Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Cracovia II Cracovia II
  • 18:57
    Kolejny mecz ligowy już w środę z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
  • Koniec. Niestety przegrywamy. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, których dziś nie brakowało.
  • 90'
    Corner kick
    Trzeci kolejny rzut rożny, zamieszanie pod bramką gospodarzy. Strzał Krystiana Bracika nad bramką.
  • 90'
    Corner kick
    Wybicie bramkarza gospodarzy i kolejny rzut rożny. Na boisku też pojawiła się piłka wrzucona przez kibiców.
  • 90'
    Corner kick
    Rzut rożny po strzale Bały. W pole karne biegnie Adam Wilk.
  • 90'
    Niepewnie rękami Kasperek atakowany przez Bałę, ale ostatecznie bramkarz wykopuje piłkę daleko nogami. Tylko aut dla Pasów.
  • 90'
    Yellow card
    Żółta kartka za przerwanie dobrej akcji Matheusa.
  • 90'
    Pogramy jeszcze 4 minuty.
  • 90'
    Robert Ożóg do Matheusa, ale piłkę na aut wybija obrońca Podlasia.
  • 89'
    Dośrodkowanie Pasów łapie Oskar Kasperek, a z trybun "poleż trochę". Niestety uciekają kolejne sekundy.
  • 88'
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego do Michała Stachery, który dośrodkowuje, ale pojedynek powietrzny z Sebastianem Strózikiem wygrywał stoper gospodarzy. Piłkę przejmuje Matheus i wydaje się, że przy próbie minięcia rywala tuż przy lini pola karnego był faulowany. Nie ma jednak gwizdka, gramy dalej.
  • 87'
    Free kick
    Do dośrodkowania gotowy jest już Matheus, ale sędzia podbiega jeszcze do napastnika Podlasia, który leży na boisku. Chwila przerwy.
  • 85'
    Groźny strzał Pawła Zabielskiego z trudem broni Adam Wilk.
  • 79'
    Replace
    Najwyższy zawodnik Podlasia za najniższego, czyli w miejsce Kamila Kocoła pojawi się Antoni Jemioł.
  • 78'
    Blisko Patryk Zaucha, ale jego strzał mija słupek bramki Oskara Kasperka.
  • 76'
    Dobrze piłką operują nasi zawodnicy - raz prawą, raz lewą stroną boiska, ale brakuje konkretów.
  • 73'
    Replace
    Przy okazji też zmiana w Craovii: Matheus za Michała Wiśniewskiego.
  • 72'
    Przerwa na wodę, ale i kilka wskazówek od Trenera Piotra Gizy.
  • 68'
    Goal
    Niestety prowadzenie obejmują gospodarze. Dobrze z lewej strony dośrodkował wprowadzony chwilę wcześniej młody Gabriel Mierzwiński, a piłkę z bliska wpakował Kamil Kocoł.
  • 67'
    Z ostrego kąta uderzył Michał Wiśniewski, niewiele zabrakło naszemu zawodnikowi.
  • 66'
    Replace
    Swoją szansę dostanie Robert Ożóg, który zastępuję Doriana Pitułę.
  • 64'
    Ufff. Dużo szczęscia miała teraz nasza obrona. Po dośrodkowaniu z prawej strony z piłką minął się Adam Wilk i plecami strzał napastnika gospodarzy zablokował Krystian Bracik.
  • 63'
    Replace
    Druga zmiana w zespole Podlasia. Swoją szansę dostanie 16-letni Gabriel Mierzwiński.
  • 61'
    Mocne i celne uderzenie Sebastiana Strozika, który występuje teraz na pozycji skrzydłowego.
  • 60'
    Replace
    I zmiana u gospodarzy - schodzi Golba, wchodzi Martynek.
  • 59'
    Replace
    Czas na pierwszą zmianę w tym meczu. Wchodzi Tomasz Bała w miejsca Viniciusa.
  • 59'
    Odważna próba Michała Wiśniewskiego, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.
  • 58'
    Corner kick
    Dośrodkowanie Michała Stachery do Krystiana Bracika, ale jego strzał obok prawego słupka.
  • 57'
    W pole karne wbiegł Patryk Zaucha, ale piłkę zdołał wybić Chmielewski - nominalny napastnik grający dziś na pozycji stopera.
  • 54'
    Dobry okres naszej gry. Kolejna sytuacja bramkowa - dobrze w polu karnym utrzymał się przy piłce i uderzył Sebastian Strózik. Dobitka Viniciusa nad bramką.
  • 52'
    Znowu Vinicius, ale tym razem w roli podającego do Michała Wiśniewskiego, który ponownie zmusił Oskara Kasperka do interwencji.
  • 51'
    Podrażniło to naszych zawodników, dobrze z lewej strony pola karnego rywali uderzył Vinicius
  • 49'
    Pierwsza bardzo grożna sytuacja w drugiej połowie należała do gospodarzy Kamil Kocoł pomimo asekuracji obronców uderzył na bramkę Adama Wilka.
  • Wracamy do gry. W Białej Podlaskiej nadal mocno świeci słońce, co szczególnie w drugiej połowie odczuje bramkarz Podlasia.
  • 17:55
  • Przerwa. 0:0. To była dobra połowa w wykonaniu Cracovii, która stworzyła kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Oby więcej takich akcji w drugiej części gry.
