25-01-2020 13:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 2
TSV Hartberg TSV Hartberg
  • 90'
    Koniec meczu! Mimo starań rywali, Pasy utrzymują korzystny wynik do samego końca spotkania. W drugim meczu kontrolnym podczas obozu w Belek pokonujemy TSV Hartberg po bramkach Dytiatieva, Hancy oraz Wdowiaka.
  • 86'
    Zbyt mocne wrzucenie w kierunku Thiago, który nie opanowuje piłki.
  • 83'
    Rakoczy poszukuje partnerów pod polem karnym rywala, ale blokuje to obrona TSV.
  • 80'
    W ofensywie gracze rywala, poszukują wyrównującej bramki w ostatnich minutach meczu.
  • 77'
    Dośrodkowanie w pole karne Cracovii zakończone wybiciem piłki przez naszych obrońców.
  • 74'
    Rajko Rep zdobywa bramkę dla rywali uderzeniem sprzed pola karnego. TSV skraca dystans.
  • 72'
    Zmiana w zespole Pasów - Filipa Piszczka zastępuje Daniel Pik.
  • 68'
    Interwencja bramkarza rywali, który blokuje uderzenie Filipa Piszczka.
  • 65'
    Prawą nogą dobrze uderza Filip Piszczek - niewiele zabrakło do podwyższenia prowadzenia.
  • 62'
    Chwila przerwy w grze, pomocy medycznej potrzebuje Milan Dimun.
  • 58'
    Dośrodkowanie Siplaka poszukuje Tomasa Vestenicky'ego, lecz piłka zagrana zbyt mocno nie dociera do adresata.
  • 55'
    Filip Piszczek blisko przelobowania bramkarza rywali, który jednak w ostatniej chwili interweniuje.
  • 52'
    Zgranie do Filipa Piszczka, ale interweniuje obrona Austriaków.
  • 48'
    Żółtą kartką napomniany Michal Siplak.
  • 13:56

Poznajmy nasze zestawienie na drugą połowę meczu!

• 45'
    Koniec pierwszej połowy. Na przerwę w meczu towarzyskim z TSV Hartberg schodzimy po doskonałej pogoni za wynikiem! Jako pierwsi do siatki trafili rywale, lecz później oglądaliśmy tylko pasiaste bramki. Wynik kolejno zmieniali Dytiatiev, Hanca oraz Wdowiak.

Wracamy po przerwie!
  • 42'
    Dużo miejsca w polu karnym miał Mateusz Wdowiak i wykorzystał je, trafiając do siatki rywali!
  • 36'
    Rozegranie Mateusza Wdowiaka z Rafą Lopesem, który zagraniem piętą znajduje Sergiu Hancę - zaś on drogę do siatki! Pasy na prowadzeniu!

• 32'
    Austriacy prawą flanką zmierzają w nasze pole karne, ale pewnie interweniuje Kamil Pestka
  • 27'
    Arbiter dopatruje się faulu Alexa Dytiatieva - rzut wolny dla rywali.
  • 23'
    Szybkie wyrównanie Pasów! Tym razem to goście rozpoczynają od środka murawy.
  • 18'
    Tobias Kainz wykorzystuje wolne miejsce w polu karnym i trafia do siatki Pasów. Niestety, to rywale otwierają wynik.
  • 15'
    Ofensywne nastawienie obydwu zespołów. Akcja żywo przenosi się z bramki pod bramkę.
  • 13'
    Spokojna gra Pasów z wykorzystaniem własnej połowy. Zbliżamy się do bramki rywali.
  • 8'
    Wysoki pressing Austriaków, ale piłkę pewnie odzyskuje Janusz Gol. Wychodzimy z opresji obronną ręką.
  • 5'
    Po wrzucie Kamila Pestki zza linii bocznej do dośrodkowania dochodzi Sergiu Hanca. W ostatniej chwili powstrzymuje go obrona rywala.
  • 2'
    W pierwszych minutach ofensywnie nastawieni gracze z Austrii. Z podań na połowie Pasów nie wynika jednak żadne zagrożenie.
  • START I POŁOWY
  • 12:55

Do meczu już tylko parę chwil. Poznajmy zestawienie Pasów na pierwszą połowę tego spotkania!

• 12:40

Przed nami drugie spotkanie Pasów na obozie przygotowawczym w Turcji! Jesteśmy już na miejscu.