Cracovia Cracovia
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 18:55
    Ostatecznie pokonujemy skromnie zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała. Do zobaczenia w przyszłą sobotę przy okazji spotkania z Rakowem Częstochowa!
  • KONIEC MECZU
  • 88'
    Mateusz Stryjewski z rzutu wolnego, jednak jego próba kończy się wyraźnym pudłem.
  • 83'
    Próba lobu w wykonaniu zawodnika testowanego, jednak Wilk w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę niemal z linii bramkowej.
  • 77'
    Zbyt głęboka wrzutka Jaroszyńskiego pod bramkę gości, dlatego piłkę pewnie chwycił bramkarz.
  • 71'
    Skovgaard ofiarnie interweniuje wybijając piłkę spod nóg Perosevicia.
  • 68'
    Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego. Piłka ponownie w rękach Wilka.
  • 65'
    Michał Stryjewski strzela w polu karnym Pasów, Wilk broni.
  • 61'
    Potrójna zmiana w Cracovii - Jaroszyński, Hyla i Wójcik pojawili się na placu gry.
  • 54'
    Perosević strzela w polu karnym, ale piłka minimalnie mija lewy słupek naszej bramki.
  • 52'
    Faul Kolca na rywalu na 30. metrze i rzut wolny dla Górali.
  • 52'
    Goście grają w następującym składzie: Lukáč - Bernard, Wypych, Chlumecký, Ma. Stryjewski, Perošević, Kisiel, Misztal, Testowany, Mi. Stryjewski, Kadrić
  • 48'
    Kadrić z dystansu, Wilk paruje piłkę!
  • 46'
    Między słupkami stanął Adam Wilk.
  • 46'
    W ekipie Pasów w przerwie na boisku pojawili się Kolec, Lusiusz, Stachera i Ogorzały.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 18:00
    Do przerwy prowadzimy z Podbeskidziem. Do zobaczenia za kwadrans!
  • PRZERWA
  • 40'
    Nieprecyzyjna wrzutka Bochnaka z prawej strony i piłka w rękach Procka.
  • 38'
    "Centrostrzał" Zauchy wyłapany przez bramkarza.
  • 35'
    Rapa do środka pola karnego, piłkę wybijają obrońcy Podbeskidzia.
  • 33'
    Ziółkowski z dystansu. Piłka mija prawy słupek naszej bramki.
  • 32'
    Spokojniejsza gra z obu stron. Okazji jak na lekarstwo.
  • 27'
    Myszor z rzutu wolnego obok lewego słupka bramki gości.
  • 25'
    Goal
    GOOOOOOOOOL! Mateusz Bochnak popędził w kontrataku w pole karne Podbeskidzia i strzałem w środek bramki pokonał bramkarza.
  • 22'
    Dużo gry w środku pola, jednak bez większych konsekwencji.
  • 16'
    Seria niecelnych dograń pod pole karne Górali. Ofensywnie, z minuty na minutę wyglądamy coraz lepiej.
  • 12'
    Strzał Ziółkowskiego z prawej strony obroniony przez Hrossę.
  • 9'
    Abate pokonuje podcinką Hrossę, jednakże wcześniej liniowy dopatrzył się spalonego.
  • 9'
    Niedokładna główka Myszora w polu karnym po dośrodkowaniu od Bochnaka z prawego skrzydła.
  • 6'
    Banaszewski wybija piłkę poza pole karne po zagraniu Bochnaka do środka.
  • 3'
    Wrzutka Kolenca z rzutu wolnego w pole karne, jednak piłka nie znajduje adresata.
  • 1'
    Strzał Zauchy zablokowany przez Ziółkowskiego.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 17:08
    Zawodnicy obu drużyn właśnie wchodzą na plac gry. Za moment czas na pierwszy gwizdek sędziego!
  • 16:29
    Witamy z Cracovia Training Center. O godzinie 17:10 rozpocznie się tutaj sparingowe spotkanie Pasów z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z tego wydarzenia!