14-11-2020 00:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 3
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
  • 90'
    Koniec spotkania. Niestety, rezerwy Pasów ulegają dziś Stali Stalowa Wola 0:3. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Ostatnia zmiana w zespole Pasów, Waszkiewicz w miejsce Jopka.
  • 88'
    Mocne uderzenie Malisza wychwytuje golkiper gości.
  • 87'
    Mroziński interweniuje pod własnym polem karnym. Na szczęście szybko odzyskujemy piłkę.
  • 86'
    Długie podanie do Fidziukiewicza wybite przez szybkie wyjście Majchrowicza z bramki.
  • 85'
    Szukamy honorowej bramki. Stal zepchnięta na własną połowę.
  • 84'
    Lebioda za Mistrzyka.
  • 84'
    Zmorzyński w miejsce Zięby.
  • 83'
    Do zmian szykuje się również Stal Stalowa Wola.
  • 82'
    Grzebieluch za Ożóga.
  • 82'
    Matheus w miejsce Viniciusa.
  • 81'
    Szykowana jest podwójna zmiana w zespole rezerw Pasów.
  • 80'
    Zaczynamy od środka.
  • 79'
    Niestety, 0:3. Bartosz Wiktoruk trafia do siatki.
  • 78'
    Goście nacierają skrzydłem, skomasowana obrona Cracovii II w polu karnym.
  • 77'
    Ponownie lepsze minuty w wykonaniu Stali. Pasy zmuszone organizować się w defensywie.
  • 76'
    Ofensywne wyjście Fidziukiewicza niemal kończy się przechwytem pod naszą bramką. Dobrze jednak interweniuje Majchrowicz.
  • 75'
    Szybka kontra Stali przerwana przez Krystiana Bracika pod naszą bramką.
  • 74'
    Wybijają to goście.
  • 73'
    Malisz opanowuje piłkę na skrzydle, prostopadłe podanie w pole karne!
  • 72'
    Lusiusz prowadzi akcję w środku pola, lecz dośrodkowanie w pole karne niestety niecelne.
  • 71'
    Dobrze ustawieni goście zatrzymują akcję kontrującą Pasów w środku pola.
  • 70'
    Potężne uderzenie Michała Fidziukiewicza ponad naszą bramką.
  • 69'
    Przerzut gości na prawą flankę, napędzają kontrę z drugiej strony boiska.
  • 68'
    Na skrzydle operuje Vinicius, lecz rajd zostaje przerwany z boku pola karnego.
  • 67'
    Zastępuje on Filipa Szifera.
  • 66'
    Przygotowywana pierwsza zmiana w zespole gości. Stępniowski za chwilę pojawi się na boisku.
  • 65'
    Długim podaniem wznawia nasz golkiper.
  • 64'
    Niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu gości.
  • 63'
    Lusiusz przerywa akcję gości, którzy jednak szybko odzyskują piłkę. Stal ponownie w natarciu.
  • 62'
    Szukamy przewagi w ataku pozycyjnym.
  • 61'
    Naszego kapitana, Mateusza Supryna, zastępuje Adam Malisz.
  • 61'
    W miejsce Remigiusza Biernata pojawia się Tomasz Bała.
  • 60'
    Podwójna zmiana przygotowywana w zespole Pasów.
  • 59'
    Niecelne dogranie na Fidziukiewicza, przejmujemy piłkę.
  • 58'
    Wybijamy dośrodkowanie gości na rzut rożny.
  • 57'
    Goście sygnalizują zagranie ręką Viniciusa, lecz gwizdek arbitra milczy.
  • 56'
    Zaostrzyła się gra w środku pola. Poszkodowany Bracik, lecz gwizdek arbitra milczy.
  • 55'
    Arbiter napomina naszego gracza.
  • 54'
    Nieprzepisowe wejście Roberta Ożóga, który obejrzy żółtą kartkę.
  • 53'
    Druga połowa pod dyktando Pasów. Staramy się o zdobycie pierwszej bramki w tym spotkaniu, grając głównie skrzydłem.
  • 52'
    Urywa się Vinicius, akcja jednak powstrzymana na linii pola karnego.
  • 51'
    Ponownie pod naszą bramką Fidziukiewicz, ale wybijamy uderzenie. Nie ma trzeciej bramki dla Stali.
  • 50'
    Rajd w pole karne Pasów zakończony wybiciem piłki przez Rząsę,
  • 49'
    Vinicius nieprzepisowo powstrzymuje akcję na skrzydle. Wolny dla gości.
  • 48'
    Pasy w ataku, szukamy kontaktowej bramki. Dogranie do Biernata zablokowane przez obronę.
  • 47'
    Pierwsze sekundy Mateusza na boisku już przyniosły jedno uderzenie - minimalnie obok słupka bramki Stali.
  • 46'
    W miejsce Nowickiego pojawia się Mateusz Wdowiak.
  • 16:59
    Drugą połowę rozpoczniemy od zmiany.
  • 45'
    Wybrzmiewa gwizdek. Do przerwy w starciu z naszymi rezerwami górą goście ze Stalowej Woli. Filipa Majchrowicza dwukrotnie pokonywał Michał Fidziukiewicz.Liczymy na odmianę losów spotkania w drugiej połowie!
  • 45'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.
  • 44'
    Z dystansu uderza Wiktoruk, tuż obok słupka naszej bramki.
  • 43'
    Spokojnie grają goście w środku pola, przesuwając się pod bramkę Pasów.
  • 42'
    Ożóg prostopadle w pole karne. Wybijają to defensorzy gości.
  • 41'
    Próba szybkiego podania lewą flanką w wykonaniu Sobotki, przechwytują to Pasy.
  • 40'
    Supryn walczy z rywalami w okolicach linii środkowej. Nie wchodzimy jednak na połowę gości.
  • 39'
    Szybkie wznowienie Stali Stalowa Wola. Akcja grzęźnie jednak w środku pola.
  • 38'
    Na spalonym złapani gracze Pasów.
  • 37'
    Poszkodowany Nowicki, mamy rzut wolny pod bramką rywali.
  • 36'
    Atak pozycyjny gości, którzy spokojnie starają się doprowadzić zwycięstwo do końca połowy.
  • 35'
    Długa piłka na Biernata, wychodzi z bramki golkiper Stali i wyłuskuje piłkę.
  • 34'
    Lewą stroną urywa się Stal Stalowa Wola, Rząsa z problemami, lecz finalnie przecina akcję.
  • 32'
    Wznawiamy od środka.
  • 33'
    Skrzydłem ponownie urywa się Stal, ale powstrzymuje to nasza defensywa.
  • 31'
    Ponownie do naszej siatki trafia Fidziukiewicz...
  • 30'
    Sylwester Lusiusz ogląda żółtą kartkę.
  • 30'
    Goście będą wrzucać sprzed pola karnego.
  • 29'
    Atak skrzydłem w wykonaniu Stali przerwany przez gwizdek arbitra. Rzut wolny dla gości.
  • 28'
    Po dośrodkowaniu piłkę głową uderza Jopek, ale wybija to - również główką - Mateusz Pieńczak.
  • 27'
    Spokojnie rozgrywamy w tyłach. Pasy starają się zachować chłodniejszą głowę po trudnym początku spotkania.
  • 26'
    Gra prowadzona głównie skrzydłami. Dobrze ustawiona Cracovia II w defensywie.
  • 25'
    Lusiusz próbuje odzyskać piłkę na połowie Stali, w ostatniej chwili wycofują goście.
  • 24'
    Dośrodkowanie nie dociera do Fidziukiewicza, wybija Bracik.
  • 23'
    Sobotka z linii koła środkowego. Stal ponownie w ataku pozycyjnym.
  • 22'
    Fidziukiewicz złapany na spalonym, wznowi Cracovia II.
  • 21'
    Uspokajają swoją grę zawodnicy ze Stalowej Woli. Coraz częściej przy głosie Pasy.
  • 20'
    Nowicki wychodzi pressingiem, wycofuje się Stal.
  • 19'

Ponownie ostro interweniuje gracz rywali, żółta kartka dla Chorolskiego.

• 18'
    Zaostrza się to spotkanie. Akcja przerwana przez defensywę Cracovii II na linii pola karnego, piłka przyznana gościom.
  • 17'
    Gra przenosi się do środka pola.
  • 16'
    Interwencja Rząsy na skrzydle kończy atak gości.
  • 15'
    Walka w środku pola zakończona przez naszych obrońców, konstruujemy spokojną grę od linii defensywnej.
  • 14'
    Pewna gra gości, niestety Pasy wciąż głównie w defensywie.
  • 13'
    Dośrodkowanie poszukuje Biernata, ale szybszy bramkarz Stali.
  • 12'
    Stal zapędza się pod nasze pole karne, wybijamy to jednak pewnie i daleko.
  • 11'
    Pasy szybko szukają wyrównania, ale akcję przerywa Korolski. Piłka przyznana Cracovii II.
  • 10'
  • 9'
    Niestety, strzelanie rozpoczyna Stal Stalowa Wola. Fidziukiewicz trafia do siatki Pasów.
  • 8'
    Stal zamyka Pasy w polu karnym. Szukamy przełamania tej ofensywy.
  • 7'
    Dogranie w pole karne wybija Bracik.
  • 6'
    Ponownie Stal w natarciu. Goście poszukują szybkiego otwarcia wyniku.
  • 5'
    Zagranie do tyłu, do Korziewicza w wykonaniu Stali. Goście rozgrywają od defensywy.
  • 4'
    Przejmujemy piłkę. Akcja Stachery jednak zatrzymana na linii pola karnego.
  • 3'
    Fidziukiewicz ponad bramką Pasów.
  • 2'
    Pierwsze chwile dla Stali. Skrzydłem uciekają goście, starając się o dośrodkowanie.
  • 1'
    Od środka goście, zaczynamy!
  • 15:55
    Goście już na murawie. Wkrótce pojawią się na niej Pasy. Za chwilę zaczynamy!
  • 15:40

Skład Pasów na dzisiejszy mecz:

• 15:30
    Witamy z obiektu KS Prądniczanka! Przed nami kolejne spotkanie w rozgrywkach III ligi. Cracovia II podejmie Stal Stalowa Wola. Start o 16:00!