Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
  • 17:05
    Dzielimy się dziś punktami z Puszczą. Do zobaczenia przy okazji kolejnego starcia, tym razem przeciwko Lechowi Poznań!
  • KONIEC
  • 90+5'
    Siemaszko z dystansu. Piłka ponad bramką.
  • 90+2'
    Majchrzak za Hajdę.
  • 90+1'
    Anulowana bramka Śmiglewskiego.
  • 90+1'
    Co najmniej 5 minut doliczonych do czasu meczu!
  • 89'
    Sołowiej blokuje strzał Knapa z dystansu.
  • 88'
    Żółta kartka również dla Serafina.
  • 88'
    Żółta kartka dla Hajdy za faul na Makuchu pod bramką Żubrów.
  • 85'
    GOOOOOOOL! Knap strzela głową w polu karnym i wyrównujemy! Teraz już na pewno!
  • 81'
    Gol Skovgaarda anulowany po analizie VAR. Sędziowie dopatrzyli się spalonego.
  • 81'
    Żółta kartka dla Craciuna.
  • 79'
    Zmiana w Puszczy. Cholewiak wchodzi w miejsce Mrozińskiego.
  • 78'
    Yakuba ofiarnie wybija piłkę poza boisko po wrzutce Kakabadze w pole karne Żubrów.
  • 78'
    Żółta kartka dla Mrozińskiego.
  • 75'
    Oshima zza pola karnego. Zych broni na raty.
  • 74'
    Sołowiej głową po wrzutce z rzutu wolnego. Piłka mija poprzeczkę.
  • 72'
    ... a schodzą Glik i Atanasov.
  • 72'
    Podwójna zmiana. Na boisku pojawią się Hoskonen i Knap...
  • 70'
    Żółta kartka dla Ghity.
  • 69'
    Mesanović pakuje piłkę do naszej bramki, jednak zdaniem liniowego był na pozycji spalonej. Uff!
  • 67'
    Madejski! Świetna parada po strzale Serafina z rzutu wolnego!
  • 66'
    Serafin z woleja zza pola karnego. Piłka mija bramkę, ale wcześniej jeden z naszych zawodników sfaulował strzelającego i Puszcza ma rzut wolny z niebezpiecznej odległości.
  • 65'
    Zmiana w Puszczy. Mesanović wchodzi za Zapolnika.
  • 63'
    Atanasov z rzutu wolnego, ale wrzutka była zbyt głęboka, by dopadł do niej któryś z naszych zawodników w polu karnym.
  • 62'
    Mroziński fauluje Makucha na prawym skrzydle pod bramką Puszczy. Mamy rzut wolny.
  • 60'
    ... i Kallman.
  • 60'
    ... schodzą z niego Bochnak, Rapa...
  • 60'
    Potrójna zmiana w Cracovii. Na boisko wchodzą Śmiglewski, Myszor i Kakabadze...
  • 56'
    Bochnak! Świetna próba z dystansu, po której Zych paruje piłkę przed siebie.
  • 54'
    Atanasov w pole karne, piłkę wybija jednak Hajda.
  • 52'
    Główka Bartosza z prawej strony pola karnego, po której piłka odbija się od jednego z naszych obrońców i opuszcza linię końcową.
  • 51'
    Madejski chwyta piłkę po wrzutce z lewej strony w nasze pole karne.
  • 49'
    Rakoczy w pole karne z lewego skrzydła - Zych interweniuje.
  • 48'
    Kontra i piłka w kierunku Siemaszki, który minął Madejskiego, ale nie był w stanie utrzymać futbolówki w polu.
  • 47'
    Siemaszko z dystansu - piłka wyraźnie mija naszą bramkę.
  • 46'
    Zmiana w Puszczy - Bartosz zastępuje Pięczka.
  • 15:48
    Do przerwy lepsza ekipa Puszczy. Mamy nadzieję na poprawę wyniku w drugich 45 minutach. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Skovgaard w pole karne z lewej strony - Zych wychwytuje piłkę.
  • 45+1'
    Co najmniej 1 minuta doliczona do czasu I połowy.
  • 41'
    Gol dla Puszczy. Siemaszko zza pola karnego - piłka odbija się jeszcze rykoszetem od obrońców i zaskakuje Madejskiego.
  • 39'
    Siemaszko wrzuca z prawej strony, Madejski chwyta piłkę.
  • 37'
    Makuch! Świetny strzał w polu karnym, po którym piłka mija poprzeczkę.
  • 37'
    Kolejna wrzutka Bochnaka z lewej strony, po którym piłka mija linię końcową.
  • 33'
    Rakoczy blokuje wrzutkę z prawego skrzydła. Puszcza ma rzut rożny.
  • 29'
    Rakoczy prostopadle do Bochnaka, ale skrzydłowy Pasów został uprzedzony przez Zycha.
  • 26'
    Hajda leży na boisku. Mamy kolejną chwilę przerwy w grze.
  • 21'
    Craicun głową w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka szybuje nad poprzeczką.
  • 20'
    Świetna interwencja Rapy blokującego wrzutkę Siemaszki z lewej strony.
  • 19'
    Bochnak z lewego skrzydła w pole karne - piłka mija jednak linię końcową i Zych zacznie grę od bramki.
  • 17'
    Żółty kartonik dla Siemaszki za faul na 25. metrze od naszej bramki.
  • 14'
    Seria zagrań oskrzydlających w kierunku naszych zawodników z przodu - piłka zwykle jednak nie znajduje właściwego adresata.
  • 14'
    Pięczek z autu w pole karne, jednak jeden z jego kolegów fauluje w polu karnym Pasów i mamy rzut wolny.
  • 11'
    Strzał Siemaszki zza pola karnego po ziemi, po którym piłka mija lewy słupek bramki Pasów.
  • 10'
    Moment wyrównanej gry po obu stronach, z której nie wynika zagrożenie pod którąkolwiek z bramek.
  • 6'
    Zapolnik ucierpiał na naszej połowie. Chwila przerwy w grze.
  • 5'
    Hajda do Serafina, ale "centrostrzał" gracza Żubrów mija bramkę Pasów.
  • 3'
    Drobny uraz Oshimy. Japończyk jest jednak w stanie kontynuować grę.
  • 2'
    Kontra Pasów. Z niej jednak nic nie wyniknęło.
  • 14:57
    Zawodnicy obu ekip w asyście zespołu sędziowskiego z Krzysztofem Jakubikiem na czele wchodzą na plac gry. Za moment pierwszy gwizdek!
  • 14:45
    Zawodnicy obu ekip opuszczają murawę. Za moment zaczynamy piłkarskie show!
  • 14:09
    Zawodnicy obu ekip powoli rozpoczynają przedmeczową rozgrzewkę. Jeszcze kilkadziesiąt minut i rozpoczynamy Małopolskie Święto Futbolu!
  • 14:07

Pora poznać skład Pasów na dzisiejsze starcie!

• 14:01
    Pamiętajcie, że dzisiejsze spotkanie możecie oglądać w Canal+ Online. [SPECJALNA OFERTA DLA KIBICÓW PASÓW]
  • 13:54
    Witamy ze stadionu przy ul. Kałuży! Dziś czas na niecodzienne spotkanie, w którym na naszym obiekcie wystąpimy w roli gościa przeciwko Puszczy Niepołomice. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z tego starcia!