Stal Mielec Stal Mielec
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
  • koniec spotkania
  • 90+3'
    Koniec spotkania. Remisujemy bezbramkowo ze Stalą Mielec. Na plus w Pasach na pewno Daniel Pik, który ładnie pokazywał się na skrzydłach. Dziękujemy za śledzenie tekstowej relacji i zapraszamy już teraz na mecz z Zagłębiem Lubin, który już w kolejną niedzielę. Raz jeszcze dziękujemy, do zobaczenia!
  • 90+1'
    Ten mecz potrwa co najmniej 3 minuty dłużej.
  • 89'
    Hanca w stronę Rivaldinho, bardzo niecelnie. Piłka dla gospodarzy.
  • 87'
    Aut z dobrej pozycji. Rapa Wrzucił piłkę wprost na głowę obrońcy, piłka ponownie wychodzi na aut. Niestety ostatecznie tracimy piłkę.
  • 85'
    Zero zagrożenia ze stałego fragmentu. Strózik próbował wyprowadzić kontratak, faulował go Forsell za co obejrzał żółtą kartkę.
  • 84'
    Rzut rożny dla Stali. Kilka strzałów oddali w tej akcji gracze gospodarzy, ostatecznie piłka opuściła boisko po interwencji Sadikovicia.
  • 81'
    Dawid Szymonowicz potraktowany łokciem w twarz przez Łukasza Zjawińskiego, ale sędzia nie przerwał gry. Młody gracz gospodarzy pociągnął akcję i uderzył z ostrego kąta, poradził sobie z tym uderzeniem Niemczycki.
  • 79'
    Kolejna zmiana w drużynie Stali. Zjawiński za Kolewa.
  • 76'
    Zaostrza się gra. Rivaldinho faulowany przez Tomasiewicza i żółta kartka dla gracza gospodarzy.
  • 74'
    Boisko opuści także Daniel Pik, w jego miejsce Marcin Budziński. Budzik, witamy z powrotem!
  • 74'
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów. Strózik za Alvareza.
  • 73'
    Groźna akcja gospodarzy, Getinger dośrodkował do Kolewa, na nasze szczęście strzał głową minął bramkę Karola Niemczyckiego.
  • 71'
    Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Mak za Jankowskiego.
  • 69'
    Role się odwróciły - tym razem to Dadok był faulowany, a Pik obejrzał żółtą kartkę.
  • 68'
    Z dystansu próbował Tomasiewicz, Niemczycki bez kłopotu łapie piłkę. Chwila przerwy w grze, nadepnięty Cornel Rapa potrzebuje pomocy medycznej.
  • 66'
    Stal naciera, próba dośrodkowania z głębi pola, ale chyba wyszedł z tego strzał. Bez problemu wyłapuje Niemczycki.
  • 63'
    Ładna akcja skrzydłem, Rivaldinho wyłożył Pikowi, piłka skozłowała i strzał przeszedł ponad poprzeczką.
  • 61'
    Kolejna poprzeczka! Po zamieszaniu w polu karnym piłka obija obramowanie bramki Strączka.
  • 60'
    Za faul na Piku żółtą kartkę ogląda Robert Dadok.
  • 59'
    Ależ bomba Forsella! Na szczęście Niemczycki zbił tę piłkę na poprzeczkę.
  • 58'
    Dośrodkowanie Loshaja, Rivaldinho uderzył głową wprost w bramkarza. Trzeba jednak przyznać, ze sytuacja była niezwykle trudna.
  • 57'
    Thiago faulowany przez Getingera. Żółta kartka dla kapitana gospodarzy i rzut wolny w optymalnej pozycji do dośrodkowania.
  • 55'
    Pierwsza zmiana w drużynie Pasów. Thiago za Fiolicia.
  • 53'
    Pierwsza żółta kartka dla gracza Pasów. Ukarany Matej Rodin.
  • 52'
    Znakomita akcja Daniela Pika! Pociągnął lewą stroną, dograł z linii końcowej w stronę Loshaja, Kosowianin uderzył głową, ale znakomitą paradą popisał się Strączek.
  • 49'
    Stal lewą stroną. Dośrodkowanie Getingera, zbita piłka zawisła w powietrzu, przewrotką próbował Jankowski, ale strzał był bardzo niecelny.
  • 46'
    A za Andreję Prokicia wejdzie Petteri Forsell.
  • 46'
    Drugą połowę rozpoczynamy podwójną zmianą w drużynie gospodarzy. Robert Dadok zastąpi Albina Granlunda.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Sebastian Jarzębak gwizdnął po raz ostatni w pierwszej połowie. Dominacja Pasów nie przyniosła wymiernych korzyści. Czekamy na gole w drugiej połowie!
  • 43'
    Aut blisko pola karnego. długi wrzut Rapy. Obrońcy kasują piłkę, ta trafia pod nogi graczy Pasów. Piłka opuszcza boisko mniej więcej w tym samym miejscu, Rapa zagrywa ponownie, ponownie obrońcy wybijają piłkę - tym razem na dobre.
  • 42'
    Loshaj wprost na głowę Czorbadżijskiego. Piłka trafia ponownie pod nogi Loshaja, który tym razem dośrodkował za głęboko. Strączek od bramki.
  • 41'
    Kolejna niezła akcja Pika, będzie rzut rożny.
  • 40'
    Ciągła dominacja Pasów niestety nie przełożyła się jeszcze na gola. Wciąż czekamy na gola.
  • 37'
    Niemczycki! Jankowski opanował piłkę po dośrodkowaniu, uderzył na bramkę, ale znakomicie interweniował młody golkiper Pasów!
  • 36'
    Nie udało się stworzyć zagrożenia. Po raz kolejny piłkę wybijają obrońcy.
  • 35'
    Hanca ma płuca ze stali. Dośrodkowanie po rajdzie lewą flanką, po interwencji obrońcy będzie rzut rożny.
  • 33'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Niemczycki wypiąstkował piłkę. Pasy kontratakują, Alvarez do Fiolicia. Piłka trafia ostatecznie do Loshaja, który oddał kolejny niecelny strzał sprzed pola karnego.
  • 30'
    Fiolić decyduje się na krótkie rozegranie. Podaje do Hanki, ten ściął do linii końcowej i dośrodkował. Piłka wyraźnie opuściła jednak boisko.
  • 29'
    Po akcji Pika głęboko dośrodkował Hanca. Strączek zbija piłkę i będzie rzut rożny.
  • 28'
    Kolejne prostopadłe zagranie Sergiu Hanki, tym razem w polu karnym nie było żadnego z graczy Pasów.
  • 26'
    Założyliśmy rywalom zamek, rozegranie przed polem karnym, ostatecznie uderzał Fiolić. Po rykoszecie głową zagrożenie oddalił Czorbadżijski.
  • 25'
    Florian Loshaj próbował uderzenia zza pola karnego, było ono bardzo nieudane.
  • 23'
    Domański próbował prawą stroną, trafił piłką prosto w Rodina.
  • 22'
    Pik w stronę Alvareza, piłka trafia jednak pod nogi obrońców.
  • 19'
    Domański w pole karne, Matras przedłużył głową piłkę, na szczęście na miejscu był Matej Rodin, który oddalił zagrożenie.
  • 18'
    Alvarez prostopadle do Loshaja, Kosowianin dobrze uderzył, ale po raz kolejny lepszy Strączek.
  • 16'
    Dośrodkowanie Jankowskiego, które zaskoczyła absolutnie wszystkich - włącznie z piłkarzami Stali.
  • 14'
    Niezłe rozegranie piłki pomiędzy Rivaldinho i Alvarezem. Niemiec uderzył z ostrego kąta, ale skiksował, Strączek nie miał problemu z wyłapaniem piłki.
  • 13'
    Albin Granlund ukarany żółtą kartką za faul na Alvarezie.
  • 11'
    Błyskotliwe, penetrujące zagranie Hanki w pole karne, nie zdążył do piłki Alvarez.
  • 10'
    Loshaj dośrodkowuje w stronę Szymonowicza, ton jednak nie doskakuje do piłki, obrońcy wybijają piłkę.
  • 10'
    Odegranie na skrzydło do Pika. Piłka odbita od obrońcy wychodzi na rzut rożny.
  • 8'
    Stal ma rzut wolny z głębi pola. Getinger dorzucił piłkę w pole karne, był tam Czorbadżijski, który uderzył obok bramki.
  • 7'
    Póki co Pasy prowadzą grę. Mielczanom ciężko jest się przebić przez linię środkową.
  • 5'
    Dobrze uderzył ze skrzydła Daniel Pik! Niestety, nie było w polu karnym nikogo, kto mógłby dobić strzał odbity przez Strączka.
  • 4'
    Lewą stroną naciera Pik. Oddaje piłkę Hance, ten dośrodkowuje minimalnie za głęboko i od bramki gospodarze.
  • 2'
    Uderzenie zza pola karnego, piłka trafia pod nogi Alvareza, który umieszcza piłkę w siatce! Niestety, Niemiec był na wyraźnym spalonym.
  • 1'
    Jedziemy! Gospodarze rozpoczynają grę.
  • początek meczu
  • 18:00
    Obie drużyny już na murawie, niebawem Sebastian Jarzębak rozpocznie to spotkanie.
  • 17:51
    Do pierwszego gwizdka zostało 10 minut, zawodnicy zeszli już z rozgrzewki. Ostatnie uwagi przedmeczowe i zaczynamy!
  • 17:35
    Skład Stali Mielec: Strączek - Getinger (C), De Amo, Matras, Granlund - Czorbadżijski - Prokić, Domański, Tomasiewicz, Jankowski - Kolew
  • 17:05

Do rozpoczęcia meczu została niespełna godzina, czas zatem na przedstawienie składów! Trener Michał Probierz desygnował do gry następującą jedenastkę:

• 16:54
    Dzień dobry! Zapraszamy na tekstową relację ze spotkania Pasów ze Stalą Mielec. Podczas naszego poprzedniego spotkania, we wrześniu, padł remis, 1:1. Naturalnie liczymy, że dziś zwyciężymy!