Cracovia Cracovia
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Sturm Graz Sturm Graz
  • 14:47
    Ostatecznie przegrywamy w sparingowym spotkaniu z austriackim Sturmem Graz. Kolejne starcie w piątek przeciwko Zorii Ługańsk. Do zobaczenia!
  • KONIEC MECZU
  • 90+1'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Kolca za zatrzymanie kontrataku Sturmu w nieprzepisowy sposób.
  • 90'
    Lavalee w pole karne, Hrosso pewnie łapie!
  • 88'
    Rózga! Świetny strzał zza pola karnego, ale Jaros nie dał się pokonać!
  • 86'
    W końcówce spotkania, okazji jak na lekarstwo. Niewiele też składnych ataków.
  • 79'
    Kolec na głowę Doby z prawej strony. Napastnik Pasów nie zdołał jednak dobrze uderzyć.
  • 78'
    Próby Śmiglewskiego i Rapy powstrzymane przez ekipę z Grazu. Mogło być już 2-2!
  • 76'
    Oprócz tego, na boisku za Makucha i Oshimę weszli Doba i Bzdyl.
  • 76'
    Dziewicki wchodzi w miejsce Skovgaarda.
  • 75'
    Grgić w sytuacji sam na sam z Hrossą! Pojedynek wygrany przez naszego bramkarza!
  • 74'
    Makuch strzela w polu karnym. Ponownie piłka zablokowana. A szkoda.
  • 73'
    Wrzutka Makucha z prawej strony. Oshima jednak nie dociera do piłki.
  • 72'
    Seria zmian w ekipie Sturmu. Z boiska zszedł m.in. Szymon Włodarczyk.
  • 68'
    Wrzutka zawodnika Sturmu na głowę Włodarczyka. Na szczęście, próba nieudana.
  • 65'
    Kolec pojawił się na placu gry w miejsce Sokołowskiego.
  • 64'
    Faul na Śmiglewskim w środku pola i mamy rzut wolny.
  • 62'
    Schnegg w pole karne z lewej strony, Hrosso chwyta piłkę.
  • 61'
    Oshima szukał w polu karnym Bochnaka, jednak piłkę chwycił Jaros.
  • 58'
    Zeszli natomiast Kakabadze i Jaroszyński.
  • 58'
    Na boisko wchodzą Bochnak i Rózga.
  • 58'
    Goal
    Gol dla Sturmu. Camara mija Hrossę i strzela z ostrego kąta.
  • 57'
    Kolejna próba z bardzo dalekiego dystansu w wykonaniu Pasów. Znów bez powodzenia.
  • 57'
    Moment nieco intensywniejszej gry w środku pola. Pressing z obu stron nie pozwala jednak na to, by faktycznie zagrozić którejkolwiek z bramek.
  • 54'
    Szturm Kakabadze w pole karne Sturmu, Austriacy zatrzymują Gruzina w naszych barwach.
  • 49'
    Goal
    GOOOOOOOL! Karol Knap z rzutu wolnego W SAMO OKIENKO!
  • 49'
    Faul na Oshimie pod polem karnym Sturmu. Mamy rzut wolny.
  • 47'
    Rajd Makucha pod bramkę Sturmu, piłkę jednak blokują obrońcy i mamy rzut rożny.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 13:58
    W drugiej połowie, na boisku pojawią się m.in. Lukas Hrosso, Karol Knap, Cornel Rapa i Kacper Śmiglewski.
  • 13:47
    Jak na razie Sturm prowadzi jedną bramką, jednak w końcówce I połowy nie brakowało szans podopiecznych Jacka Zielińskiego. Widzimy się po przerwie!
  • PRZERWA
  • 45+1'
    Strzał Makucha głową z 13. metra, Jaros interweniuje.
  • 45'
    Kallman! Strzał głową w polu karnym obija poprzeczkę i piłka odbija się minimalnie przed linią bramkową!
  • 44'
    Intuicyjny strzał Makucha w polu karnym Sturmu, zablokowany przez obrońców.
  • 42'
    Zagranie w stronę Kallmana. Fin strzela w polu karnym, ale Jaros popisuje się ofiarną interwencją.
  • 41'
    Kiteishvili szukał podaniem Camary, Jaroszyński przecina to zagranie!
