02-02-2024 13:00
Cracovia Training Center, Rączna
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
FK Železiarne Podbrezová FK Železiarne Podbrezová
  • Koniec meczu, zaliczamy kolejne sparingowe zwycięstwo! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i z tego miejsca już zapraszamy na kolejne!
  • 88'
    Sprawdzona czujność Konrada Golonki, młody bramkarz wykazał się sporym spokojem w czasie rozegrania piłki pod dużą presją
  • 85'
    Kolejny nieco bardziej ofensywny zryw gości, którzy szukają wyrównującego trafienia
  • 80'
    Ależ mógł mieć wejście Doba! Idealnie podaniem obsłużył go Bochnak, młody napastnik Pasów uderzył jednak nad bramką
  • 77'
    Jeszcze kilka zmian w Cracovii: Konrad Golonka za Sebastiana Madejskiego, Szymon Doba za Benjamina Kallmana, Bartłomiej Kolec za Arttu Hoskonena i Fabian Bzdyl za Michała Rakcozego
  • 75'
    Kallman mimo ataku rywali utrzymał się przy piłce blisko linii końcowej, co w efekcie pozwoliło na wejście Jaroszyńskiego. Ten z kolei zagrał płasko do dobrze ustawionego Rózgi, w ostatniej chwili interweniował jednak jeden z rywali
  • 73'
    Ofensywne wejście Rakoczego w pole karne, sędzia dopatrzyłsię faulu
  • 69'
    Jaroszyński pada w polu karnym, gwizdek sędziego milczy, o co sporo pretensji ma obrońca naszego zespołu
  • 64'
    Bardzo długo prowadził piłkę w polu karnym rywali Atanasov, wreszcie dograł na przedpole, gdzie uderzył Bochnak, ale jego próba została zblokowana
  • 61'
    Kolejne zmiany w Pasach: Cornel Rapa za Andreasa Skovgaarda, Takuto Oshima za Patryka Sokołowskiego i Filip Rózga za Patryka Makucha
  • 60'
    Sprytny strzał głową Kallmana przeniesiony nad poprzeczkę przez bramkarza rywali
  • 58'
    Ostre starcie pod polem karnym Słowaków, w efekcie rzut wolny dla gości
  • 54'
    Goście starają się nieco przejąć inicjatywę, podchodzą zdecydowanie wyżej niż przed przerwą
  • 52'
    Goście mogli wyjść z groźną kontrą po rzucie rożnym Cracovii, dobrze ustawiony Bochnak szybko jednak przerwał ten atak
  • 50'
    Dosyć rwany początek drugiej połowy z obu stron
  • 46'
    Z murawy zeszli z kolei Otar Kakabadze, Virgil Ghita i Karol Knap
  • 46'
    Na placu gry w Cracovii pojawili się Mateusz Bochnak, Jani Atanasov i Eneo Bitri, dla którego jest to pierwszy występ w pasiastej koszulce!
  • Wznawiamy grę, pora na drugie 45 minut w Rącznej
  • Do przerwy jednobramkowe prowadzenie Pasów!
  • 41'
    Rakoczy szukał crossowego zagrania do Makucha, ale włożył w nie zbyt dużo siły
  • 34'
    Skovgaard zauważył urywającego się Kallmana i zagrał mu dłuższą piłkę za linię obrony, Fin szukał podaniem Makucha, ale dośrodkował nieco za wysoko
  • 28'
    Bardzo składna akcja Cracovii przeprowadzona od własnego pola karnego i zakończona celnym strzałem Otara Kakabadze
  • 23'
    Ależ blisko kapitalnego gola Assinor! Snajper rywali świetnie złożył się do strzału przewrotką, czujnie ustawiony na linii bramkowej był jednak Patryk Sokołowski
  • 22'
    Faul Jaroszyńskiego, będzie okazja dla gości na dośrodkowanie z prawej strony pola karnego Pasów
  • 18'
    To powinna być kolejna szansa Cracovii, zabrakło jednak precyzji przy podaniu Makucha do Kallmana
  • 16'
    Makuch znalazł sobie miejsce do strzału, piłką zatrzymała się na bocznej siatce
  • 14'
    Akcja gości prawym skrzydłem powstrzymana przez Skovgaarda, w efekcie korner
  • 10'
    Kapitalne prostopadłe podania Knapa do Kallmana, tym razem jednak Fin przegrał pojedynek z bramkarzem rywali
  • 8'
    Kolejna akcja Pasów, Makuch strzałem z kilkunastu metrów posyła piłkę nad bramką
  • 6'
    Szybkie prowadzenie naszego zespołu! Skuteczny pressing Kallmana przyniósł mu sytuację sam na sam, z której "Big Ben" pewnie skorzystał
  • 3'
    Pierwsza próba Pasów! Z dystansu technicznie strzelał Rakoczy, pomylił się nieznacznie
  • Zaczynamy!
  • 12:58
    Witamy z Rącznej, gdzie już za kilka minut Cracovia zagra mecz sparingowy z FK Zeleziarne Podbrezova