09-09-2020 00:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica
  • 90'
    Koniec meczu. Wisłoka po trafieniu w 81 minucie zwycięża jedną bramką przy ul. Wielickiej 101. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Dogranie Matheusa wybite przez bramkarza.
  • 90'
    Dynamiczna gra Pasów w ostatnich minutach, szukamy wyrównania!
  • 90'
    Zbyt mocne dogranie na aucie bramkowym, wznowi bramkarz gości.
  • 90'
    Dobrze o pozycję walczy Matheus, mamy rzut rożny. Cztery minuty doliczone do końca połowy.
  • 90'
    W zespole z Dębicy Prokopa zastępuje zaś Mazur.
  • 90'
    Za Zauchę Nowicki.
  • 90'
    Po zmianie w obydwu zespołach.
  • 89'
    Szybko rozgrywa Wilk.
  • 88'
    Rozpaczliwie uderza Palonek, piłka na aucie bramkowym.
  • 87'
    Niespiesznie wznawia bramkarz gości.
  • 86'
    Po wolnym piłka dociera do Matheusa, uderzenie wyłapuje bramkarz gości.
  • 85'
    Szybkie podanie próbuje uruchomić Wiśniewskiego, ale goście grają faulem. Rzut wolny dla Pasów.
  • 83'
    Szybka zmiana w odpowiedzi po stronie Pasów - Malisza zastępuje Pituła.
  • 82'
    Wznawiamy od środka.
  • 81'
    Po rzucie wolnym do piłki dopada Sojda, który mocnym uderzeniem niestety pokonuje Wilka...
  • 81'
    Mocno poturbowany Rębisz, wolny dla gości.
  • 80'
    Wracamy do gry, to ostatnie 10 minut!
  • 78'
    Druga przerwa na nawodnienie w dzisiejszym spotkaniu.
  • 77'
    Okres nieco chaotycznej gry po obydwu stronach. Dwa zespoły wiedzą, że zdobycz bramkowa może okazać się decydującą.
  • 75'
    Rozegranie szybko przejmują Pasy.
  • 74'
    Wracamy do gry, wolny przyznany graczom z Dębicy.
  • 73'
    Chwila przerwy w grze, poszkodowany kapitan gości - Damian Łanucha.
  • 71'
    Stachera minimalnie niecelnie przy bramce Wisłoki!
  • 70'
    Zastępuje on Luberę.
  • 69'
    Do zmiany szykowany Siedlik.
  • 68'
    Niecelne zagranie pod polem karnym Pasów, przejmuje to Bracik i szybko rozgrywa.
  • 66'
    Próba gry oskrzydlającej w wykonaniu Pasów, jednak zepchnięta do boku przez obronę gości.
  • 65'
    Szybkie rozegranie Pasów uprzedzone przez Rębisza na linii pola karnego.
  • 63'
    Długie zagranie na Biernata wyłapane przez defensywę gości, rozgrywa Wisłoka.
  • 62'
    Szybka zmiana również w naszym zespole. Tomasza Bałę zastąpił Remigiusz Biernat.
  • 60'
    Uderzenie Prokopa z bliskiej odległości niecelne.
  • 59'
    Zastępuje on Patryka Zygmunta.
  • 58'
    Do zmiany szykuje się Rębisz.
  • 58'
    Szybkie wznowienie Pasów przejęte przez graczy z Dębicy.
  • 57'
    Szybkim dryblingiem w środku pola uwalnia się Stachera! Przerywają to nieprzepisowo gracze gości - mamy rzut wolny.
  • 55'
    Długa piłka na Zygmunta, który jednak zostaje złapany na spalonym.
  • 54'
    Spokojna gra flanką w wykonaniu Cracovii, zamykamy gości na ich połowie.
  • 52'
    Pressingiem atakują Pasy, nie pozwalamy gościom wyjść z piłką spod własnego pola karnego.
  • 51'
    W pole karne piłkę wbija Wiśniewski, ale przerywa to obrona gości.
  • 50'
    Przewinienie graczy z Dębicy, wolny dla Pasów.
  • 49'
    O piłkę przy linii bocznej walczy Strózik, ta jednak finalnie ląduje na aucie.
  • 47'
    Pierwszą zaczepną akcję w drugiej części meczu prowadzi Wisłoka, ale przerywają ją obrońcy.
  • 46'
    Rozpoczynają Pasy! Przed nami druga połowa spotkania.
  • 17:00
    Obydwa zespoły bez zmian. Za chwilę rozpoczynamy drugą połowę.
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek w meczu z Wisłoką. Wracamy za kwadrans.
  • 44'
    Gra powstrzymana w środku pola, arbiter używa gwizdka.
  • 43'
    Dynamicznie rozgrywają pasiaste rezerwy w ostatnich minutach. Staramy się o bramkę, która otworzy wynik meczu przed przerwą.
  • 41'
    Szybka kontra Wisłoki grzęźnie w środku pola.
  • 40'
    Bokiem boiska urywa się Wiśniewski, starając się o dogranie w pole karne. Powstrzymują go gracze rywala.
  • 38'
    Uderzenie z wolnego mocno ponad naszą bramką.
  • 37'
    Pod polem karnym Pasów poszkodowany Libera, rzut wolny dla gości.
  • 35'
    Okres gry w środku pola. Obydwa zespoły czekają na swoją okazję do zdobycia bramki.
  • 34'
    Wracamy do gry.
  • 32'
    Rozpoczęła się przerwa na nawodnienie, zarządzona przez arbitra.
  • 31'
    Dośrodkowanie w pole karne wyłapuje w rękawice Adam Wilk.
  • 29'
    Ponownie akcję pozycyjną konstruują goście.
  • 28'
    Bardzo odważne wyjście z bramki w wykonaniu Libery, który wygarnia piłkę spod nóg Bały.
  • 26'
    Dogranie w środek pola karnego niecelne.
  • 25'
    Trwa okres optycznej przewagi graczy z Dębicy. Kolejny raz próbują dośrodkowania w pole karne Pasów.
  • 24'
    Gracze Cracovii II w ataku pozycyjnym, szybko rozbitym przez obronę gości.
  • 22'
    Palonek złapany na spalonym.
  • 21'
    Dynamicznie rozgrywa Wisłoka na połowie Pasów, nasz zespół szybko ustawia się w linii defensywnej.
  • 20'
    Gramy długim podaniem, ale przechwytują to gracze z Dębicy.
  • 18'
    Spokojnie wznawia Wilk.
  • 17'
    Miękkie dośrodkowanie Wisłoki w pole karne okazuje się zbyt lekkie. Piłka ląduje na aucie bramkowym.
  • 15'
    Szybkie przejęcie piłki przez graczy z Dębicy po rzucie wolnym.
  • 14'
    Szybka akcja Pasów, wychodzących z własnej połowy, przerwana faulem. Piłka przyznana Cracovii II.
  • 12'
    Oglądamy żywy i dynamiczny mecz, w którym obydwie strony starają się o bramkę, która otworzy spotkanie. Na ten moment jednak wciąż bez goli przy ul. Wielickiej.
  • 11'
    Rozegranie Łanuchy z Sojdą zakończone strzałem drugiego z nich wprost w bramkarza Pasów.
  • 9'
    Akcja zatrzymana na linii defensywnej, dobra interwencja Krystiana Bracika.
  • 8'
    Piłka przejęta przez Wisłokę, gracze gości ruszają z kontrą.
  • 6'
    Mateusz Supryn odzyskuje piłkę w środku pola.
  • 5'
    Po lewej stronie piłkę holuje Sojda, próbując dośrodkowania. Piłka mija jednak innych graczy gości.
  • 3'
    Względem zaprezentowanego poniżej składu graficznego zaszła jedna zmiana. W miejsce Rubio od pierwszej minuty występuje Tomasz Bała.
  • 2'

Spotkanie dostępne jest również w formie wideo. Link udostępniamy poniżej.

• 1'
    Wisłoka od środka, zaczynamy!
  • POCZĄTEK I POŁOWY
  • 15:56
    Obydwa zespoły pojawiają się na płycie boiska. Ostatnie chwile przed rozpoczęciem meczu.
  • 15:44
    Goście w składzie: Libera - Król, Cabała, Remut - Sojda, Prokop, Łanucha, Fedan, Zygmunt - Lubera, Palonek
  • 15:42

Zestawienie Pasów:

• 15:40
    Witamy z obiektu przy ul. Wielickiej 101! Dziś rezerwy Pasów w meczu 9. kolejki III ligi zmierzą się z Wisłoką Dębica. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.