Cracovia U-18 Cracovia U-18
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 0
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
  • 90'
    Koniec meczu! Druga połowa rozpoczęła się dla nas świetnie i tak pozostało już do samego końca! Trzy punkty zostają w Krakowie po jednym, lecz jakże istotnym trafieniu Krystiana Boćka. Brawo chłopaki!Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Gra przeniesiona na środek pola. Ostatnie sekundy spotkania.
  • 90'
    Kwiatkowski przytrzymuje piłkę w narożniku boiska na połowie Jagiellonii, czas gra na korzyść Pasów!
  • 90'
    Maślanka odepchnięty, piłka ląduje na aucie pod polem karnym białostoczan.
  • 88'
    Dwie minuty do zakończenia podstawowego czasu gry. Pasy coraz bliżej zwycięstwa.
  • 87'
    Piłka na aucie, niespiesznie wznowi Cracovia. Wyrzucać będzie Kwiatkowski.
  • 85'
    Kafel zastąpiony przez Maślankę.
  • 84'
    Nieprzepisowe odebranie piłki przez Guta w środku pola, futbolówka przyznana gościom.
  • 82'
    Szybkie wznowienie Jasionka, Jagiellonia poszukuje wyrównania w ostatnich minutach.
  • 81'
    Długie podanie do przodu wychwycone przez bramkarza rywali.
  • 79'
    Mysiorski w miejsce Ciesielskiego.
  • 77'
    W doskonałej sytuacji Frydrych, który otrzymuje piłkę sam na sam z Łuczakiem - broni jednak bramkarz Pasów!
  • 76'
    Mróz zastępuje Wojtysko na ostatni kwadrans spotkania.
  • 74'
    Wyżej starają się wyjść zawodnicy z Białegostoku. Pasy zmuszone do wycofania do Łuczaka.
  • 73'
    Ponownie prym w spotkaniu zaczynają wodzić Pasy. Jagiellonia zamknięta na własnej połowie.
  • 71'
    Po rzucie wolnym piłkę szybko przejmują jednak goście.
  • 70'
    Ziewiec poszkodowany w środku pola, piłka przyznana Pasom.
  • 68'
    Do uderzenia dochodzi Kafel, piłka jednak odbija się od defensywy gości.
  • 67'
    Wysoki pressing Pasów w środku pola, uniemożliwiamy gościom wyjście z własnej połowy.
  • 65'
    Dobre, szybkie przejęcie graczy Pasów. Jagiellonia zmuszona do wybicia na aut pod własną bramką.
  • 64'
    Zaczyna się spieszyć graczom gości. Jagiellonia szuka kontaktowego trafienia, Zyśk atakuje flanką.
  • 62'
    Zagranie w pole karne mija się z bramką Łuczaka, wznawiamy grę.
  • 61'
    Rzut wolny przyznany gościom na połowie Pasów. Dośrodkowywać będzie Latuszek.
  • 60'
    Wracamy do gry.
  • 58'
    Wspierany przez resztę zespołu, zawodnik gości podnosi się z murawy i powoli ją opuszcza.
  • 57'
    Trwa przerwa w grze. Zawodnikowi gości udzielana jest niezbędna pomoc, na boisku pojawia się służba medyczna.
  • 55'
    Konieczna pilna interwencja medyczna, poszkodowany skrzydłowy Jagiellonii, który niefortunnie starł się z Kwiatkowskim.
  • 54'
    Szybka akcja rywali, przerwana jednak pod polem karnym Pasów.
  • 52'
    Białostoczanie szybko wznawiają.
  • 51'
    Długie rozegranie pod bramkę Jagiellonii wyłapane przez golkipera gości.
  • 49'
    Jagiellonia rozpoczyna od środka.
  • 48'
    Bociek pewnie wykorzystuje "jedenastkę", mamy prowadzenie!
  • 47'
    Poszkodowany Wojtysko, rzut karny dla Pasów!
  • 46'
    Wznawiamy grę od środka boiska.
  • 13:38
    Obydwa zespoły wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.
  • KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
  • 45'
    Do przerwy bez bramek w spotkaniu z Jagiellonią Białystok. Wracamy za kwadrans!
  • 44'
    Minuta do końca pierwszej połowy.
  • 42'
    Akcja dynamicznie przeniesiona pod bramkę zespołu z Białegostoku, lecz strzał niecelny.
  • 41'
    Długie podanie białostoczan do przodu, wychwytuje to Łuczak.
  • 40'
    Ponownie dwójkowa akcja Guta, tym razem z Wojtysko. Uderzenie naszego pomocnika wybronione przez gości.
  • 38'
    Aktywne ostatnie minuty Pasów. Staramy się o zdobycie bramki do szatni.
  • 37'
    Rozegranie Guta z Kapkiem, którzy dynamicznie starają się podejść pod bramkę Jagiellonii. Nie dochodzi jednak do strzału.
  • 35'
    Pierwsza po dłuższej przerwie akcja ofensywna białostoczan. Futbolówka przejęta przez Pasy w środku pola.
  • 34'
    Szybkie przełożenie piłki w polu karnym przez Kapka, lecz niestety szybsi goście - defensywa Jagiellonii przejmuje piłkę.
  • 32'
    Uderza Gut, piłka na rzucie rożnym po plecach rywala.
  • 31'
    Ciężar gry przeniesiony na linię obrony Jagiellonii. Czekamy na bramki w dzisiejszym spotkaniu.
  • 29'
    Dośrodkowanie Ciesielskiego przejęte przez defensywę gości.
  • 28'
    Pasy próbują akcji skrzydłami, lecz interweniuje obrona rywali.
  • 27'
    Gra przenosi się do środka pola. Nieco spokojniejsze ostatnie minuty.
  • 26'
    Mocny pressing Kapka. Jasionek zmuszony do szybkiego wykopania piłki w przód.
  • 24'
    Rzut wolny dla rywali z własnej połowy, przechwytuje to Ciesielski.
  • 23'
    Długie podanie do Kapka wybite głową przez obronę białostoczan.
  • 21'
    Kafel dobrze wyłuskuje piłkę spod nóg skrzydłowego białostoczan.
  • 20'
    Jagiellonia w ataku wychodzi poza linię bramkową, grę wznowią Pasy.
  • 18'
    Frydrych ucieka ofensywnie pod pole karne Pasów, akcję przerywa powracający do defensywy Jakub Gut.
  • 17'
    Wycofanie do Łuczaka, który szybko wznawia.
  • 16'
    Nadal bez bramek w dzisiejszym spotkaniu, lecz coraz intensywniejszą grę pokazują goście. Dużo dobrych okazji po obydwu stronach.
  • 14'
    Pod polem karnym szarpie Karpiński, lecz wybija to obrona Cracovii.
  • 13'
    Goście w wysokim pressingu, zespół naszych juniorów rozgrywa piłkę w defensywie.
  • 11'
    Tym razem dośrodkowanie niecelne.
  • 10'
    Uderzenie Frydrycha wybite przez wyprężonego jak struna bramkarza Pasów! Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 9'
    Okazja dla gości, rzut wolny przyznany rywalom w środku pola.
  • 7'
    Po rzucie rożnym szybko piłkę przejmują białostoczanie.
  • 6'
    Kafel mocno z dystansu, piłka jednak obija się od defensywy gości i wychodzi na rzut rożny.
  • 5'
    Karpiński w pole karne, lecz zbyt mocno - wznowią Pasy.
  • 3'
    Z autu na własnej połowie wznawiają obrońcy gości. Szybko pressujemy rywali.
  • 2'
    Od początku w natarciu Pasy. Atakiem pozycyjnym zbliżamy się pod bramkę gości.
  • 1'
    Od środka goście, zaczynamy!
  • 12:29
    Za chwilę zaczynamy, obydwa zespoły już na murawie!
  • 12:26
    Goście: Jasionek - Kalinowski, Matysik, Maciejuk, Jarosz, Latuszek, Frydrych, Tymendorf, Lutostański, Zyśk, KarpińskiRezerwowi: Tomkiel, Mazur, Włodarczyk, Krasuski, Kapica
  • 12:20
    Pasy dziś w składzie: 22 Łuczak - 5 Kapek, 7 Gut, 8 Kafel (K), 9 Bociek, 10 Wojtysko, 11 Ciesielski, 14 Góralczyk, 16 Chrupcała, 18 Ziewiec, 20 KwiatkowskiRezerwowi: 23 Grzywaczewski, 3 Mróz, 4 Zarzycki, 6 Wójcik, 15 Maślanka, 21 Mysiorski
  • 12:15
    Witamy z obiektów krakowskiego AWF! Przed nami mecz 12. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Pasy zmierzą się dziś z białostocką Jagiellonią. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z tego spotkania.