  • 39'
    Składna wymiana podań między Schneggiem a Bovingiem, na szczęście ucięta w pewnym momencie przez naszą obronę.
  • 37'
    Rakoczy z rzutu wolnego oddaje strzał omijający mur, jednak Jaros znów górą!
  • 36'
    Strzał Rakoczego zablokowany przez defensorów Sturmu. Później faulowany Sokołowski i mamy rzut wolny z bardzo dobrej odległości!
  • 36'
    Rakoczy zauważył niemal pustą bramkę i pokusił się o strzał z własnej połowy.
  • 35'
    Horvat strzela w polu karnym po podaniu od Bovinga, Madejski świetnie broni i Sturm ma rzut rożny.
  • 34'
    Jaroszyński z prawego skrzydła próbował dośrodkowania, jednak piłkę blokuje obrońca.
  • 33'
    Kallman w polu karnym szukał strzału, jednak jego plan został zażegnany przez defensorów Sturmu.
  • 32'
    Schnegg z lewej strony w pole karne - Madejski broni!
  • 31'
    Kolejna próba Sturmu, tym razem jednak Madejski pewnie interweniuje!
  • 30'
    Wrzutka z narożnika boiska, która sprawiła niemałe kłopoty Madejskiemu.
  • 29'
    Sokołowski strzela na wysokości pola karnego - piłka zablokowana. Po chwili zażegnano próbę Patryka Makucha.
  • 29'
    Rakoczy w kierunku Jaroszyńskiego w pole karne z rzutu wolnego - adresat nie dociera do piłki.
  • 27'
    Zagranie do Włodarczyka. Polak na spalonym.
  • 22'
    Dobra wrzutka z narożnika boiska, jednak skuteczna defensywa Sturmu nie pozwala na przejęcie przez nas piłki.
  • 22'
    Kakabadze strzela zza pola karnego, Jaros interweniuje.
  • 21'
    Camara w pole karne. Dobra interwencja Skovgaarda!
  • 20'
    Goal
    Gol dla Sturmu. Gorenc-Stanković strzałem głową w polu karnym pokonuje Madejskiego.
  • 18'
    Zagranie pod pole karne do Bovinga, ale Duńczyk w barwach Sturmu był na spalonym!
  • 18'
    Sokołowski szukał długim zagraniem wbiegającego Kakabadze. Niestety, zbyt mocna piłka nie dotarła do adresata.
  • 16'
    Niecelne zagranie długiej piłki przez Kakabadze w kierunku Makucha.
  • 15'
    Wrzutka z prawej strony w pole karne - Jaros piąstkuje, ale wcześniej arbiter doszukał się faulu na golkiperze wypożyczonym do Sturmu z Liverpoolu.
  • 13'
    Makuch szukał zejścia do środka pola karnego, piłkę jednak zablokował defensor Sturmu. Mamy rzut rożny.
  • 13'
    Niedokładności z obu stron co niemiara. Nie da się póki co ukryć, że o wyniku mogą zdecydować błędy którejś ze stron.
  • 12'
    Johnston wpada w pole karne. Jaroszyński zażegnuje niebezpieczeństwo. Madejski wznawia grę od bramki.
  • 9'
    Kolejna górna piłka w kierunku Kallmana, znów przejęta przez defensywę austriackiego klubu.
  • 8'
    Chwila przerwy spowodowana urazem Camary.
  • 7'
    Johnston w pole karne Pasów, Skovgaard wybija głową!
  • 6'
    Wysoki pressing Pasów powoduje spore zamieszanie w defensywnych szykach Sturmu!
  • 4'
    Kilka zagrań Skovgaarda w kierunku Kallmana, które zostały zażegnane przez obronę Sturmu.
  • 2'
    Póki co trwa wzajemne "badanie się" obu zespołów. Dużo gry w środku pola, bez konkretów w ofensywie.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 12:58
    Obie ekipy już na placu gry - pierwszy gwizdek sędziego lada moment!
  • 12:31
    Dla Pasów, dzisiejszy sparing będzie drugim podczas zgrupowania w Belek. Zespół z Austrii ma za sobą już 2 mecze kontrolne w Turcji. Jeden z nich, przeciwko Kecskemeti z Węgier odbył się dzisiejszego przedpołudnia. Górą byli Węgrzy.