Stadion Zagłębia Lubin
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
  • 90'
    Koniec meczu! Z Lubina wracamy z jednym punktem. Na debiutanckie trafienie Rivaldo Júniora po stronie gospodarzy odpowiedział Šimić, kończąc spotkanie remisem 1:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Żółta kartka dla Balicia.
  • 90'
    Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Bartolewski w miejsce Bohara.
  • 89'
    Arbiter przedłuża drugą połowę o minimum pięć minut.
  • 88'
    Uderzenie Thiago zblokowane przez obronę Zagłębia. Rzut rożny.
  • 87'
    Zmiana dokonana - w miejsce Floriana Loshaja pojawia się Thiago.
  • 86'
    Poszkodowany Ivan Fiolić, rzut wolny pod polem karnym dla Pasów.
  • 85'
    Do zmiany szykuje się Thiago.
  • 84'
    Pod pole karne Pasów zapędza się Mraz, ale szybszy Niemczycki - pewny wykop młodego bramkarza.
  • 83'
    W dobrej pozycji strzeleckiej Dimun, ale piłka zostaje przeniesiona ponad bramką Hładuna.
  • 82'
    Piłka na aucie po interwencji Diego, wznowią lubinianie.
  • 81'
    Rodin spokojnie wyprowadza piłkę spod naszego pola karnego.
  • 80'
    Gospodarze używają coraz bardziej bezpośrednich środków. Chodyna długim podaniem pod pole karne Pasów, ale niecelnie.
  • 79'
    Poszkodowany Guldan, piłka przyznana rywalom.
  • 78'
    Akcja Pasów bokiem boiska, ale Balic przejmuje piłkę.
  • 77'

Z dystansu Mraz, wybija to Niemczycki.

• 76'
    Zagłębie poszukuje drugiej bramki, niezmiennie atakując głównie skrzydłami.
  • 75'
    Kapitan zespołu z Lubina, Guldan, ogląda żółtą kartkę.
  • 74'
    Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, ale najszybciej do piłki wystartował Hładun.
  • 73'
    Napomnienie ogląda również asystent I Trenera Pasów, Grzegorz Kurdziel.
  • 72'
    Fiolić napomniany żółtą kartką.
  • 71'
    Starcie przy linii bocznej, arbiter przerywa grę.
  • 70'
    Jako ostatni, w miejsce Vestenicky'ego pojawia się Dimun.
  • 69'
    W miejsce zdobywcy bramki, Rivaldo Jr, pojawia się Ivan Fiolić.
  • 69'
    Potrójna zmiana w zespole Pasów! Marcosa Alvareza zastępuje Filip Piszczek.
  • 68'
    Do wyrównania doprowadza Šimić...
  • 67'
    Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, gracze Zagłębia walczą o piłkę.
  • 66'
    Wracamy do gry.
  • 65'
    Chwilę przed przerwą podyktowany został rzut wolny dla Zagłębia.
  • 64'

Chwila przerwy w grze, związanej z użyciem serpentyn na Stadionie w Lubinie i koniecznością zgarnięcia ich z płyty boiska.

• 63'
    Zmiana następuje również w ofensywie gospodarzy. Mraz za Sirka.
  • 63'
    W miejsce Poręby pojawia się Szysz.
  • 62'
    Podwójna zmiana szykowana w zespole gospodarzy.
  • 61'
    Rapa z interwencją przy linii bocznej, piłkę wprowadzą do gry zawodnicy Zagłębia.
  • 60'
    Spokojne, niespieszne wznowienie Niemczyckiego.
  • 59'
    Wrzutkę w pole karne wybija Szymonowicz.
  • 58'
    Ponownie Balić, tym razem wymijający Sergiu Hancę. Zagłębie szuka możliwości dośrodkowania.
  • 57'
    Balić operuje krótką piłką w środku pola, ale bez efektów. Dobrze ustawione Pasy.
  • 56'
    Bohar szarpie flanką, pewnie jednak wybija to Szymonowicz.
  • 55'
    Rywale próbują zbliżyć się do naszej bramki, konstruując atak pozycyjny. Pasy jednak pewne w obronie.
  • 54'
    Mocno spod pola karnego mierzy Sirk, wyłapuje to Niemczycki!
  • 53'
    Bashkirov pressingiem próbuje odzyskać piłkę, lecz dobrze zastawia się Rivaldo Jr.
  • 52'
    Dośrodkowanie Sergiu wychwytuje Hładun.
  • 51'
    Pasy ponownie w ofensywie. Zagranie w pole karne wybite na rzut rożny przez obronę Zagłębia.
  • 50'
    Gospodarze od środka.
  • 49'
    Podanie górą wykańcza Rivaldo Júnior, doskonały początek drugiej połowy dla Pasów!
  • 48'
    Do dośrodkowania zbiera się Alvarez, szukając partnera w polu karnym.
  • 47'
    Z zaczepną akcją wychodzą Pasy, ale wrzuconą piłkę wyłapuje Hładun.
  • 46'
    Gra rozpoczęta od środka. Druga połowa bez zmian w obydwu zespołach.
  • POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY
  • 16:02
    Obydwa zespoły wracają na boisko bez zmian. Przed nami druga połowa, która rozpocznie się za moment.
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 45'
    Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy bez bramek w Lubinie.
  • 44'
    Pierwsza połowa potrwa minimum o minutę dłużej.
  • 43'
    Alvarez faulowany przez Chodynę, piłka przyznana ponownie Pasom.
  • 42'
    Starzyński złapany na spalonym, piłka dla Pasów.
  • 41'
    Po dośrodkowaniu Rodin dobrze wbija piłkę w pole karne, ale wyłapuje to Hładun.
  • 40'
    Rodin dobrze do Rivaldo Jr, ale rozegranie przecina obrona Zagłębia. Rożny dla Pasów.
  • 39'
    Zagranie górą do Balicia, który ściera się z Niemczyckim o piłkę - uderzenie obok bramki Pasów.
  • 38'
    Guldan w pole karne, wybija to jednak Hanca.
  • 37'
    Bardzo mocne dośrodkowanie do Guldana, ten opanowuje piłkę dopiero przy narożniku boiska. Gospodarze wycofują.
  • 36'
    Pressing Szymonowicza udany - rozpędzał się Sirk, lecz gra przerwana, gospodarze wznowią z rożnego.
  • 35'
    Dawid Szymonowicz interweniuje przy kolejnej próbie dośrodkowania Zivca.
  • 34'
    Vestenicky mocno do Rivaldo Jr, lecz w walce o piłkę lepsi gracze Zagłębia.
  • 33'
    Niedokładnie podaje Diego, aut dla gospodarzy przy linii środkowej.
  • 32'
    Dośrodkowanie wyłapuje Hładun.
  • 31'
    Dobre rozegranie Loshaja bokiem boiska przecięte przez obrońców rywali. Rożny dla Pasów.
  • 30'
    W ataku fauluje Starzyński, piłka dla Pasów pod naszym polem karnym.
  • 29'
    Pasy pressingiem wychodzą na obronę rywala. Czekamy na okazję do przejęcia piłki.
  • 28'
    Próba dogrania do Sergiu przecięta przez obronę Zagłębia.
  • 27'
    Na piłkę w polu karnym poluje Rivaldo Jr, lecz szybszy bramkarz Zagłębia.
  • 26'
    Nieco chaosu teraz w grze obydwu zespołów. Gra rwana, lecz szybko przenosząca się między bramkami.
