Cracovia Cracovia
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Wisła Kraków Wisła Kraków
  • 22:38
    Trzeba powiedzieć, że goście byli piłkarsko dużo lepsi w pierwszej połowie. Po zmianie stron drużyna Pasów odżyła, stwarzała sobie sytuacje i mogła, a nawet powinna, ten mecz wygrać. Punkt nie zadowala nikogo, mieliśmy dużo pecha, a niektóre decyzje sędziowskie były mocno kontrowersyjne. Na 400. zwycięstwo w najwyższej klasie rozgrywkowej musimy jeszcze poczekać. Dziękujemy za spędzenie z nami tego piątkowego wieczoru, do zobaczenia przy okazji kolejnych relacji. Dobranoc!
  • koniec meczu
  • 90+11'
    Loshaj strzela, rykoszet, piłka wychodzi na rzut rożny, ale sędzia kończy mecz! Derby na remis!
  • 90+10'
    Yellow card
    Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę obejrzał Savić.
  • 90+7'
    Potańczył z piłką Żukow. Faul i rzut wolny dla drużyny gości.
  • 90+4'
    Replace
    Zmiana w drużynie gości. Abramowicz za Sadloka.
  • 93'
    Yellow card
    Mateusz Lis popychał wychodzącego z pola karnego Ivana Marqueza za co obejrzał żółtą kartkę.
  • 92'
    Koronkowa akcja graczy Pasów! Loshaj znakomicie wypatrzył partnera na skrzydle, ale zagranie w uliczkę było minimalnie za mocne.
  • 90+1'
    Mecz zostaje przedłużony o co najmniej 9 minut.
  • 89'
    Powinno być 2:1! Michal Siplak nie trafia do bramki z 3 metrów... Panowie, walczymy!
  • 84'
    Goal

GOOOOOOL!!! Dośrodkowanie Hanki na gola zamienia Pelle van Amersfoort!

• 83'
    Corner kick
    Będzie kolejny korner. Piłkę wybili obrońcy, ale po zagraniu Hanki piłka opuszcza boisko po rykoszecie.
  • 83'
    Ładne zagranie z głębi pola do Loshaja, po próbie dośrodkowania piła wychodzi na rzut rożny.
  • 82'
    Thiago był bliski przejęcia piłki na skrzydle, ale wyszedł z nią na poza linię boiska.
  • 80'
    Piłka po rzucie wolnym trafia za pole karne, do Sadikovicia. Ten posyła piłkę wprost w trybuny.
  • 79'
    Corner kick
    Dośrodkowuje Loshaj, Szymonowicz mocno, ale prosto w obrońcę.
  • 78'
    Siplak dośrodkowuje, Piszczek uderza, Lis zbija piłkę na słupek! Coraz groźniej pod bramką Wisły, będzie rzut rożny.
  • 76'
    Hanca, ależ teraz był blisko! Kapitan Pasów znakomicie przełożył piłkę na prawą nogę i huknął celując w długi róg. Piłka przeszła jednak nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Lisa.
  • 75'
    Spotkanie przypomina mecz futbolu amerykańskiego. Ciągle mamy przerwy w grze i stałe fragmenty w środkowej strefie boiska.
  • 73'
    Dobry rajd Thiago! Brazylijski skrzydłowy minął kilku rywali, ale uderzył minimalnie nad bramką. Wciąż przegrywamy jednym golem.
  • 71'
    Yellow card
    Żółta kartka dla Hanki za faul na Yeboahu.
  • 70'
    Free kick
    Rzut wolny z boku boiska. Dobra wrzutka, ale sytuację ratują obrońcy gości.
  • 68'
    Second yellow card
    Gramy w przewadze! Drugą żółtą kartką ukarany został strzelec gola dla gości, Felicio Brown Forbes.
  • 65'
    Replace
    Zmiana także w drużynie gości. Gruszkowski za Szota.
  • 65'
    Replace
    A za Fiolicia - Thiago.
  • 65'
    Replace
    Czas na zmiany. Za Rivaldinho na placu gry pojawi się Filip Piszczek.
  • 63'
    Ładnie, piętką odegrał Loshaj do boku, dośrodkowanie w stronę Rivaldinho, zamieszanie, wyjaśniają obrońcy. Dobijał jeszcze z dystansu Sadiković, ale wybił piłkę Mehremić.
  • 61'
    Yellow card
    W międzyczasie żółtą kartkę obejrzał Michal Siplak.
  • 61'
    Goal
    Poszkodowany wykorzystuje jedenastkę i przegrywamy 0:1.
  • 59'
    Atmosfera coraz gorętsza, gra się zaostrza. Wisła w kontrataku, przewrócił się Ivan Marquez. Forbes faulowany przez Szymonowicza i karny...
  • 57'
    Free kick
    Było gorąco przez chwilę, ale na posterunku Niemczycki.
  • 56'
    Siplak tym razem faulował. Goście mają rzut wolny w bocznej strefie boiska.
  • 55'
    Groźnie urwał się Yeboah, na szczęście na posterunku był Michal Siplak, który skasował rajd Ghańczyka.
  • 53'
    Wracamy do gry, dośrodkowanie wprost w ręce Lisa.
  • 52'
    Mamy chwilę przerwy w grze, sędzia Stefański ma jakiś problem techniczny z okablowaniem.
  • 51'
    Nie ma! Piłka, według sędziego, była zagrana barkiem, a więc zgodnie z przepisami.
  • 47'
    Mehremić zagrywał piłkę ręką w polu karnym! Sędzia pierwotnie odgwizdał rzut karny, ale czekamy na weryfikację VAR.
  • 46'
    Ależ miał okazję Pelle! Lis się potknął, lecz Holender odgrywał zamiast strzelać. Wciąż bez bramek.
  • 46'
    Replace
    Pierwsza zmiana w drużynie Wisły. Basha za Kuveljicia.
  • początek drugiej połowy
  • 21:25
    Mecz jest rozgrywany przy pustych trybunach - choć nie do końca. Dzięki wysiłkowi naszych kibiców na trybunach "zasiadły" pluszowe misie oraz flagi. Dziękujemy!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Wynik bezbramkowy, wracamy za około 15 minut. Liczymy na emocje i bramki!
  • 45+2'
    Yellow card
    Żółta kartka dla kostarykańskiego napastnika gości.
  • 45+1'
    Zamieszanie na skrzydle, powalony jeden z naszych zawodników.
  • 44'
    Free kick
    Rzut wolny dla gości. Sadlok postawił na siłę i w zasadzie tyle można o tym stałym fragmencie powiedzieć.
  • 41'
    Dośrodkowanie ze skrzydła, piąstkuje Niemczycki.
  • 38'
    Yellow card
    Za symulowanie faulu w polu karnym żółtą kartką ukarany Dawid Szot.
  • 35'
    Free kick
    Sadiković uderzył z rzutu wolnego prosto w ręce Lisa.
  • 34'
    Yellow card
    Za faul na Rivaldinho żółtą kartką ukarany został Mehremić.
  • 31'
    Faulowany Pelle, będziemy mieli rzut wolny z głębi pola.
  • 28'
    Yeboah starł się z Rivaldinho, Daniel Stefański odgwizduje przewinienie ghańskiego skrzydłowego.
  • 26'
    Pasy wznowią z autu na wysokości pola karnego gości.
  • 25'
    Faulowany Hanca. Niebezpiecznie atakował Żukow w okolicy 30. metra boiska.
  • 23'
    Corner kick
    Po zagraniu Yeboaha piłka wybita na aut przez Cornela Rapę.
  • 23'
    Piłka zagrana przez naszego rumuńskiego obrońcę odbija się od Kuveljicia, przejmują ją goście.
  • 19'
    Hanca poszukuje Fiolicia, jednak nasz gracz nie opanowuje piłki na połowie Wisły.
  • 18'
    Faul w ataku w wykonaniu Forbesa, Szymonowicz poszkodowany.
  • 16'
    Pelle poszkodowany w starciu z Frydrychem.
  • 13'
    Zamieszanie w narożniku, Fiolić stracił piłkę na rzecz Jeana Carlosa, który z kolei został sfaulowany przez Loshaja.
  • 10'
    Free kick
    Głęboka wrzutka Szota, pewnie wyłapana przez Młodzieżowca miesiąca.
  • 9'
    Siplak próbował opanować piłkę, ale ostatecznie wychodzi na aut.
  • 7'
    Corner kick
    Wrzutka wybita przez formację defensywną Pasów, Loshajowi nie udało się jednak wyprowadzić kontry.
  • 7'
    Free kick
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego skasowane przez obrońców. Będzie rzut rożny dla Wisły.
  • 6'
    Brown Forbes na spalonym, a wychodził sam na sam z Niemczyckim.
  • 4'
    Yeboah uderzał mocno, ale zablokował ten strzał Siplak.
  • 2'
    Mogła być dobra okazja, ale niecelnie zagrał Hanca.
  • 1'
    Corner kick
    Rzut rożny dla sąsiadki zza Błoń. Uderzał Mehremić, niecelnie.
  • 1'
    Gramy! Od środka goście.
  • początek meczu
  • 20:29
    Obie drużyny już na murawie, za chwilę rozpoczniemy jubileuszowe, dwusetne Derby Krakowa!
  • 20:07

Goście natomiast wystąpią w następującym zestawieniu:

Lis - Szot, Frydrych, Mehremić, Sadlok - Plewka, Kuveljić, Żukow - Jean Carlos, Brown Forbes, Yeboah

• 20:02

Oto skład Pasów:

• 19:59
    Do rozpoczęcia meczu około pół godziny, obie drużyny się rozgrzewają, czas zatem na przedstawienie składów!