Gytkjaera, ale na posterunku czuwają nasi stoperzy.
  • 67'
    Nasz zespół próbuje ataku pozycyjnego, ale dobrze dziś w defensywie spisuje się Kolejorz. Do końca regulaminowego czasu gry pozostało nieco ponad 20 minut.
  • 65'
    Pierwsza zmiana w zespole Lecha. Z boiska schodzi Kamil Jóźwiak, a zastąpi go Michał Skóraś.
  • 64'
    Loshaj nieprzepisowo potraktował Jóźwiaka. Nasi zawodnicy z pewnością muszą uważać na takie zagrania, ponieważ mogą osłabić zespół.
  • 60'
    Żółte kartki nieco utemperowały piłkarzy. Na boisku okres spokojnej gry, jednak my wciąż czekamy na pierwsze trafienie podopiecznych trenera Michała Probierza.
  • 59'
    Pierwsza zmiana w zespole Pasów. Za Michała Rakoczego na murawie melduje się Daniel Pik. Dziękujemy Michałowi za grę, a Danielowi życzymy powodzenia!
  • 59'
    Żółta kartka dla Modera.
  • 57'
    Satka fauluje Thiago i w efekcie otrzymuje żółtą kartkę.
  • 54'
    David Jablonsky ukarany żółtą kartką.
  • 54'
    Dobra akcja Jablonsky'ego, ale niestety nasz zawodnik uderza mocno niecelnie.
  • 52'
    Rzut rożny, ale Pesković piąstkuje, dzięki czemu uratował nasz zespół od utraty gola.
  • 48'
    Thiago znalazł się w polu karnym gości, jednak szybsi okazali się stoperzy Lecha i odebrali mu piłkę.
  • 46'
    Znakomita sytuacja Jablonsky'ego: Loshaj dośrodkował z rzutu wolnego, jednak zawodnik nieznacznie pomylił się po uderzeniu głową.
  • 46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu. Liczymy na trafienia Pasów i korzystny rezultat.

• Rozpoczęcie II połowy
  • Koniec I połowy
  • 45'
    Kończymy pierwszą połowę przy prowadzeniu gości.
  • 43'
    Pesković zalicza dobrą interwencję po uderzeniu Gytkjaera.
  • 39'
    Szybkie podanie próbuje uruchomić Vestenicky'ego, lecz okazuje się nieco zbyt mocne.
  • 36'
    Długie podanie do Thiago Souzy przejęte przez rywali.
  • 33'
    Dośrodkowanie na głowę Vestenickiego nieco zbyt mocne, nie oddaje on jednak strzału.
  • 31'
    Z narożnika pola karnego uderza Lusiusz, piłka odbija się jednak od Satki.
  • 30'
    Bokiem boiska urywa się Loshaj, wybija to jednak obrona Lecha.
  • 26'
    Wznawiamy od środka.
  • 25'
    Po dośrodkowaniu głową uderza Gytkjaer, przełamując ręce Peskovicia. Bramka dla gości.
  • 24'
    Prawą stroną pędzi Kolejorz, starając się zagrać w pole karne.
  • 21'
    Vestenicky próbuje uruchomić Rakoczego krótkim podaniem, wybija to Satka.
  • 19'
    Szarżuje Gytkjaer, piłkę spod nóg wyłuskuje mu jednak Jablonsky.
  • 17'
    Na rajd środkiem pola decyduje się Michał Rakoczy, który pewnie mija jednego z rywali. W ostatniej chwili wślizgiem interweniuje Satka.
  • 15'
    Do krótkiego podania nie dochodzi Thiago, piłkę przejmuje bramkarz Lecha Poznań.
  • 12'
    Rozgrywamy piłkę od linii defensywnej. W posiadaniu Diego, którego pressingiem atakuje Marchwiński. Nasz gracz broni się jednak przed tym atakiem.
  • 10'
    Krótkie rozegranie bokiem boiska z udziałem Tymoteusza Puchacza. Gracz rywali w ostatniej chwili traci piłkę na rzecz Rapy.
  • 8'
    Dośrodkowuje Gytkjaer, piłka nie dochodzi jednak do ustawionego po drugiej stronie pola karnego Filipa Marchwińskiego.
  • 4'
    Wycofanie piłki do bramkarza Lecha, pressingiem pod bramkę udaje się Vestenicky. Szymański w ostatniej chwili ekspediuje piłkę do przodu.
  • 1'
    Od środka rozpoczną gracze Lecha.
  • ROZPOCZĘCIE MECZU
  • 19:55

Poznaliśmy skład Pasów.

• 19:50
    Witamy ze Stadionu przy ul. Józefa Kałuży 1 w Krakowie. Już za 45 minut rozpoczniemy ostatni mecz na naszym obiekcie w tym sezonie, a przeciwnikiem będzie zaprzyjaźniony Klub Lech Poznań. Liczymy na znakomite widowisko i kolejne trzy punkty dla podopiecznych trenera Michała Probierza!