29-08-2020 17:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 1
Hetman Zamość Hetman Zamość
  • 90'
    Koniec meczu! Pasy zwyciężają nad Hetmanem Zamość po bramkach Rakoczego i Wiśniewskiego. Goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Dogranie wyłapane ponownie przez Wilka.
  • 89'
    Kolejny rzut wolny przyznany gościom. Pod pole karne wędruje bramkarz Hetmana.
  • 88'
    Dośrodkowanie wyłapane przez Adama Wilka.
  • 87'
    Goście w ofensywie. Rzut wolny dla Hetmana.
  • 86'
    W miejsce Tomasza Bały na boisku pojawia się Remigiusz Biernat.
  • 85'
    Rafał Turczyn, kapitan drużyny gości, umieszcza piłkę w siatce obok Adama Wilka. Hetman łapie kontakt.
  • 84'
    Michał dośrodkowuje, ale wybijają to obrońcy gości.
  • 83'
    Na skrzydle poszkodowany Rakoczy, rzut wolny dla Pasów.
  • 81'
    Wiśniewski mija jednego z obrońców w polu karnym, lecz odegranie do Bały niewystarczająco precyzyjne.
  • 80'
    Z kontrą urywa się Kruczkowski, ale w środku pola powstrzymuje go Supryn.
  • 78'
    Trwa okres wyraźnej przewagi Pasów. Nieliczne akcje zaczepne gości bez klarownego wykończenia.
  • 77'
    W pole karne wdziera się Vinicius, uderzenie zablokowane jednak przez jednego z defensorów gości.
  • 75'
    Szybkie wznowienie Hetmana.
  • 74'
    W starciu z Maliszem poszkodowany jeden z graczy gości, wolny dla rywali na środku pola.
  • 73'
    Vini pojawia się na boisku w miejsce Bojana Cecaricia.
  • 72'
    Do zmiany przygotowuje się Vinicius.
  • 70'
    Spokojne wycofanie piłki do Łukasza Ziemnika, który buduje akcję od linii obrony Pasów.
  • 69'
    Świetny wślizg Bracika powstrzymuje urywającego się Maciasia!
  • 67'
    Defensywa Hetmana próbuje wyekspediować piłkę poza pole karne, ale przeszkadza jej w tym pressing Michała Wiśniewskiego.
  • 66'
    Dośrodkowanie wyłapane przez bramkarza Hetmana.
  • 65'
    Wolną przestrzeń zostawiają obrońcy gości, Pasy atakują skrzydłami.
  • 63'
    Z dystansu mierzy Kruczkowski, mijając jednak słupek bramki Pasów.
  • 61'
    Piłka zagrana z wolnego wyłapana przez bramkarza gości.
  • 60'
    Rzut wolny przyznany Pasom.
  • 58'
    Okres nieco chaotycznej gry. Obydwa zespoły szukają swoich okazji, lecz brakuje klarownych sytuacji bramkowych.
  • 57'
    Do boku dogrywa Myszka, ale nie dopuszczamy do urwania się skrzydłem przez graczy Hetmana.
  • 55'
    Zbyt mocne dogranie na połowę gości, interweniują defensorzy Hetmana.
  • 53'
    Pewnie przerwana akcja Hetmana.
  • 52'
    Damian Pupeć przerywa akcję Adama Malisza, Pasy muszą powrócić do defensywy.
  • 51'
    Zagranie na Caina przecięte przez Bracika.
  • 49'
    Do długiego podania pędzi Turczyn, lecz wyprzedza go Adam Wilk.
  • 48'
    Niemal kompletny zestaw zmian, wykorzystany przez gości, wymaga zgrania się zespołu na boisku. Hetman operuje głównie w defensywie, Pasy w ataku.
  • 46'
    Maciaś w miejsce Białousko.
  • 46'
    Mikołaja Grzędę zastąpił Damian Pupeć.
  • 46'
    Piotr Jarmróz w miejsce Adriana Gierowskiego.
  • 46'
    Piotra Dajosa zastępuje Łukasz Pokrywka.
  • 18:02
    Do poczwórnej zmiany szykuje się szkoleniowiec Hetmana! Zespół gości przeprowadzi komplet zmian, wyjąwszy bramkarza.
  • 17:50

Za nami bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu drużyny Trenera Piotra Gizy, oby w drugiej połowie było podobnie.

