• Mamy to! Pewna wyjazdowa wygrana! 3:0! Brawo Pasy!
    Kamil Wolski obok naszej bramki.
  • 87'
    Tomasz Bała w miejsce Sebastiana Strózika.
  • 86'
    Akcja Stali, ale przejęcie piłki przez Pasy i zagranie na lewą stronę, gdzie była trójka naszych zawodników. Najpierw przed okazją Michał Wiśniewski, ale ostatecznie piłka dochdzi do Patryka Zauchy. Uderzenie tym razem prawą nogą i 3:0.
  • 84'
    CO ZA BRAMKA! W polu karnym znalazł się Patryk Zaucha, który uderzył piekielnie mocna, ale co najważniejsze celnie. Piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i wpada do bramki. 2:0.
  • 83'
    Dobre zagranie na prawą stronę, gdzie gra teraz Vinicius. Wejście w pole karne, ale strzał w dogodnej sytuacji nad bramką.
  • 81'
    Piłka odbita w naszym polu karnym trafia do Kacpra Nastałka, ale sam zainteresowany był tym zaskoczony i lekki strzał wprost z Adama Wilka.
  • 79'
    Długo dogodnego miejsca na uderzenie szukał Sebastian Strózik aż w końcu piłkę wybił mu Krystian Michalak.
  • 79'
    Schodzi też nowy nabytek Stali, czyli Hiszpan Dani Ruiz.
  • 79'
    Dwie zmiany w Stali.
  • 77'
    Kartka teraz dla kapitana Stali.
  • 75'
    Żółta kartka dla Mateusza Pieńczaka, raczej za protesty niż sam faul.
  • 74'
    Druga zmiana w Stali Kraśnik - na boisku pojawi się uznawany kiedyś przez Piotra Świerczewskiego za spory talent Kamil Wolski.
  • 73'
    Sebastian Strózik odebrał piłkę na pozycji lewego obrońcy i momentalnie minął kilku rywali znajdując się pod bramką rywali. Strzał zablokowany i rzut rożny.
  • 70'
    Krystian Bracik wybija na rzut rożny, ale jego wykonanie nie sprawiło problemów defensywie Pasów.
  • 69'
  • 68'
    Świetna akcja Daniel Pik, który dostał piłkę ze środka boiska i celnie zagrał na prawe skrzydle, gdzie wchodził Vinicius. Uderzenie z pierwszej piłki z perspektywy trybun pewnie zmierzało pod poprzeczkę, ale jednak minimalnie obok.
  • 66'
    Dobry odbiór Patryka Zauchy i proprocje w tym ataku były dla nas korzystne Niestety niecelne zagranie do Daniel Pika i musimy bronić.
  • 64'
    U nas zmiana Brazylijczyków, więc za strzelca bramki wejdzie Vinicius.
  • 64'
    Zmiany w obydwu drużynach. Cygan za Cybulę.
  • 64'
    Próba lewą stroną - Daniel Pik do Patryka Zauchy, a w polu karnym pokazują sie Wiśniewski i Strózik, ale zagranie zablokowne i rzut rożny.
  • 62'
    W pole karne wbiegł Robert Ożóg, interwencja wślizgiem obrońcy, ale mamy sygnalizację rozpoczęcie gry od bramki.
  • 60'
    Prawie całe boisko przebiegł teraz Jakub Gajewski, ale tylko aut po wybiciu dośrodkowania poza linie boczną przez Mateusza Pieńczaka.
  • 59'
    Faul
    Faulowany Matheus, a do dośrodkowania przygotowany Michał Wiśniewski. Jego zagranie wybite na aut.
  • 58'
    Mateusz Jarzynka wygrywa fizyczny pojedynek z Adrianem Cybulą i spokojnie grę zacznie Adam Wilk.
  • 55'
    Daniel Pik fauluje Jakuba Gajewskiego i ostrzeżenia pani arbiter stają się faktem. Pierwsza dziś zółta kartka.
  • 55'
    Dobrze z dystansu Michał Wiśniewski w blisko lewego słupka, końcami palców broni Jakub Borusiński, a poźniej przy próbie przechwytu piłki Sebastian Strózik na spalonym.
  • 54'
    "Jak do siebie" wszedł w nasze pole karne Adrian Cybula, ale dobrze ustawiony Mateusz Supryn dwukrotnie blokuje jego próbe zagrania do Ruiza.
  • 53'
  • 51'
    Zbyt mocna dośrodkowanie Michała Wiśniewskiego i nikt z jego partnerów nie dojdzie do tej piłki.
  • 49'
    Szybkie wznowienie gry z autu, zagranie Patryka Zauchy do Matheusa i dobre wejście Brazylijczyka w pole karne Stali. Przy próbie minięcia Bartosza Dyszy jednak faulował.
  • 48'
    Odważna próba "Wiśni" sprzed pola karnego i niewiele zabrakło do uderzenie w światło bramki.
  • 47'
    Daniel Pik dostał ostrzeżenie, że kolejny faul będzie skutkował żółtą kartką. Dośrodkowanie Kamila Bartosia prosto w ręce Adama Wilka.
  • Sebastian Strózik w kole środkowym gotowy do rozpoczęcia gry, czas na drugą połowę. Gramy!
  • 16:03
    Nie wiemy, czy Jakub Gajewski ma w domu książkę "Zrób to sam", ale z siatką porawdził sobie doskonale. Pani sędzia sprawdza gotowość bramkarzy i możemy ponownie grać.
  • 16:00
    Problem z jedną z siatek bramkowych i na rozpoczęcie drugiej połowy musimy chwilę poczekać.
  • 15:48
  • Przerwa. Jak na razie Cracovia prowadzi 1:0 po bramce Matheusa.
  • 45'
    Bez dogodnych sytuacji w ostatnich minutach dla obydwu drużyn. Za chwilę zobaczymy, czy na doliczenie czasu gry zdecyduję się pani arbiter.
  • 43'
    Kilka szybkich podań w wykonaniu Pasów, ale decydujące do Roberta Ożóga zbyt mocne i z piątego metra rozpocznie Stal.
  • 41'
    Chcieli szybko rozegrać rzutu wolny gospodarze, ale przytomnie przy piłce ustawił się Matheus i nic z tego.
  • 40'
    Dobrze wybijamy i późniejsza dobitka wysoko nad bramką.
  • 38'
    Faul
    Rzut wolny blisko linii pola karnego, ale ciężko powiedzieć czy kontakt Krystiana Bracika z napastnikiem Stali wymagał interwencji sędziów. Strzał odbija się od muru i rzut rożny.
  • 36'
    Przerzucenie piłki na prawą stroną, Michał Wiśniewski dośrodkowuje, ale zdaniem pani arbiter piłka wcześniej opuściła boisko.
  • 34'
    Mocny strzał z lewej strony Daniela Pik. Z problemami, po koźle broni bramkarz Stali. Warto próbować dalej.
  • 33'
    Próba prostopadłej piłki od Matheusa, ale ratują się stoperzy o Stali.
  • 32'
    Drugi dobry odbiór piłki w środkowym rejonie boiska w wykonaniu Mateusza Supryna w przeciągu dwóch, trzech minut.
  • 30'
    W odpowiedzi Sebastian Strózik - spokojnie utrzymał się przy piłce i obrócił się z nią w kierunku bramki Stali, mocny strzał i z problemami Jakub Borusiński.
  • 29'
    Z dystansu Jakub Czelej, ale strzał mija lewy słupem naszej bramki.
  • 27'
    Faulowany Daniel Pik po przejęciu piłki na lewym skrzydle.
  • 25'
    Ruszyli gospodarze, ale lepszą akcję kontrą wyprowadziły Pasy. Strzał Sebastiana Strózika zablokowany.
  • 23'
    Co nie udało się głową, udało się nogą. Dokładnie prawą. Dobrze w polu karnym do piłki doszedł Matheus, popatrzył na bramkarza i pewnie skierował piłkę do siatki. 1:0 dla Pasów. Warta odnotowania jeszcze ćwiczona z Viniciusem cieszynka :)
  • 21'
    Szkoda, szkoda, szkoda. Dobre dośrodkowanie z prawej strony od Michała Wiśniewskiego mija Sebastiana Strózika, ale za jego plecami pojawił się Matheus. Uderzenie głową mija minimalnie poprzeczką bramki Borusińskiego.
  • 20'
    Dani Ruiz obok bramki Adama Wilka, ale lekkie uderzenie nawet lecąc w bramkę nie zaskoczyłoby naszego bramkarza.
  • 18'
    Dobrze w defensywie popracował teraz Michał Wiśniewski, który przerwał dwójkową akcją Zawieruchy i Michalaka.
  • 17'
    Próba szybkiego rozpoczęcia gry przez Adama Wilka - piłka posłana w kierunku Matheusa, ale pierwszy Jakub Gajewski, która głową zagrywa do swojego bramkarza.
  • 15'
    Daniel Pik kontra dwójka zawodników Stali i rywale musieli ratować się kopnięciem naszego pomocnika. Rzut wolny.
  • 14'
    Faulowany teraz Mateusz Supryn, to dobry moment na uspokojenie gry i dłuższe rozgrywanie piłki przez Pasy.
  • 12'
    Jakub Czelej wolejem nad bramką Adama Wilka.
  • 10'
    Adrian Popiołek spróbował płaskiego dośrodkowania i zaskakująco "piątką" chciał uderzyć Jakub Gajewski, ale jego próba trafia w gąszcz naszych obrońców.
  • 9'
    Faul Roberta Ożóga w okolicach środka boiska, dośrodkowanie Krystiana Michalaka na rzut rożny wybija Sebastian Strózik.
  • 7'
    Dobre dośrodkowanie Daniela Pika z rzutu rożnego i nad bramką Krystian Bracik.
  • 6'
    W odpowiedzi z dystansu Sebastian Strózik, ale zablokował jego strzał Jakub Gajewski i rzut rożny.
  • 5'
    Adrian Cybula sprzed pola karnego, ale dobrze ustawiony Adam Wilk.
  • 4'
    Aktywnie cały czas Pasy, nie pozwalamy wyjść rywalom z własnej połowy. Przed momentem dobre mocne wbicie piłki przez Sebastiana Strózika, ale łapie bramkarz Stali.
  • 2'
    Dośrodkowanie z narożnika po prawej stronie bramki Borusińskiego wybijają obrońcy Stali, ale cały czas przy piłce Cracovia.
  • 1'
    Z pierwszą akcją Stal Kraśnik, ale faulowany Mateusz Jarzynka.
  • Zaczynamy mecz ze Stalą Kraśnik!
  • 15:00
    Losowanie wygrali gospodarze i to oni rozpoczną dzisiejszy mecz.
  • 14:58
    Drużyny już gotowe, pani sędzia Katarzyna Chrzanowska sprawdzi jeszcze czy zawodnicy rezerwowi mają maseczki i gramy!
  • 14:35

Skład Pasów:

• 14:30
    Dzisiejsze spotkanie sędziować będzie pani arbiter Anna Adamska, na liniach pomagać jej będą Katarzyna Chrzanowska i Paweł Kocia.
  • 14:20
    Obydwie drużyny już na przedmeczowej rozgrzewce.
  • 13:12
    Pierwszy i jedyny jak na razie mecz w Kraśniku zagraliśmy 13 października 2001 roku. Stal Kraśnik wygrała wtedy 1:0. Tak straconą bramkę relacjonowała gazeta Tempo: "W niegroźnej - zdawałoby się - sytuacji Rosiek pociągnął za koszulkę Poleszaka, powodując upadek rywala, a sędziemu nie pozostało nic innego, jak tylko podyktować "jedenastkę". Pewnym jej egzekutorem okazał się Maciej Kleszcz."
  • 13:10
    Dzień dobry z Kraśnika, dziś czeka nas starcie z miejscową Stalą w ramach 14. kolejki III ligi. W dotychczasowych meczach nasi rywale zdobyli piętnaście punktów.