Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
Legia Warszawa Legia Warszawa
  • koniec spotkania
  • 19:29
    Cóż, wynik kiepski, ale mecz całkiem ciekawy. Mieliśmy swoje sytuacje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Trzeba powiedzieć, że nie przestraszyliśmy się Legii, staraliśmy się atakować, ale niestety to nie wystarczyło. Trzeba oczyścić głowę przed piątkowym wyjazdem do Płocka. Już teraz zapraszamy do śledzenia relacji live z tego spotkania. Udanego wieczoru, do zobaczenia!
  • 90+7'
    Niestety nie. Koniec meczu. Przegrywamy z Legią 0-1 po golu Mladenovicia.
  • 90+5'
    Piotr Lasyk idzie obejrzeć nagranie, Pekhart zagrywał piłkę ręką, ale czy to będzie rzut karny?
  • 90+4'
    Kiepskie dośrodkowanie, wybija Pekhart, zdaje się, że to będzie koniec, ale czekamy jeszcze na sygnał z VAR.
  • 90+3'
    Ostatnia szansa z rzutu wolnego. W pole karne pobiegł nawet Karol Niemczycki.
  • 90+2'
    Faulowany Jędrzejczyk, żółta kartka dla Piszczka.
  • 90'
    Piotr Lasyk przedłuża to spotkanie o co najmniej 3 minuty.
  • 90'
    Płaskie dośrodkowanie Loshaja nie przyniosło żadnego rezultatu. Mamy coraz mniej czasu na odrobienie strat.
  • 88'
    Dośrodkowanie z głębi pola zgarnięte przez Mladenovicia. Serb ekspediuję piłkę na aut.
  • 87'
    Dobra próba Thiago! Piłka minimalnie minęła słupek bramki gości.
  • 84'
    Rwana gra ze strony obu ekip. Ciężar gry skupiony w środkowej strefie boiska.
  • 81'
    A za Ivana Fiolicia wejdzie Patryk Zaucha.
  • 81'
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów. Filip Piszczek zastąpi Tomasa Vestenickiego.
  • 79'
    Za faul na Rapie żółtą kartkę obejrzał Bartosz Kapustka.
  • 79'
    Leży na boisku Cornel Rapa, nie obędzie się bez interwencji medyków.
  • 75'
    Długie zagranie w stronę Rapy, Rumun zdążył dośrodkować, ale piłka ląduje w rękach Miszty.
  • 73'
    Kiepskie dośrodkowanie, ale przejmujemy piłkę. Rodin zagrywał w stronę Vestenickiego, ale minimalnie szybszy był bramkarz gości.
  • 73'
    Będziemy mieli rzut wolny. Piłka ustawiona na wprost bramki, około 30 metrów od Miszty.
  • 71'
    Bardzo niecelna próba Pekharta. Gdyby na trybunach byli kibice, jeden z nich mógłby złapać tę piłkę i zrobić sobie zdjęcie. Zawsze to jakaś pamiątka.
  • 70'
    Gra toczy się głównie w środku pola, obie drużyny próbują atakować, ale nic z tego nie wynika.
  • 68'
    Pierwsze uderzenie Lopesa, bardzo niecelne. Wznowi Niemczycki.
  • 66'
    Dośrodkowanie Fiolicia w stronę Rapy. Rumun lekko musnął piłkę przenosząc ją nad poprzeczką.
  • 64'
    Ofensywna zmiana w drużynie Pasów. Rivaldinho za Dimuna.
  • 64'
    Zmiana w drużynie gości. Rafa Lopes za Gwilię.
  • 63'
    Jedyne, co przyniósł ten stały fragment gry to kontra gości. Na nasze szczęście nieudana.
  • 62'
    Dobry okres gry Pasów. Skrzydłem przedzierał się Thiago, jego dośrodkowanie zatrzymało się na pierwszym obrońcy. Mamy rzut rożny,
  • 59'
    Ajajaj, ależ było blisko! Świetnie urwał się Pelle, lobem próbował pokonać Misztę, ale piłka spadła minimalnie za daleko, za poprzeczką.
  • 56'
    Martins dogrywa do Pekharta, trochę przeszacował długość podania. Niemczycki od bramki.
  • 53'
    Od razu zabieramy się do odrabiania strat. Akcję ładnym dryblingiem rozpoczął Fiolić, podał do niekrytego van Amersfoorta, który jednak trafił prosto w plecy obrońcy.
  • 50'
    Gol dla gości. Juranović przerzucił do Mladenovicia, który płaskim strzałem pokonał Karola Niemczyckiego.
  • 48'
    Ależ próba Mladenovicia! Lobem próbował pokonać Niemczyckiego, piłka odbiła się od poprzeczki, w ostatniej chwili interweniował Siplak. Dalej bezbramkowy remis, ale mieliśmy dużo szczęścia!
  • 47'
    Udany wrzut z autu w wykonaniu Siplaka. Piłka trafia do Vestenickiego, który odgrywa do Siplaka. Ten fauluje rywala, grę wznowi Legia.
  • 46'
    Gramy! Drugą połowę rozpoczniemy w nieco innym składzie, Daniela Pika zastępuje Thiago.
  • początek drugiej połowy
  • 18:21
    Usłyszeliśmy ostatni gwizdek Piotra Lasyka. W pierwszej połowie przeważali goście, ale Pasy też stworzyły sobie dużo dobrych sytuacji. Liczymy na bramki w drugiej połowie, wracamy za około 15 minut.
  • Koniec pierwszej połowy spotkania
  • 45'
    Dobra akcja Pasów! Dimun dogrywa do Rapy, ten mógł uderzać od razu, ale przełożył sobie na drugą nogę. Strzał został zablokowany przez obrońców i złapany przez Misztę.
  • 42'
    Z autu Siplak. Dośrodkowuje Dawid Szymonowicz, piłka wychodzi za linię końcową. Mamy kolejny aut.
  • 40'
    Dośrodkowuje Fiolić, piłka zbita przez obrońców trafia pod nogi Dimuna, ten uderza, ale obrońca wyręczył Misztę.
  • 38'
    Rozpędza się Pelle van Amersfoort, ale minimalnie szybszy był Juranović. Dobry moment gry Pasów, będzie rzut rożny.
  • 37'
    Nieudany wrzut z autu przyniósł kontrę gości. Po raz kolejny na posterunku Szymonowicz.
  • 35'
    Pik wchodzi w pole karne, interweniuje formacja obronna gości. Będzie aut na wysokości 30. metra.
  • 31'
    Faul Rodina, rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie, jak większość w tym spotkaniu, zatrzymane przez obrońców.
  • 31'
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią gracz Pasów, Florian Loshaj.
  • 30'
    Rzut rożny zaowocował kontrą gości. Dobrze urwał się Wszołek, Cornel Rapa jednak znakomicie skasował tę akcję.
  • 29'
    Dobry strzał Siplaka! Uderzał z dystansu lewą nogą, przetestował umiejętności Miszty! Mamy rzut rożny.
  • 27'
    Strzał Mladenovicia trafia w siatkę rozstawioną przed trybuną. Od bramki rozpocznie Niemczycki.
  • 25'
    Błyskawiczny atak gości przyniósł kolejny rzut rożny. Dośrodkowanie prosto w Szymonowicza. Próbujący wyprowadzić atak Florian Loshaj fauluje rywala, będzie rzut wolny. Piłka ustawiona na wprost bramki w odległości około 27 metrów.
  • 24'
    Piłka po raz kolejny kierowana w stronę Pekharta. Czech strąca ją pod nogi Wszołka, który nie zdołał nic zrobić. Niemczycki od bramki.
  • 23'
    Zamieszanie w naszym polu karnym, rzut rożny dla gości.
  • 22'
    Rzut rożny dla Pasów, dośrodkowanie bez problemu wyłapane przez Misztę.
  • 20'
    Legia kolejny raz próbuje z dystansu, tym razem Kapustka. Niemczycki nie musiał nawet interweniować, strzał bardzo niecelny.
  • 19'
    Znów Niemczycki uspokaja sytuację. Najpierw próbował Pekhart, potem Kapustka, ostatecznie piłka w rękach naszego bramkarza.
  • 18'
    Dośrodkowuje Juranović, po raz kolejny piłka zatrzymuje się na naszych obrońcach.
  • 16'
    Nacierają goście, Gvilia uderza zza pola karnego. Po rykoszecie mamy rzut rożny.
  • 14'
    Niemczycki! Znakomita interwencja Młodzieżowca Miesiąca! Trzy razy goście uderzali, niebezpieczeństwo zażegnane przez naszego bramkarza!
  • 13'
    Dobra akcja gości. Kapustka rozrzucił piłkę do prawej strony, w polu karnym czekał Pekhart, który został uprzedzony przez naszych obrońców. Będzie rzut rożny,
  • 10'
    Groźny kontratak gości, dośrodkowanie okazało się być za długie. Od bramki Niemczycki.
  • 8'
    Mamy wrzut z autu w dobrej pozycji. Długi wrzut Siplaka zatrzymał się na obrońcach.
  • 5'
    Kolejna dobra akcja Pelle! Płaskie zagranie do Fiolicia, płaski strzał Chorwata został obroniony przez Misztę.
  • 4'
    Dośrodkowanie Juranovicia skasowane przez obrońców. Piłka trafia pod nogi Gvilii, ale Gruzin nie zdołał skonstruować żadnej akcji.
  • 4'
    Po akcji Bartosza Kapustki piłka opuszcza boisko. Będzie rzut rożny dla gości.
  • 2'
    Dobra akcja Pasów! Pelle odegrał na skrzydło do Loshaja, ten dośrodkował w kierunku długiego słupka, ale Cezary Miszta wyłapał piłkę.
  • 1'
    Gramy! Goście, a konkretnie Gvilia, rozpoczną grę ze środka boiska.
  • Początek spotkania
  • 17:27
    Piłkarze Pasów już na murawie! Za chwilę rozpocznie się ten mecz!
  • 16:50
    Skład gości przedstawia się następująco: Miszta - Juranović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Mladenović - Gvilia, Martins, Kapustka - Wszołek, Luquinhas - Pekhart.