Mecz zakończony Wynik meczu: 3 : 1
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
  • koniec meczu
  • 19:28
    Kolejny mecz naszej drużyny już za tydzień w Szczecinie, gdzie w ramach Pucharu Polski zmierzymy się ze Świtem Skolwin, już dziś zapraszamy na relację z tego spotkania. Tymczasem dziękujemy za śledzenie relacji z dzisiejszego meczu. Miłego wieczoru i do zobaczenia!
  • 90+4'
    Koniec! Pasy pokonują Jagiellonię Białystok 3:1 po golach Vestenickiego, Loshaja i Thiago, honorową bramkę dla gości strzelił Jesus Imaz. Trzeba powiedzieć, że wynik odzwierciedla przebieg spotkania. Przez cały mecz staraliśmy się nacierać i stwarzać sobie sytuacje z gry. Najważniejsze dzisiaj są 3 punkty, brawo Panowie!
  • 90+1'
    Mecz zostanie przedłużony o co najmniej 4 minuty.
  • 90+1'
    Thiago!!! Wreszcie! Piękna akcja Brazylijczyka. Znakomite zejście do środka, na lewą nogę i mierzony, techniczny strzał tuż przy słupku. Brawo, brawo, brawo!
  • 90'
    Druga zmiana u gości. Ariela Borysiuka zastępuje Błażej Augustyn.
  • 87'
    Ależ wejście Loshaja! Pierwszy kontakt z piłką i gol! Cornel Rapa znakomicie dośrodkował wprost na głowę wbiegającego w pole karne Kosowianina. Prowadzimy z Jagiellonią 2:1, jeszcze jeden!
  • 86'
    Kolejna zmiana w drużynie Pasów. Loshaj za Dimuna.
  • 83'
    Przytomne zagranie Niemczyckiego - dostrzegł urywającego się Thiago i długim wyrzutem zagrał piłkę w jego stronę. Na posterunku był Bodvarsson, który mądrze się zastawił i wywalczył rzut wolny.
  • 81'
    Pierwsza zmiana w drużynie Jagiellonii. Przemysława Mystkowskiego zastąpi Kristopher Twardek.
  • 79'
    Pierwsza żółta kartka dla Pasów. Za faul na rywalu ukarany Michal Siplak.
  • 78'
    Mamy chwilę przerwy w grze, po starciu z rywalem na murawie leży Michał Gardawski.
  • 75'
    Kolejna żółta kartka dla gości. Tym razem ukarany stoper Jagiellonii, Bogdan Tiru.
  • 73'
    Ponownie znakomitą akcję wyprowadził Thiago, w kluczowym momencie jednak się pomylił źle odgrywając w stronę Siplaka.
  • 70'
    Korner dla gości. Dośrodkowanie Pospisila zostaje wybite przez obrońców. Kolejny rzut rożny także nie przyniósł oczekiwanego przez graczy Jagiellonii efektu.
  • 67'
    Do gry po długiej nieobecności wraca także Michal Siplak! Zastępuje on Patryka Zauchę.
  • 67'
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów. Strzelca gola, Tomasa Vestenickiego, zastąpi Filip Piszczek.
  • 66'
    Znakomita interwencja Niemczyckiego! Znakomicie wyciągnął się do tego mierzonego uderzenia tuż przy słupku!
  • 65'
    Ładnie się zapowiadało, ale Patryk Zaucha spalił tę akcję.
  • 62'
    Oblężenie bramki gości zaowocowało rzutem rożnym. Sadiković zagrywa wprost na głowę jednego z obrońców. Piłka trafia do Thiago, który zagrał prostopadłą piłkę w stronę Rapy. Damian Węglarz był minimalnie szybszy od rumuńskiego wahadłowego.
  • 59'
    To powinien być gol! Thiago znakomicie położył rywala na murawie, zagrał wprost do Vestenickiego, ten obrócił się, uderzył na bramkę, ale piłka otarła się o spojenie. Była szansa na dublet!
  • 57'
    Z bardzo dużej odległości uderzał Ariel Borysiuk. Niemczyckie dobrze się ustawił, ale wypluł piłkę przed siebie. Na nasze szczęście żaden gracz gości nie dopadł do piłki.
  • 55'
    Ivan Runje przeszkadzał Niemczyckiemu we wznowieniu gry, został za to ukarany żółtą kartką.
  • 55'
    Karol Niemczycki bez trudu łapie dośrodkowanie.
  • 53'
    Rzut wolny dla Jagiellonii w odległości około 25 metrów od bramki. Uderzenie Puljicia po rykoszecie opuszcza boisko, goście wznawiają z rzutu rożnego.
  • 51'
    Faul w środku pola, powalony Jesus Imaz. Z rzutu wolnego wznowi Pospisil.
  • 48'
    Wymiana ciosów między obiema ekipami. Najpierw zewnętrzną częścią stopy zagrywał Pospisil, ładny kontratak wyprowadził Thiago. Jego dośrodkowanie opuściło jednak boisko, grę wznawia Węglarz.
  • 46'
    Pierwsza zmiana w drużynie Pasów. Ivana Fiolicia zastąpi Thiago.
  • Początek drugiej połowy spotkania
  • Koniec pierwszej połowy spotkania.
  • 45'
    Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1. Cracovia stworzyła sobie więcej sytuacji, z drugiej strony Jesus Imaz popisał się znakomitą indywidualną akcją, która przyniosła wyrównanie. Zapraszamy za około 15 minut na drugą odsłonę tego widowiska.
  • 45'
    Nacierają teraz gracze gości, po interwencji Rodina wznawiają grę z autu na wysokości pola karnego. Na nasze szczęście nic z tej akcji nie wynikło.
  • 44'
    Faul w środku pola, od rzutu wolnego wznowią goście.
  • 42'
    Próbujemy skonstruować akcję środkiem boiska, ale obrońcy Jagiellonii co i rusz przejmują piłkę.
  • 39'
    Niestety, gol dla gości. Jesus Imaz przyjął piłkę w polu karnym, przerzucił nad Szymonowiczem i huknął po ziemi nie do obrony. Karol Niemczycki nie miał w tej sytuacji nic do powiedzenia.
  • 37'
    Karol Niemczycki łapie dośrodkowanie Pospisila. Młodzieżowiec miesiąca nie zawodzi!
  • 36'
    Kolejna niezła akcja Zauchy. Centrostrzał naszego skrzydłowego zatrzymał się na obrońcach. Kontratak Jagiellonii, dośrodkowanie Olszewskiego ląduje na rzucie rożnym.
  • 34'
    Niezłą sytuację miała Jagiellonia, ale pomylił się Puljić. Niemczycki wznowi grę od bramki.
  • 31'
    Patryk Zaucha! To powinien być gol! Pięknie urwał się obrońcom, uderzał jednak z pierwszej piłki zamiast podprowadzić piłkę nieco bliżej! Węglarz ponownie niepewnie interweniował, Zaucha dobijał niemal do pustej bramki, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.
  • 29'
    Rzut wolny dla Jagiellonii. Dośrodkowanie zostaje wybite przez obrońców, dobitka graczy gości ląduje natomiast w trybunach.
  • 25'
    Piękna akcja Zauchy! Wszedł między dwóch obrońców, dośrodkowanie odbiło się od obrońcy, trafiło pod nogi Pelle, który zagrał do niepilnowanego Vestenickiego. Brawo Panowie, jeszcze jeden!
  • 23'
    Ależ teraz pograli zawodnicy Pasów! Dimun świetnie dostrzegł Rapę, ten dośrodkował, ale Damian Węglarz dobrze piąstkuje.
  • 22'
    Dobrze skrzydłem pociągnął Zaucha. Dośrodkowanie odbiło się od obrońców i wychodzi na aut.
  • 21'
    Zakotłowało się w polu karnym gości, ale nic z niego nie wynikło. Wybita piłka trafia pod nogi Niemczyckiego.
  • 20'
    Żółta kartka dla kapitana gości, Martina Pospisila. Będzie rzut wolny z boku pola karnego.
  • 18'
    Ajajaj, to powinien być gol! Pelle ładnie zwiódł rywala, zagrał w stronę długiego słupka, Cornel Rapa był jednak minimalnie za wolny i nie zamknął tego dośrodkowania.
  • 15'
    Mogło być groźnie! Po rzucie rożnym uderzał Zaucha, Damian Węglarz wypluł piłkę przed siebie, nie zdążył jednak do niej dopaść Pelle.
  • 14'
    Będzie korner dla Pasów. Pelle ładnie zagrał w uliczkę do Patryka Zauchy, piłka trafiła do Vestenickiego. Po jego zagraniu piłka odbiła się od obrońców i wyszła na rzut rożny.
  • 12'
    Naciera Jagiellonia. Po wrzucie z autu piłka została przerzucona na lewą stronę, gdzie czekał na nią Mystkowski. Skrzydłowy Jagiellonii stracił jednak piłkę, Karol Niemczycki wznowi grę.
  • 12'
    Nie dogadali się Niemczycki z Gardawskim. Piłka wychodzi na aut w dogodnej pozycji.
  • 11'
    Rzut rożny dla gości. Mocne dośrodkowanie na długi słupek trafia wprost w obrońców, którzy wybiciem oddalają niebezpieczeństwo.
  • 9'
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany nią pomocnik gości, Ariel Borysiuk.
  • 8'
    Dobrze z rzutu rożnego zagrywał Fiolić, na posterunku jednak Damian Węglarz.
  • 6'
    Dobre prostopadłe podanie Gardawskiego. Zaucha próbuje dośrodkowywać, piłka odbita od obrońcy trafia do Pelle. Holender podczas przyjęcia pomógł sobie ręką, od rzutu wolnego wznowią goście.
  • 5'
    Dawid Szymonowicz faulowany w bocznej strefie boiska. Rzut wolny dla Pasów.
  • 4'
    Tracimy piłkę. Niecelnie głową zgrywał Tomas Vestenicky.
  • 3'
    Kolejny atak Jagielloni. Przerzut w stronę Makuszewskiego okazał się za długi, z autu wznowią Pasy.
  • 1'
    Pierwsza ofensywna akcja gości. Maciej Makuszewski powstrzymany przez Michała Gardawskiego.
  • 1'
    Ruszamy! Od środka podopieczni Bogdana Wilka.
  • Początek spotkania
  • 17:23
    Napięcie rośnie z każdą chwilą. Za około pięć minut sędzia Paweł Gil rozpocznie dzisiejsze spotkanie!
  • 17:00
    Obydwie drużyny już wybiegły na rozgrzewkę, a z naszych głośników wybrzmiewa muzyka. Za pół godziny pierwszy gwizdek arbitra!
  • 16:49
    Skład gości przedstawia się następująco: Węglarz - Bodvarsson, Runje, Tiru, Olszewski - Borysiuk, Pospisil (C), Imaz - Mystkowski, Puljić, Makuszewski.
  • 16:46

Do rozpoczęcia meczu zostało około 45 minut, czas zatem na przedstawienie wyjściowych jedenastek obu drużyn. Pasy wybiegną na murawę w następującym zestawieniu: