Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 0
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
  • KONIEC SPOTKANIA
  • 90'
    Koniec spotkania! Młode Pasy pewnie i wysoko pokonują Zagłębie na dobry początek dnia. Brawo chłopaki! Kolejne piłkarskie emocje już o 16:00 - nasze rezerwy zmierzą się z Wisłoką Dębica.
  • 89'
    Minimum trzy minuty doliczone do drugiej części spotkania.
  • 87'
    Goście wybijają piłkę mocno przed siebie, długim podaniem szukając napastników.
  • 84'
    Grzebieluch z dystansu, lecz ponad bramką gości.
  • 82'
    Goście walczą o bramkę honorową, uderzenie z dystansu wybite jednak przez Mroza.
  • 79'
    Replace
    Myszora zastępuje Kacper Grzebieluch.
  • 78'
    Replace
    Maślanka w miejsce Jakuba Guta.
  • 76'
    Przed nami kolejne dwie zmiany w zespole Pasów.
  • 75'
    Replace
    Zarzycki w miejsce Góralczyka.
  • 73'
    Goście ponownie od środka.
  • 72'
    Goal
    Zagłębie w beznadziejnej sytuacji - podwyższamy na 3:0! Do siatki piłkę kieruje Jakub Gut.
  • 70'
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości, ale wyłapuje to bramkarz Zagłębia.
  • 67'
    Czas gra na korzyść Pasów. Goście coraz mocniej się otwierają, szukając kontaktowej bramki.
  • 65'
    Replace
    Mysiorski w miejsce Ciesielskiego.
  • 64'
    Replace
    Bociek zastąpił Kamila Kwiatkowskiego.
  • 62'
    Atak gości zatrzymany na linii defensywnej Pasów.
  • 60'
    Do zmiany szykowani Bociek i Mysiorski.
  • 58'
    Cracovia z dużą przewagą w drugiej części spotkania. Pasy po raz kolejny urywają się skrzydłami.
  • 56'
    Kapek dryblingiem próbuje wejść w pole karne gości, ale interweniuje obrona rywali.
  • 55'
    Rozegranie pod polem karnym zakończone strzałem ponad bramką lubinian.
  • 53'
    Goście od środka.
  • 52'
    Goal
    CO ZA TRAFIENIE! Jakub Myszor bezpośrednio z rzutu rożnego pokonuje bramkarza gości!
  • 51'
    Gadomski przecina akcję Ciesielskiego.
  • 49'
    Goście urywają się bokiem, ale pewnie interweniuje Kwiatkowski.
  • 48'
    Uderzenie Guta z bliska wyłapuje bramkarz gości.
  • 46'
    Górski rozpoczyna grę w drugiej części spotkania.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 11:01
    Obydwa zespoły wróciły na boisko. Czekamy na pierwsze kopnięcie piłki w drugiej połowie.
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy prowadzimy z rywalami z Lubina po bramce Kafla w 35 minucie. Wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Myszor uderza spod pola karnego, ale wyłapuje to bramkarz gości.
  • 44'
    Gut spokojnie do Mroza, Pasy kontrolują przebieg gry w ostatnich minutach.
  • 42'
    Przytrzymujemy grę w środku pola. Ostatnie minuty przed przerwą.
  • 41'
    Kruszelnicki szarpie bokiem boiska, powstrzymujemy go jednak pod polem karnym. Zagłębie poszukuje wyrównania przed przerwą.
  • 39'
    Karasiński długim podaniem, lecz zdecydowanie za mocno.
  • 38'
    Młoda Cracovia wyraźnie rozochocona, próbujemy kolejnej akcji - tym razem na obieg. Do strzału brakuje jednak dobrego dośrodkowania.
  • 36'
  • 35'
    Goal
    Mróz do Kafla, a ten pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce! Mamy prowadzenie!
  • 33'
    Pod polem karnym odnajduje się Gut, ale uderzenie z dystansu niecelne.
  • 30'
    Pasy próbują obiegać bramkę gości skrzydłami. Czekamy jednak na dobrą okazję do dośrodkowania.
  • 28'
    Ciesielski holuje piłkę w środku pola, szukamy okazji do gry w ataku pozycyjnym.
  • 26'
    Goście atakują skrzydłami, wrzutka jednak nieudana.
  • 24'
    Free kick
    Uderzenie pewnie wychwytuje Łuczak.
  • 23'
    Poszkodowany Kruszelnicki, rzut wolny dla gości pod bramką Pasów.
  • 22'
    Bardzo aktywny w ekipie z Lubina jest Żyła, który próbuje się urwać w polu karnym Pasów. Podanie jednak zbyt mocne.
  • 20'
    Przyspiesza Myszor, jednak przerywają to gracze gości w środku pola.
  • 18'
    Wrzutka w pole karne Pasów, piłkę przejmuje Góralczyk. Wciąż goście z dużymi problemami w dojściu do strzału.
  • 17'
    Szarpane spotkanie w ostatnich minutach, arbiter zmuszony do częstszego używania gwizdka.
  • 15'
    Dynamiczna akcja Zagłębia zatrzymana przez Kafla.
  • 14'
    Gut wchodzi dryblingiem na połowę gości, rozgrywając piłkę z Kapkiem. Ten uderza z dystansu, lecz wyłapuje to bramkarz gości.
  • 12'
    Gra przenosi się w środek pola. Niezmiennie utrzymuje się bezbramkowy remis.
  • 10'
    Free kick
    Piłka mija mur, przechwytują ją Pasy.
  • 9'
    Fauluje Mróz, mamy rzut wolny dla Zagłębia.
  • 8'
    Goście przejmują inicjatywę. Mają jednak spore problemy z wejściem w pole karne Pasów, dobrze spisuje się nasza obrona.
  • 6'
    Rozegranie graczy z Lubina lewą flanką, ale interweniuje pewnie defensywa Pasów.
  • 4'
    Niespiesznie wznawiają goście od bramki.
  • 3'
    Penalty
    Bramkarz gości broni uderzenie Myszora!
  • 2'
    Nieprzepisowe zagranie w polu karnym w wykonaniu zawodników Zagłębia. Karny dla Pasów.
  • 1'
    Po dłuższej chwili oczekiwania rozpoczęliśmy! Od środka Pasy.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 10:00
    Obydwa zespoły już na murawie. Czekamy na pierwszy gwizdek arbitra.
  • 09:50
    Pasy w składzie: Łuczak - Mróz, Kapek, Gut, Kafel, Wojtysko, Ciesielski, Góralczyk, Chrupcała, Myszor, Kwiatkowski.
  • 09:45
    Witamy z obiektu krakowskiego AWF, gdzie zespół Cracovii do lat 18 zagra zaległe spotkanie 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów z Zagłębiem Lubin. Start już o 10:00, zapraszamy na relację tekstową!