  • 44'
    Dośrodkowanie Michała Wiśniewskiego sprawiło dużo problemów obronie gospodarzy, ale bez strzału w tej akcji.
  • 42'
    Ponownie z dystansu Tomasz Nieścieruk, ale tym razem prosto w Adama Wilka. Zaczynamy akcję lewą stroną.
  • 38'
    Niepilnowany przed polem karnym był Tomasz Nieścieruk, ale piłka nad naszą bramką.
  • 36'
    Yellow card
    Musiał ratować się faulem nasz stoper i rzut wolny do gospodarzy.
  • 35'
    Doskonała sytuacja bramkowa do Pasów - Wiśniewski dostrzegł Strózika, który końcami palców uderzył piłkę wprost w bramkarza.
  • 33'
    Dwójkowa akcja po lewej stronie boiska Strózika i Zauchy, który dośrodkowuje do Doriana Pituły, ale jego strzał minimalnie nad bramką.
  • 32'
    Corner kick
    Niepewna interwencja bramkarza gospodarzy, ale wycofujemy piłkę na własną połowę.
  • 31'
    Pierwsza przerwa na nawodnienie
  • 31'
    Tym razem lewą stroną - Vinicius utrzymał się przy piłce i uderzył na bramkę.
  • 30'
    Dobra akcja prawą stroną - Sebastian Strózik mocno wbił piłkę w pole karne rywali i bliski dojścia do piłki był Adam Malisz.
  • 25'
    Odważna próba Viniciusa, który uderzył z 30-metrów. Nie miał problemów bramkarz gospodarzy.
  • 21'
    Michal Stachera dobrze podał do Michała Wiśniewskiego, ten zamarkował strzał lewą nogą i uderzył prawą. Z problemami Oskar Kasperek.
  • 18'
    Dobrze uderzył Paweł Zabielski, ale z jego strzałem poradził sobie Adam Wilk.
  • 17'
    Yellow card
    Akcję rywali faulem musiał przerwać kapitan Pasów. Żółta kartka i rzut wolny blisko bramki Adama Wilka.
  • 16'
    Corner kick
    Rzut rożny wykonany przez Michała Stacherę nie stworzył nam okazji bramkowej, a z kontrą ruszają rywale.
  • 15'
    Próba zagrania Strózika do Viniciusa zablokowana i kolejny rzut rożny w tym meczu.
  • 14'
    Dośrodkowanie gospodarzy w kierunku Mateusza Golby, ale piłkę wybija Patryk Zaucha.
  • 12'
    W odpowiedzi w końcu swoich sił próbują gospodarze - trochę miejsca miał Paweł Zabielski, ale jego strzał zablokował Krystian Bracik.
  • 10'
    Corner kick
    Za mocna dośrodkowanie Adama Malisza i od bramki zacznie Podlasie
  • 9'
    Kolejna doskonała akcja Cracovii - Pituła do Strózika, który przebiegł z piłką niemal całą połowę boiska i uderzył na bramkę. Kolejna dobra interwencja bramkarza gospodarzy. Rzut różny.
  • 7'
    Corner kick
    Znowu Łukasz Ziemnik po rzucie rożnym, tym razem nasz obrońca wygrał pojedynek główkowy i ponownie interweniować musiał 20-letni bramkarz Podlasia.
  • 5'
    Doskonałe prostopadłe podanie Mateusza Supryna do Sebastiana Strózika, który poprowadził piłkę kilka metrów i dobrze uderzył na bramkę Podlasia. Nogami piłkę wybił bramkarz gospodarzy. Rzut rożny.
  • 4'
    Corner kick
    Wydawało się, że faulowany w polu karnym był nasz zawodnik i moment niepewności rywali mógł wykorzystać Łukasz Ziemnik, ale jego strzał nad bramką Oskara Kasperka
  • 3'
    Free kick
    Faulowany w okolicach linii środkowej Patryk Zaucha, szybkie wznowienie gry przez Pasy
  • Zaczynamy mecz!
  • 16:36
    W Białej Podlaskiej dotychczas graliśmy tylko raz - 2 kwietnia 1999 pokonaliśmy AZS Biała Podlaska 1:0.
  • 16:32
    Mecz poprowadzi arbiter Konrad Tomaczyk, a na liniach pomagać mu będą Adam Włoch i Karol Pszonak.
  • 16:30
    Goście zagrają w zielonym komplecie strojów, ponadto w związku z wysoką temperaturą w pierwszej i w drugiej połowie odbędą się dodatkowe przerwy na nawodnienie organizmu zawodników.
  • 16:25
    Wiemy też jaki skład na dzisiejszy mecz wybrał trener gospodarzy Władimir Gieworkian. Zestawienie dostępne jest już w zakładce "składy".
  • 16:29
    Obydwie drużyny wyszły już na rozgrzewkę, jako pierwsi na boisku zameldowali się zawodnicy Trenera Piotra Gizy.
  • 16:12

Znamy już skład Cracovii:

• 16:11
  • 16:10
    Jednak nie na Warszawę, a Białą Podlaskę będą zwrócone oczy wszystkich kibiców Cracovii w ten weekend. Witamy i zapraszamy na relację tekstową z wyjazdowego meczu!