  • 25'
    Ze środka pola karnego próbuje Szymonowicz, ale wyłapuje to Hładun.
  • 24'
    Krótkie rozegranie do Sergiu, który szuka miejsca do zagrania w pole karne gospodarzy.
  • 23'
    Próba dośrodkowania na głowę Pelle przecięta, mamy rzut rożny.
  • 22'
    Poręba zagrywa płasko w pole karne, szybko przecina to Hanca.
  • 21'
    Chodyna ofensywnie, jest blisko strzału - skomasowana obrona Pasów nie pozwala mu jednak oddać uderzenia.
  • 20'
    Coraz swobodniej poczynają sobie gracze Zagłębia w naszym polu karnym. Zivec próbuje dośrodkowania.
  • 20'
    Z dystansu uderza Hanca, ale spokojnie łapie to Hładun.
  • 19'
    Krótkie rozegranie Pasów powstrzymane przez obronę Zagłębia.
  • 18'
    W środku pola poszkodowany Loshaj, piłka dla Pasów.
  • 17'
    Z okolic pola karnego uderza Živec. Strzał nie sprawia jednak większych problemów Niemczyckiemu, który pewnie chwyta piłkę.
  • 16'
    Zivec mocno w pole karne, ale wybija to głową Szymonowicz.
  • 15'
    Spokojnie wybija golkiper Pasów.
  • 14'
    Górne dogranie do Bohara, ale piłka przekracza zawczasu linię bramkową. Ponownie wznowi Karol Niemczycki.
  • 13'
    Skrzydłami starają się grać gospodarze dzisiejszego meczu. Obrona Pasów uniemożliwia im jednak wykonanie dobrego dośrodkowania.
  • 12'
    Z ostrego kąta uderza Zivec, ale piłka mija bramkę! Wznowi Niemczycki.
  • 11'
    Zagłębie w ataku pozycyjnym, Pasy szukają okazji do kontry.
  • 10'
    Dośrodkowanie gospodarzy zablokowane przy linii bocznej przez Rodina.
  • 9'
    Rozegranie Rivaldo Jr z Loshajem przejęte przez obronę Zagłębia. Marcos Alvarez wraca na boisko.
  • 8'
    Długi przerzut pod pole karne Pasów ląduje na aucie.
  • 7'
    O piłkę pod polem karnym gospodarzy walczył Loshaj, ale rozgrywają defensorzy Zagłębia.
  • 6'
    Marcos udaje się za linię boczną. Gra wznowiona, Pasy chwilowo w 10.
  • 5'
    W starciu pod naszym polem karnym poszkodowany Alvarez. Potrzebna pomoc medyczna, chwila przerwy w grze przed nami.
  • 4'
    Dośrodkowanie w nasze pole karne, wybija to ofiarnie Dawid Szymonowicz.
  • 3'
    Uderzenie naszego napastnika ląduje prosto w rękawicach Hładuna.
  • 2'
    Pierwszy rzut wolny dla Pasów. Tuż przed polem karnym piłkę ustawia Alvarez.
  • 1'
    Od środka zaczynają gospodarze, ruszamy!
  • 15:00
    Nasz Trener, Michał Probierz, wręcza pamiątkową paterę z okazji 1000. spotkania w Ekstraklasie szkoleniowcowi Zagłębia, Martinovi Seveli. Sekundy do pierwszego gwizdka!
  • 14:59
    Obydwa zespoły już na murawie w Lubinie. Za chwilę zaczynamy!
  • 14:55
    Ostatnie minuty do rozpoczęcia spotkania. Czekamy na pojawienie się zespołów na boisku.
  • 14:38
    Gospodarze zagrają w składzie: Hładun - Chodyna, Simić, Guldan, Balić - Bohar, Baszkirow, Starzyński, Poręba, Zivec - Sirk
  • 14:30

Skład Pasów! Dziś w barwach naszego Klubu debiutuje Matej Rodin.

• 14:20
    Dzisiejszy mecz to spotkanie wyjątkowe dla kibiców gospodarzy. Zagłębie rozgrywa dziś swoje 1000. spotkanie na szczeblu Ekstraklasy. Liczymy jednak na to, że szala zwycięstwa w tym wyjątkowym dniu przechyli się na stronę Pasów!
  • 14:00
    Witamy z Lubina! Dziś na Stadionie Zagłębia miejscowy zespół podejmie Cracovię w meczu 4. kolejki ligowej. To wyjazd, który może przynieść Pasom ważne trzy punkty - zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej!