Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Piast Gliwice Piast Gliwice
  • Koniec spotkania
  • 90+5'
    Koniec! To zdecydowanie był mecz walki. Jedyny gol padł po rzucie karnym, choć obie drużyny miały jeszcze kilka świetnych sytuacji do zdobycia bramki. Dzięki zdobytym punktom awansujemy na 10. miejsce w tabeli. Kolejny mecz w następną niedzielę w Poznaniu. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejną. Do zobaczenia!
  • 90+5'
    Free kick
    Rzut wolny dla Pasów. Wynikła z niego jedynie strata.
  • 90+3'
    Yellow card
    Żółta kartka tym razem dla napastnika gości, Jakuba Świerczoka.
  • 90'
    Yellow card
    Kara indywidualna dla strzelca jedynego gola w tym spotkaniu.
  • 90'
    Yellow card
    Kolejna kartka, tym razem dla Dawida Szymonowicza.
  • 89'
    Replace
    Patryk Zaucha w 89. minucie zakończył występ w tym spotkaniu. Debiutanta zastąpi Diego Ferrareso.
  • 87'
    Corner kick
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego po raz kolejny wybite przez obrońców. Próbował jeszcze Jodłowiec, ale na posterunku Karol Niemczycki.
  • 86'
    Yellow card
    Żółtą kartką ukarany pomocnik gości, Patryk Lipski.
  • 85'
    Replace
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. Arkadiusza Pyrkę zastąpi Michał Rakowiecki.
  • 84'
    Free kick
    Dobry strzał Kirkeskova, ale jeszcze lepsza interwencja Niemczyckiego!
  • 83'
    Corner kick
    Rzut rożny dla gości, piłka wycofana do drugiej linii. Faulowany jeden z graczy Piasta, będzie rzut wolny z dogodnej pozycji.
  • 80'
    Yellow card
    Żółtą kartką ukarany młody obrońca Pasów, Patryk Zaucha.
  • 74'
    Replace
    A w miejsce Damira Sadikovicia na boisku zobaczymy Dawida Szymonowicza.
  • 74'
    Replace
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów. Filip Piszczek zastępuje Rivaldinho.
  • 74'
    Replace
    Kolejna zmiana w Piaście, Michał Chrapek zastąpi Tiago Alvesa.
  • 74'
    Replace
    Trzecia zmiana w drużynie gości. Świerczok za Żyrę.
  • 74'
    Leży na murawie Damir Sadiković. W jego stronę już zmierzają klubowi fizjoterapeuci uzbrojeni w chłodzący spray.
  • 73'
    Fiolić na prawe skrzydło, do Rivaldinho, ten uderza zdecydowanie obok bramki Placha.
  • 71'
    Ależ teraz była okazja! Znakomicie przez obronę przedarł się Ivan Fiolić, mądrze zagrał za plecy defensorów do Vestenickiego, ten jednak uderzył wprost w swojego rodaka. Takie sytuacje musimy wykorzystywać!
  • 68'
    Replace
    A Patryk Lipski wejdzie za swojego imiennika, Sokołowskiego.
  • 68'
    Replace
    Podwójna zmiana w Piaście. Bartosza Rymaniaka zastąpi Tomasz Mokwa.
  • 68'
    Replace
  • 64'
    Yellow card
    Druga żółta kartka dla Piasta. Tym razem ukarany nią Tomasz Jodłowiec.
  • 63'
    Kolejna znakomita obrona Niemczyckiego! Od kilku ładnych minut pachnie golem dla Piasta.
  • 61'
    Nie udało się przedrzeć skrzydłem, musimy konstruować atak od własnej bramki.
  • 58'
    Free kick
    Kolejny stały fragment gry w wykonaniu gości nie przynosi efektu bramkowego.
  • 57'
    Free kick
    Rzut wolny dla Piasta. Dośrodkowanie Tiago wypiąstkowane przez Niemczyckiego.
  • 55'
    Replace
    Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. Marcosa Alvareza zastępuje Tomas Vestenicky.
  • 53'
    Strzał Pyrki przyjął na twarz Ivan Marquez. Obrońca jest teraz opatrywany przez sztab medyczny.
  • 52'
    Corner kick
    Coraz groźniej pod naszą bramką! Po strzale głową piłka spadła na poprzeczkę, grę rozpocznie z linii 5. metra bramkarz Pasów.
  • 50'
    Dobrze rozgrywają goście środkiem pola. Kontra Pasów nieudana, powrotny atak Piasta Gliwice, Milewski uderzył po krótkim słupku, świetnie obronił Niemczycki. Rzut rożny dla gości.
  • 47'
    Pierwsza akcja Pasów w drugiej odsłonie meczu. Odbite od obrońców dośrodkowanie Pelle trafia pod nogi Rapy. Rumun stracił piłkę, z autu Piast.
  • 46'
    Zaczynamy! Od środka gracze gości.
  • początek drugiej połowy spotkania
  • 16:03
    Zawodnicy pojawili się na murawie. Za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania. Liczymy na emocje i bramki!
  • koniec pierwszej połowy spotkania
  • 45+2'
    Kończymy pierwszą połowę tego spotkania. Gra, delikatnie mówiąc, nie powala, ani z jednej, ani z drugiej strony. Najważniejsze jednak, że prowadzimy po golu Pelle van Amersfoorta. Liczymy na emocjonującą drugą połowę, do zobaczenia za około 15 minut!
  • 45+1'
    W drugą stronę próbował Pelle, uderzył bardzo niecelnie.
  • 45'
    Ależ groźnie! Dwa strzały w przeciągu 15 sekund oddali goście, jeden został zablokowany przez obrońców, drugi przeszedł nad poprzeczką.
  • 43'
    Dośrodkowanie Kirkeskova zatrzymało się na obrońcach. Piłka trafia ostatecznie do Rymaniaka, ten zagrywa do Tiago. Szybszy od Portugalczyka okazał się Karol Niemczycki, który pewnie łapie piłkę.
  • 42'
    Próbował dogrywać Marcos Alvarez. Cięte podanie okazało się za długie, Plach wyłapał tę piłkę bez najmniejszych problemów.
  • 40'
    Długie podanie w pole karne, Niemczycki łapie piłkę.
  • 39'
    Powalony Marcos Alvarez, według sędziego bez faulu. Sędzia przerywa grę, ale dopiero po przerwaniu kontrataku Piasta.
  • 35'
    Yellow card
    Za faul w środku pola żółtą kartkę otrzymał Damir Sadiković.
  • 34'
    Rzut wolny, dośrodkowuje Alvarez. Do piłki doskoczył Pelle, ale bez problemu poradził sobie z tym Plach.
  • 32'
    Strata piłki i kontra gości. Za linię boczną wygonił się skrzydłowy Piasta.
  • 28'
    Corner kick
    Rzut rożny nie przyniósł oczekiwanego rezultatu. Faul na jednym z naszych zawodników, z rzutu wolnego grę wznowi Karol Niemczycki.
  • 27'
    Ależ było groźnie! Patryk Sokołowski zmarnował doskonałą sytuację sam na sam z naszym bramkarzem. Rzut rożny dla Piasta.
  • 26'
    Yellow card
    Pierwsza żółta kartka dla gości. Ukarany nią napastnik gliwickiej drużyny, Michał Żyro.
  • 25'
    Penalty
    I jest! Pelle van Amersfoort! Pierwszy gol Holendra w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. JESZCZE JEDEN!!!
  • 24'
    Goal
    Prowadzimy z Piastem Gliwice! Panowie, oby tak dalej!
  • 23'
    Będzie rzut karny dla Pasów! W polu karnym powalony Damir Sadiković.
  • 22'
    Rapa robi to, co potrafi najlepiej, czyli dośrodkowuje. Niestety, wprost w ręce Placha.
  • 22'
    Corner kick
    Rzut rożny dla gości. Kirkeskov dośrodkowuje, piłka trafia w rękawice Karola Niemczyckiego.
  • 20'
    Yellow card
    Pierwsza kara indywidualna w tym meczu. Żółtą kartką ukarany obrońca Pasów, Cornel Rapa.
  • 19'
    Długie podanie w stronę Rivaldinho. Ten odgrywa do Fiolicia. Piłka trafia ostatecznie do Rapy, który ją stracił.
  • 16'
    Kolejna niezła akcja. Alvarez rozrzucił piłkę do Fiolicia, ten odegrał do Rivaldinho. Strzał był naprawdę mocy, ale tylko tyle można o nim powiedzieć.
  • 14'
    Corner kick
    Rzut rożny dla Pasów. Przeciągnięte dośrodkowanie Niemca, od bramki rozpocznie Frantisek Plach.
  • 13'
    Groźna kontra Piasta! Tiago minął Rodina, ale uderzył fałszem obok bramki.
  • 11'
    Przeniesienie ciężaru gry na prawe skrzydło. Ivan Fiolić próbował wrzucić Plachowi piłkę za kołnierz, ten jednak nie dał się zaskoczyć.
  • 10'
    Corner kick
    Dobre dośrodkowanie, mieliśmy dużo szczęścia! Piłka o centymetry minęła bramkę Karola Niemczyckiego.
  • 9'
    Wciąż goście. Kolejne dośrodkowanie zaowocowało rzutem rożnym.
  • 8'
    Free kick
    Z rzutu wolnego Kirkeskov, Czerwiński nie doskoczył do tego dośrodkowania. Karol Niemczycki rozpocznie od własnej bramki.
  • 6'
    Dobra akcja Pasów! Rivaldinho zgrał piłkę głową do wbiegającego Fiolicia. Ten uderzył z woleja kąśliwie, od ziemi. Nie zaskoczyło to jednak Placha.
  • 5'
    Piast próbuje rozegrać piłkę w środku pola, nic z tego jednak nie wynikło.
  • 4'
    Dobrze ustawiony Milan Dimun kasuje kontratak drużyny gości.
  • 3'
    Pierwsza groźna akcja Piasta. Wychodzący na wolne pole Tiago Alves nie zdołał na nasze szczęście dobiec do piłki.
  • 1'
    Pierwsza sytuacja debiutującego w Ekstraklasie Patryka Zauchy. Jego dośrodkowanie zostało jednak przejęte przez obrońców gości.
  • 1'
    Zaczynamy! Od środka boiska Rivaldinho.
  • początek meczu
  • 14:58
    Zawodnicy obu drużyn już wyszli na murawę. Za chwilę Paweł Raczkowski rozpocznie to spotkanie. Liczymy na dobry mecz!
  • 14:49
    Do rozpoczęcia meczu zostało około 15 minut. Przypominamy, że do pierwszego gwizdka można wziąć udział w typowaniu wyniku meczu w naszej mobilnej aplikacji. Zapraszamy do zabawy!
  • 14:23
    Goście wystąpią w następującym zestawieniu: Plach - Rymaniak, Huk, Czerwiński, Kirkeskov - Jodłowiec, Pyrka, Milewski, Sokołowski, Alves - Żyro
  • 14:20

Znamy już składy. Oto pierwsza jedensatka Pasów!

• 14:14
    Zawodnicy obu drużyn powoli wybiegają na rozgrzewkę. Będzie bardzo intensywna, zważywszy na panujące warunki pogodowe.
  • 14:09
    Dzień dobry Państwu! Za niecałą godzinę rozpoczniemy mecz z Piastem Gliwice. Nasz dzisiejszy rywal w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Podopieczni Waldemara Fornalika w sześciu spotkaniach zgromadzili zaledwie jeden punkt (2. kolejka, bezbramkowy remis z Wartą Poznań). Ich bilans bramkowy to 3 gole strzelone i 11 straconych.