• 45'
    Ostatni gwizdek pierwszej połowy! Po bramkach Wiśniewskiego oraz Rakoczego Pasy na prowadzeniu w meczu z Hetmanem. Wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Jakub Jaroszyński walczy o piłkę z Wiśniewskim, padając na murawę. Gra jednak jest kontynuowana, a gracz gości po chwili się podnosi.
  • 45'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej części spotkania.
  • 45'
    Wrzuta w pole karne Hetmana minimalnie niecelna.
  • 44'
    Spokojne rozegranie Pasów. Ostatnie minuty pierwszej części meczu.
  • 43'
    Mocny pressing ze strony kapitana gości, Turczyna. Wybronił się jednak spod niego Michał Wiśniewski.
  • 41'
    Na piłkę rusza Bała, lecz obrońca gości zastawia się ciałem. Hetman przejmuje futbolówkę.
  • 40'
    Spokojne rozegranie na linii Malisz-Supryn. Pasy w ataku pozycyjnym.
  • 38'
    Po dośrodkowaniu pewnie przechwytujemy piłkę, wyprowadzając akcję poza własne pole karne.
  • 37'
    Białousko przedziera się flanką, defensywa Pasów wybija to jednak na rzut rożny.
  • 36'
    Wznawiamy grę podaniem do linii defensywnej.
  • 34'
    Gra przerwana na chwilę, po starciu w środku pola poszkodowany jeden z graczy gości.
  • 32'
    Do przodu przedziera się Cain, jednak uderzenie niecelne.
  • 31'
    Bokiem boiska rusza Malisz, ale blokują to goście.
  • 29'
    Dośrodkowanie w pole karne wybite głową przez gości.
  • 28'
    Przewinienie gości w obronie, rzut wolny pod polem karnym dla Pasów.
  • 27'
    Z ostrego kąta uderza Supryn, minimalnie obok słupka.
  • 25'
    Goście uspokajają grę przez wycofanie do bramkarza.
  • 23'
    W walce o piłkę fauluje Wiśniewski, piłka przyznana gościom.
  • 22'
    Długi przerzut do Mateusza Supryna przecięty przez pomocników rywali.
  • 18'
    Goście ponownie od środka.
  • 17'
    Szybkie podwyższenie prowadzenia po uderzeniu Michała Rakoczego! Pasy - Hetman już 2:0.
  • 16'
    Ruszamy skrzydłami, Hetman zepchnięty do defensywy.
  • 15'
    Długie podanie na Rubio, ale uprzedzają nas obrońcy gości.
  • 13'
    Pierwsze minuty po bramce dla Pasów to okres uspokojenia gry. Przebijamy się spokojnymi podaniami do przodu.
  • 11'
    Hetman zaczyna od środka.
  • 10'
    Dwukrotnie na bramkę mierzy przedzierający się do pola karnego Michał Wiśniewski - drugie uderzenie znajduje drogę do siatki! Pasy na prowadzeniu!
  • 8'
    Spokojna akcja naszych rezerw, rozgrywana od linii defensywnej.
  • 7'
    Szarpie Tomasz Bała, lecz wypychają go obrońcy gości. Pasy mimo to niezmiennie przy piłce.
  • 5'
    W środku pola miejsca szuka sobie Cain, jednak bezowocnie - przechwytują to Pasy.
  • 4'
    Mocne uderzenie Bały z dystansu minimalnie ponad poprzeczką!
  • 2'
    W pierwszej zaczepnej akcji goście, lecz nikt nie dochodzi do mocno zagranej piłki.
  • 1'
    Gra rozpoczęta! Po zwycięstwo!
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 16:02

Z dzisiejszego spotkania prowadzona jest również transmisja wideo:

• 16:03

Znamy skład Pasów:

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację tekstową z meczu 7. kolejki III ligi z Hetmanem Zamość. Dotychczas z drużyną z województwa lubelskiego rozegraliśmy dziewięć meczów - ostatni raz 8 marca 1998.