01-08-2020 17:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Avia Świdnik Avia Świdnik
  • 94'
    W drugiej połowie spotkania oglądaliśmy tylko jedną bramkę, lecz jakże ważną! Arbiter kończy spotkanie, co oznacza, że po pewnym wykorzystaniu rzutu karnego przez Tomasza Bałę rozpoczynamy sezon w III lidze od kompletu punktów! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 92'
    Mocne uderzenie Malisza przenosi ponad bramką Sobieszczyk.
  • 90'
    Niespokojni gracze ze Świdnika, kłótnia na boisku. Chwila przerwy w grze.
  • 89'
    Druga połowa potrwa o minimum cztery minuty dłużej.
  • 86'
    Spokojna gra Pasów, czas gra na naszą korzyść.
  • 85'
    Długie zagranie na Boćka, szybsi jednak obrońcy gości.
  • 83'
    W miejsce Tomasza Bały, zdobywcy - jak na razie - jedynej bramki tego spotkania, pojawia się Krzysztof Bociek.
  • 81'
    Rafał Kursa również napomniany żółtą kartką.
  • 79'
    Obydwaj gracze oglądają po żółtej kartce.
  • 79'
    Starcie między Bartoszem Mroczkiem i Matheusem.
  • 77'
    W miejsce Viniciusa zaś pojawia się Matheus.
  • 77'
    Podwójna zmiana w zespole Pasów. Robert Ożóg zastąpiony przez Mateusza Supryna.
  • 75'
    Zmiana w zespole gości. Pawła Ulicznego zastępuje Damian Szpak.
  • 72'
    Żółtą kartką napomniany Robert Ożóg.
  • 71'
    Nieprzepisowe zagranie Bały w starciu pod linią boczną, nasz gracz otrzymuje żółtą kartkę.
  • 69'
    Goście rozpoczynają od środka.
  • 68'
    Mamy prowadzenie! Jedenastka pewnie wykorzystana przez Bałę!
  • 67'
    Do piłki na jedenastym metrze podchodzi Bała.
  • 66'
    Vinicius spychany na murawę, faul! Arbiter dyktuje rzut karny.
  • 65'
    Szybka akcja napędzana przez Viniciusa. Gracz Pasów wchodzi w pole karne wraz z Wiśniewskim.
  • 64'
    Cracovia zamyka Avię na własnej połowie. Czekamy na dobre strzały!
  • 62'
    Okres przewagi Pasów. W drugiej połowie wyraźnie dążymy do zdobycia bramki.
  • 60'
    Pod polem karnym urywa się Vinicius, przerywa to jednak Kursa.
  • 58'
    Z dystansu mierzy Stachera, obijając jednak słupek bramki gości.
  • 56'
    Zamykamy Avię w jej własnym polu karnym, Pasy próbują uderzeń z dystansu.
  • 54'
    Mierzony rzut wolny, do uderzenia głową niemal dociera jeden z zawodników Avii. Nieznacznie mija się jednak z piłką.
  • 53'
    Starcie z udziałem Malisza pod bramką naszego zespołu, wolny dla gości.
  • 51'
    Mocne uderzenie Wiśniewskiego odbija się od jednego z obrońców gości.
  • 50'

Spokojna piłka, grana głównie górą, w wykonaniu obydwu zespołów. Czekamy na dobre sytuacje podbramkowe.

