Cracovia U-18 Cracovia U-18
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  • 90'
    Wielkie emocje i walka do ostatnich sekund drugiej połowy nie przyniosły zmiany wyniku. Po końcowym gwizdku dzielimy się punktami z Akademią Górnika Zabrze. Bramkę dla Pasów zdobył Aleksander Ciesielski. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Mocne uderzenie rywali ląduje na ogrodzeniu boiska.
  • 90'
    Druga połowa potrwa o trzy minuty dłużej.
  • 90'
    Okaj za Stalmacha w zespole gości.
  • 89'
    Kapek mierzy się z kilkoma obrońcami rywali, lecz zostaje zepchnięty do boku.
  • 87'
    Lekkie uderzenie z dystansu wyłapane przez Kramarza.
  • 86'
    Pod bramką Ziewiec, uderzenie przenosi ponad poprzeczką bramkarz zabrzan!
  • 84'
    Grzebieluch zastępuje Mysiorskiego.
  • 83'
    Do zmiany szykuje się Grzebieluch.
  • 81'
    Uderza Okaj, lecz paruje to Kramarz.
  • 80'
    Piłka odebrana Mysiorskiemu w środku pola, coraz bardziej dynamicznie zabrzanie.
  • 78'
    Szybkie podanie do narożnika boiska, jednak nie dochodzi do niego żaden z zawodników Górnika.
  • 76'
    Kolejny raz z dystansu zabrzanie, ale pewnie Kramarz.
  • 75'
    Chrupcała głową, wyłapuje to bramkarz gości!
  • 73'
    Miękkie dośrodkowanie zabrzan zakończone niecelnym uderzeniem.
  • 72'
    Kołodziejczyk poszkodowany pod naszym polem karnym, wolny dla gości.
  • 70'
    Bociek przerywa akcję Moraczewskiego pod naszym polem karnym.
  • 69'
    Obydwie strony grają z pominięciem środka pola. Dominują bezpośrednie piłki pod pole karne.
  • 67'
    Trwa okres gry w środku pola.
  • 66'
    Grot szybko pędzi do podania, ale wyprzedza go Kramarz.
  • 65'
    Ponownie długą piłką atakuje Górnik. Brakuje jednak celnych uderzeń naszym dzisiejszym gościom.
  • 63'
    Ziewiec uderza z boku, wybija to golkiper gości.
  • 62'
    Z minuty na minutę spotkanie otwiera się bardziej. Na mniej niż pół godziny do końca nadal nie sposób wskazać zwycięzcy meczu.
  • 60'
    Do ekwilibrystycznego uderzenia z powietrza szykuje się Kapek, lecz powstrzymuje go obrona zabrzan.
  • 59'
    Zabrzanie próbują uruchomić Kołodziejczyka szybkim rozegraniem, wybija to nasza obrona.
  • 57'
    Szybką kontrę prowadzi Mysiorski, goście przerywają to na linii pola karnego.
  • 56'
    Wrzutka w pole karne w wykonaniu rywali, mija się jednak z bramką Pasów.
  • 55'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Kapka, ten uderza ponad bramką.
  • 53'
    Zabrzanie przedzierają się bokiem pola karnego. Piłkę wygarnia jednak Ciesielski.
  • 52'
    Kapek ucieka bokiem boiska, grę spowalnia jednak obrona zabrzan. Przechodzimy na atak pozycyjny.
  • 50'
    Po rzucie rożnym kilkukrotnie ostrzeliwujemy bramkę zabrzan, jednak interweniuje golkiper gości.
  • 49'
    Szarża Góralczyka przerwana wślizgiem, mamy rzut wolny.
  • 47'
    Samotny rajd Mysiorskiego przerwany przez obronę rywali.
  • 46'
    Gra wznowiona! Przy piłce zabrzanie.
  • 13:32
    Obydwie drużyny wracają na boisko. Za chwilę ruszamy ponownie.
  • 45'
    Do przerwy remisujemy z Górnikiem Zabrze 1:1. Prowadzenie Pasom w 21. minucie spotkania dał Aleksander Ciesielski, lecz na minutę przed przerwą goście doprowadzili do wyrównania.

Po przerwie czeka nas walka o zwycięstwo!
  • 44'
    Zaczynamy od środka.
  • 43'
    Wyrównanie. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki pakują zabrzanie.
  • 42'
    Kolejny raz wrzucają goście. Obrona Pasów gotowa do interwencji.
  • 40'
    Skrzydłem gonią zawodnicy zabrzan, lecz bez efektów - dobrze interweniuje obrona Cracovii.
  • 38'
    Dośrodkowanie z wolnego ponad bramką Pasów.
  • 37'
    Górnicy starają się o zmianę rezultatu. Ostatnie minuty spotkania należą do gości, lecz dobrze bronią się Pasy.
  • 35'
    Ziewiec wrzuca w pole karne, piłka jednak ląduje bezpośrednio w rękawicach bramkarza gości.
  • 34'
    Kwiatkowski przerywa próbę rozegrania Gandziarowskiego w środku pola.
  • 32'
    Faulowany Kołodziejczyk, piłka ponownie przyznana zabrzanom.
  • 31'
    Kontra zabrzan przerwana faulem, rzut wolny dla gości w okolicach środka pola.
  • 29'
    Zabrzanie zmuszeni do wycofania piłki. Agresywnie naciera Ciesielski, lecz goście ekspediują piłkę daleko.
  • 28'
    Goście w wyraźnej defensywie. Nadal bez dobrych sytuacji bramkowych pod bramką Kramarza.
  • 26'
    Gut przerywa rozegranie Zawady, ale zabrzanie interweniują w okolicach linii środkowej.
  • 25'
    Uderzenie Kapka miękkim lobem ponad bramką zabrzan.
  • 23'
    Wrzuca Bociek, zabrzanie wybijają na rzut rożny.
  • 22'
    Poszukujemy drugiej bramki. Goście ponownie zmuszeni do wybicia piłki na aut.
  • 20'
    Goście od środka.
  • 19'
    Mija chwila radości naszych juniorów, za chwilę wracamy do gry.
  • 18'
    Mamy prowadzenie! Aleksander Ciesielski!
  • 17'
    Długie podanie do przodu, do piłki dopada Ciesielski!
  • 16'
    Coraz aktywniej poczynają sobie Pasy. Ponownie piłka po dośrodkowaniu ląduje w rękawicach bramkarza gości.
  • 14'
    Bokiem boiska szarpie Gut, lecz dośrodkowanie grzęźnie na linii defensywnej zabrzan.
  • 12'

Przypominamy, że dzisiejsze spotkanie dostępne jest również w wersji wideo na naszym YouTube. Link udostępniamy poniżej.

• 10'
    Wyrównane spotkanie oglądamy dziś na obiektach AWF. Obydwie strony starają się o jak najszybsze otwarcie wyniku.
  • 9'
    Na boisku zastępuje go Mysiorski.
  • 8'
    Niestety kontuzję zgłasza Myszor, szykuje się przedwczesna zmiana w szeregach Pasów.
  • 6'
    Sprzed pola karnego Kapek! Wyłapuje to bramkarz gości.
  • 4'
    Długim dośrodkowaniem próbujemy przełamać ofensywę gości, którzy jednak szybko rozbijają ten atak.
  • 3'
    W pierwszych minutach w natarciu zespół z Zabrza. Dobrze jednak ustawia się defensywa Pasów.
  • 1'
    Rozpoczynamy! Od środka goście.
  • 12:25
    Obydwa zespoły już na murawie. Za chwilę zaczynamy!
  • 12:10
    Pasy zagrają dziś w składzie: 22 Kramarz - 5 Kapek, 7 Gut, 8 Kafel (K), 9 Bociek, 11 Ciesielski, 13 Ziewiec, 14 Góralczyk, 16 Chrupcała, 17 Myszor, 20 KwiatkowskiRezerwowi: 23 Hamulewicz, 4 Zarzycki, 6 Wójcik, 15 Maślanka, 19 Grzebieluch, 21 Mysiorski
  • 11:50
    Witamy z obiektu AWF Kraków! Dziś młode Pasy w kolejnej serii gier Centralnej Ligi Juniorów zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski juniorów starszych - Górnikiem Zabrze. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.