24-10-2020 18:00
Wisła Puławy Wisła Puławy
Mecz zakończony Wynik meczu: 4 : 1
  • 19:50
  • Koniec. W Puławach liderująca w tabeli Wisła wygrywa z drugą drużyną Pasów 4:1.
  • 90'
    Uderzenie sprzed pola karnego Patryka Rząsy blokuje ciałem obrońca Wisły Puławy.
  • 90'
    Przerzucenue piłk przez Michała Wiśniewskiego do Vinicusa. Dwóch rywali przy Brazylijczyku i aut.
  • 90'
    Sędzia dolicza dwie minuty.
  • 90'
    Kąkol za Drozdowicza.
  • 89'
    Krókie rozegranie, ale poźniejsze zagranie prosto w ręce bramkarza gospodarzy.
  • 88'
    Faul
    Faulowany Vinicius na lewej stronie boiska.
  • 87'
    Niecelne zagranie Mateusza Jarzynki do Mateusza Wdowiaka.
  • 86'
    Rzut z autu dla gospodarzy.
  • 85'
    Dariusz Brągiel zastąpi Tomasza Zająca.
  • 84'
    Bartłomiej Bartosiak dostaje piłkę na prawą stronę, gdzie ma mnóstwo miejsca. Uderzenie minimalnie nad bramką.
  • 83'
    Wybija dośrodkowanie Pielach, walczyliśmy jeszcze o piłkę, ale z akcją gospodarze.
  • 80'
    Marcin Pigiel w miejsce Lukasa Kubania.
  • 80'
    Zmiany u gospodarzy - Piotrowski za Skałeckiego.
  • 80'
    Powalczył Tomasz Bałą o piłkę i Piotr Owczarzak ratował się wybiciem na aut.
  • 79'
    Odłegłość podobna jak przy akcji bramkowej dla Pasów, znowu Daniel Pik. Uderzenie i z problemami Piotr Owczarzak.
  • 78'
    Tomasz Bała w kierunku Viniciusa i faulowany nasz zawodnik. Żółta kartka dla obrońcy z Puław.
  • 78'
    Dwie dobre interwencje Jakuba Grzywaczewskiego - najpierw nogą blokuje próbę wbicia piłki z prawej strony, a potem broni dobitkę Emila Drozdowicza.
  • 77'
    Tomasz Bała nad bramką.
  • 76'
    Zagranie do Drozdowicza, który głową zgrywa do Paluchowskiego i piłka w bramce. Wcześniej jednak były zawodnik m.in. Termaliki na spalonym.
  • 75'
    Emil Drozdowiz wykłada piłkę przed pole karne, ale strzał zablokowany.
  • 74'
    Adam Malisz do Mateusza Wdowiaka próba dryblingu, ale przejmuje piłkę Bartosiak.
  • 74'
    Dzisiejszy mecz odbywa się bez kibiców, ale w okolicach bram znajduje się grupa fanów Wisły Puławy, która co jakiś czas stara się dopingować swoich ulubieńców.
  • 72'
    Zagranie w kierunku Tomasza Bały, ale szybszy Błażej Cyfert i wybija na aut.
  • 71'
    Próba wbicia piłki w nasze pole karne, ale czujnie Patryk Rząsa.
  • 70'
    Czwarta zmiana - Nowicki zastąpi Supryna. Kapitanem Pasów będzie Michał Wiśniewski.
  • 69'
    Faulowany Tomasz Bała.
  • 68'
    Rzut z autu, rozpocznie Patryk Rząsa.
  • 67'
    Przejęcie piłki i szybka kontra Wisły Puławy kończy się bramką. Emil Drozdowicz dobrze dostrzegł Bartłomieja Bartosiaka, zagranie lewą nogą i pomocnik Wisły Puławy miał chwile czasu na spojrzenia na ustawienie naszego bramkarza zakończone prezycyjnym strzałem prawą nogą. 4:1.
  • 65'
    Mateusz Pielach dobrze znalazł się w polu karnym po rzucie rożnym i uderzenie głową broni Jakub Grzywaczewski.
  • 63'
    Pięknie z rzutu wolnego w okolicach 35. metra uderzył Daniel Pik, piłka po koźle wpada do bramki. 3:1.
  • 62'
    Pojedynek dwóch "17" i znowu faulowany Vinicius.
  • 61'
    Dobrze rusyzył Vinicius i faulem ratował się Bartosiak. Kartka też dla zawodnika z Puław.
  • 60'
    Dośrodkowanie piąstkuje Jakub Grzywaczewski.
  • 59'
    Ukarany też Mateusz Jarzynka.
  • 59'
    Przerwał kontrę Wisły faulem Daniel Pik i zółta kartka.
  • 59'
    Złe przyjęcie piłki Michała Wiśniewskiego i z akcją Wisła.
  • 58'
    Wejdzie też Adam Malisz w miejsce Roberta Ożóga.
  • 58'
    Michała Stacherę zastępuje Vinicius.
  • 58'
    Tomasz Bała za Bojana Cecarica.
  • 58'
    Dośrodkowanie Bartosiaka wybija Jarzynka, a później mocno i niecelnie Rafał Kiczuk.
  • 57'
    Będziemy mieli zaraz trzy zmiany w naszej drużynie.
  • 57'
  • 56'
    Inaczej teraz rozegrany rzut rożny, mocna płaska piłka przed pole karne i z dystansu Rafał Kiczuk.
  • 55'
    Tym razem dośrodkowanie z lewej strony w wykonaniu Wisły Puławy, piłka po nodze naszego obrońcy opuszcza boisko i ponownie do narożnika biegnie Bartosiak.
  • 54'
    Lekkie dośrodkowanie Tomasza Zająca i łapie "Grzywa".
  • 53'
    Dominik Cheba długo utrzymał się przy piłce, ale w koncu przerwał to wracajacy Michał Wiśniewski. Aut.
  • 51'
    Rzut z autu dla Wisły Puławy.
  • 50'
    Michał Wiśniewski do Roberta Ożóga, ale przy próbie rozegrania na prawą stronę w kierunku Daniela Pika tracimy piłkę.
  • 49'
    Dobrze chcieli szybko pograć Rząsa z Pikiem, ale przeczytali to rywale. Potem jeszcze zablokowane dośrodkowanie.
  • 48'
    Chcieli pójść za ciosem gospdoarze, kolejne zagranie na prawą stronę, ale zbyt mocno i od bramki Jakub Grzywaczewski.
  • 47'
    Źle rozpoczyna się drugą połowa. Po dośrodkowaniu Bartłomieja Bartosiaka głową piłkę do siatki kieruje Błażej Cyfert. Próbował interweniować jeszcze nasz bramkarz, ale uderzenie zbyt mocne i nie udało się wybić tej piłki palcami.
  • 47'
    Rafał Kiczuk prawą stroną, ale Michał Stachera wybija na rzut rożny.
  • 46'
    Na początek niedokładne dośrodkowanie gospodarzy i od bramki Cracovia.
  • Strzelec dwóch bramek już w kole środkowym, co oznacza, że wracamy do gry. Obydwie drużyny bez zmian.
  • 18:46
  • Koniec pierwszej połowy. Po dwóch bramkach Adriana Paluchowskiego prowadzą gospodarze.
  • 44'
    Pojedynek główkowy wygrywa Mateusz Jarzynka, a później faulowany nasz zawodnik.
  • 44'
    Teraz akcja środkiem boiska, kilka szybkich podań, ale kończy to zbyt lekkie zagranie do Daniel Pika.
  • 43'
    Faul
    Faulowany Mateusz Supryn.
  • 42'
    Niecelna próba przerzucenia piłki w naszym wykonaniu i tracimy szansę na dobrą akcję.
  • 40'
    Akcja Wisły prawą stroną, ale za mocne podanie i piłka wychodzi za linie końcową.
  • 38'
    Szybkie rozpoczęcie gry przez Mateusza Pielacha po rzucie wolny i zagranie do Przemysława Skałeckiego. Delikatna podcinka z własnej połowy za naszych stoperów dochodzi do Adriana Paluchowskiego, który przyjmuje prawą nogą i momentalnie mocno uderza lewą. Niestety 2:0.
  • 37'
    Dośrodkowanie Daniela Pika zblokowane i łapie je Piotr Owczarzak. Tradycyjnie nie czeka i szybko zagrywa na prawą stronę, ale radzimy sobie w obronie.
  • 36'
    Faul
    Faulowany Michał Wiśniewski.
  • 35'
    Wysoki pressing gospodarzy zmusza nas do wycofania piłki i rozegrania ponownie przez stoperów. Piłka do Daniela Pika, ale wygrywa z nim pojedynek Bartłomiej Bartosiak.
  • 33'
    Znowu próba wbicia piłki z prawej strony w nasze pole karne, wybija Krystian Bracik, ale dochodzi do piłki pomocnik gospodarzy. Tomasz Zając mocno z dystansu, ale piłka trafia w Adriana Paluchowskiego. Sędzia odgwizduje spalonego, a napastnik będzie potrzebował chwilę na dojście do siebie o strzale swojego kolegi.
  • 32'
    Faul
    Faul Rafała Kiczuka, a potem jeszcze odkopnięcie piłki. Na razie bez kartek.
  • 31'
    Bojan Cecarić do Patryka Rząsy, ale zdaniem arbitra przy próbie przyjęcia faulowany Lukáš Kubáň.
  • 30'
    Z dystansu Tomasz Zając, ale piłkę jeszcze otarła się o Mateusz Jarzynkę i wytraciła siłę. Pewna interwencja Jakuba Grzywaczewskiego.
  • 29'
    Walczył o piłkę Krystian Bracik, ale wybijają rywale.
  • 28'
    Znowu Bojan Cecarić. Świetne płaskie uderzenie z problemami na rzut rożny wybija Piotr Owczarzak.
  • 27'
    Dośrodkowanie Daniela Pika, walczy o piłkę Bojan Cecarić i bramkarz Wisły wypuszcza ją z rąk, ale byli tam stoperzy, którzy daleko wybijają piłkę.
  • 25'
    Wysoko nad bramką Rafał Kiczuk.
  • 24'
    Walecznie teraz Pasy - najpierw Patryk Rząsa zatrzymał piłkę na boisku wślizgiem, a potem z dwójką rywali powalczył Bojan Cecarić i rzut z autu dla naszej drużyny.
  • 22'
    Faul
    Lukáš Kubáň fauluje Daniel Pika.
  • 21'
    Adrian Paluchowski wycofuje piłkę do Bartłomieja Bartosiaka. Dobre uderzenie z dystansu odbija przed siebie "Grzywa", a nogę dostawia Emil Drozdowicz i piłka w siatce. Na szczęście w górze chorągiewka sędziego, spalony.
  • 20'
    Spokojnie próbowaliśmy rozgrywać piłkę, ale cały czas czujnie przesuwali się gospodarze. Przy próbie zagrania długiej piłki do Bojana Cecarica strata i musiał faulować Mateusz Jarzynka.
  • 18'
    Dwa kolejne wyrzutu z autu w wykonaniu Wisły Puławy, ale po tym drugi w główkowym pojedynku faulowany był Krystian Bracik.
  • 17'
    Zbyt mocne podanie Bartłomieja Bartosiaka i od własnej bramki Jakub Grzywaczewski.
  • 16'
    Niecelny strzał Mateusza Wdowiaka obok prawego słupka Wisły Puławy.
  • 15'
    Znowu prawą stroną próbowała Wisła i znowu próba wbicia piłki między naszych stoperów w kieruku Adriana Paluchowskiego, tym razem jednak Krystian Bracik sprytniejszy niż napastnik lidera tabeli i wybijamy.
  • 14'
    Ponownie Michał Stachera, ale pewnie jego dośrodkowanie łapie Piotr Owczarzak.
  • 13'
    Ambitnie Michał Stachera wbiegł w pole karne Wisły, ale była tam dwójka obrońców i przy piłce gospodarze.
  • 12'
    Obydwie drużyny starają się grać skrzydłami, ale bez dogodnych sytuacji.
  • 10'
    Szybka akcja gospodarzy zakończona bramką. Piotr Owczarzak na prawą stronę do Tomasza Zająca, który po ziemi zagrywa piłkę między dwóch naszych obrońców. Nogę umiejetnie dostawił Adrian Paluchowski i mamy bramkę.
  • 9'
    Dłużej przy piłce utrzymał się teraz na prawej stronie Daniel Pik, zagranie do Michała Wiśniewskiego, ale jego dośrodkowanie łapie Piotr Owczarzak.
  • 7'
    Uderzenie z dystansu w wykonaniu Rafała Kiczuka, ale piłka wysoko nad bramką.
  • 6'
    Pomocy fizjoterapeutów potrzebuje pomocnik Wisły Puławy, chwila przerwy w grze.
  • 6'
    Faul
    Rzut wolny dla gospodarzy w okolicach lini środkowej boiska, faulował Patyk Rząsa.
  • 4'
    Bartłomiej Bartosiak na spalonym po próbie akcji lewą stroną boiska.
  • 3'
    Tomasz Zając próbował uderzyć na krótki słupe, ale czujnie broni to Jakub Grzywaczewski.
  • 2'
    Krystian Bracik wybija na aut.
  • 1'
    Od pierwszych sekund aktywne Pasy, Bojan Cecarić próbował zagrać na prawą stronę, ale dobrze w obronie Mateusz Pielach.
  • Bojan Cecaric już gotowy w kole środkowym, zaczynamy mecz!
  • 17:59
    Losowanie stron wygrał Mateusz Supryn i to Pasy zaczną dzisiejszy mecz.
  • 17:55
    Cracovia, dziś w czarnym komplecie strojów, już na murawie, czekamy na gospodarzy i sędziów.
  • 17:30

Obydwie drużyny na rozgrzewce, trzydzieści minut do rozpoczęcia meczu!

• 17:17
    Wyjściowa "11" gospodarzy dostępna jest w zakładce "składy". W dzisiejszym meczu w Wiśle Puławy zabraknie m.in. pomocnika Łukasza Kacprzyckiego, który w dotychczasowych dziesięciu meczach zdobył dziewięć bramek.
  • 17:14
    Sędzią meczu będzie Jan Pawlikowski z Nowego Targu. Pomagać mu będą na liniach Roman Baran i Daniel Zygmond.
  • 17:13
    Skład Pasów na dzisiejszy mecz prezentuje się następująco:
  • 17:08
    Stadion w Puławach doskonale zna Mateusz Supryn, który występował w "Dumie Powiśla" w sezonie 2018/19.
  • 17:07
    Dla Jakuba Grzywaczewskiego dzisiejszy mecz będzie debiutem w seniorskim spotkaniu ligowym. Co ciekawe nasz bramkarz pochodzi z oddalonego o 40 kilometrów Lublina, powodzenia Kuba!
  • 17:00

Za chwile drużyny wyjdą na rozgrzewkę.

• 16:45
    W Puławach dotychczas graliśmy dwukrotnie: 18 marca 1973 (mecz towarzyski) oraz 23 czerwca 1990 (III liga). Obydwa spotkania niestety przegraliśmy, czas na przełamanie!
  • 16:35
    Wisła Puławy w piętnastu meczach ligowych zgromadziła trzydzieści osiem punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce nasi rywale wysoko pokonali na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski, 4:0. Najlepszym strzelcem dzisiejszych gospodarzy jest Adrian Paluchowski (15 meczów, 13 bramek).