• 48'
    Dośrodkowanie znajduje Tomasza Bałę, który uderza głową. Wyłapuje to jednak bramkarz gości.
  • 46'
    Wróciliśmy do gry i czekamy na pierwsze bramki dla naszych rezerw!
  • 46'
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • 17:55
    Obydwa zespoły ponownie na murawie. Za chwilę rozpoczynamy!
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 45'
    Ostatni gwizdek sędziego w tej połowie. Pasy do przerwy bezbramkowo remisują z Avią.
  • 43'
    Prostopadłe zagranie w pole karne, nie dochodzi do niego jednak żaden z zawodników rywali.
  • 41'
    Szybkie rozegranie Avii w ataku, sam na sam z Majchrowiczem wychodzi Uliczny! Wyłapuje to Majchrowicz, dobrze wychodząc do przodu.
  • 39'
    Nacierają skrupulatnie Pasy, ale gęsto ustawiona obrona Avii pod polem karnym.
  • 38'
    Długie dogranie w kierunku Bały, od którego szybszy okazuje się Mykytyn.
  • 36'
    Okres nieco spokojniejszej gry na boisku przy ul. Józefa Kałuży 1.
  • 35'
    Nieprzepisowe zagranie obrońców Avii w polu karnym sygnalizowane przez rezerwy Pasów. Gwizdek arbitra jednak milczy.
  • 33'
    Mykytyn konstruuje akcję z wykorzystaniem linii obronnej Avii.
  • 32'
    Inicjatywę zaczynają przejmować Pasy. Z piłką bokiem boiska rozpędza się Wiśniewski.
  • 30'
    Próba uderzenia przewrotką w wykonaniu rywali ze Świdnika, Uliczny jednak niecelnie.
  • 28'
    Groźnie dośrodkowują zawodnicy Avii, piąstkuje to przed siebie Majchrowicz.
  • 27'
    Poszkodowany Maluga, goście mają rzut wolny na połowie Pasów.
  • 26'
    Dobrze ustawiona defensywa Pasów zatrzymuje grę na linii środkowej boiska.
  • 24'
    Daleko wybija Majchrowicz, jednak przechwytują to gracze gości.
  • 23'
    Trwa okres optycznej przewagi gości, która jednak nie znajduje potwierdzenia w statystykach strzałów.
  • 21'
    Z dystansu mierzy Uliczny, lecz minimalnie niecelnie.
  • 20'
    Długie dogranie w pole karne Avii, niestety niecelne.
  • 18'
    Oglądamy nieco szarpane spotkanie, obydwa zespoły szukają swoich klarownych sytuacji strzeleckich.
  • 17'
    Ponownie goście ze Świdnika pod polem karnym Pasów, lecz zagranie niecelne, ląduje na aucie bramkowym.
  • 15'
    Rozgrywa Pituła, wślizgiem przerywają to gracze ze Świdnika.
  • 14'
    Długim dograniem poszukiwany Ceglarz, lecz szybszy Majchrowicz.
  • 12'
    Długie zagranie na Wiśniewskiego przecięte przez gości.
  • 10'
    Bracik urywa się skrzydłem, powstrzymany przez obrońców Avii.
  • 9'
    Dryblingiem pod polem karnym popisuje się Bartosz Mroczek, lecz bez efektu, szybko przejmujemy piłkę.
  • 7'
    Odważniejsze rozegranie Pasów, wślizgiem przerwane przez obrońców Avii na wysokości pola karnego.
  • 5'
    Michał Wiśniewski napędza kontrę Pasów zagraniem w środku pola.
  • 4'
    Wysokim pressingiem wychodzi Avia, Pasy zmuszone wycofać do Majchrowicza.
  • 2'

Z meczu z Avią Świdnik prowadzimy również transmisję w formie wideo. Link umieszczamy poniżej.

• 1'
    Rozpoczynamy! Od środka goście.
  • 17:01
    Syreny milkną. Za chwilę rozpoczynamy spotkanie!
  • 17:00

Obydwa zespoły już na płycie boiska. Trwa godzina "W", oddajemy hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego.

• 16:56
    Goście zagrają w składzie: Sobieszczyk - Kursa, Dobrzyński, Wójcik, K. Mroczek, B. Mroczek, Ceglarz, Maluga, Niewęgłowski, Uliczny, Mykytyn
  • 16:52

Zespół pasiastych rezerw przystąpi do meczu w składzie:

• 16:50
    Witamy ze Stadionu przy ul. Józefa Kałuży 1, gdzie rezerwy Pasów rozpoczną dziś grę w III lidze! Rywalem Cracovii II w pierwszym spotkaniu po awansie będzie Avia Świdnik. Zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania.