III Liga

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy 40 30 6 4 100 -31 96
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 30
  • Remisy 6
  • Porażki 4
  • Bramki 100 - 31
2 Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm 40 22 7 11 70 -45 73
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 22
  • Remisy 7
  • Porażki 11
  • Bramki 70 - 45
3 Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa 40 21 10 9 62 -37 73
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 21
  • Remisy 10
  • Porażki 9
  • Bramki 62 - 37
4 Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola 40 22 7 11 77 -44 73
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 22
  • Remisy 7
  • Porażki 11
  • Bramki 77 - 44
5 Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik 40 20 10 10 88 -40 70
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 20
  • Remisy 10
  • Porażki 10
  • Bramki 88 - 40
6 Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica 40 20 10 10 75 -45 70
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 20
  • Remisy 10
  • Porażki 10
  • Bramki 75 - 45
7 NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ 40 18 11 11 58 -49 65
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 18
  • Remisy 11
  • Porażki 11
  • Bramki 58 - 49
8 Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska 40 18 8 14 74 -58 62
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 18
  • Remisy 8
  • Porażki 14
  • Bramki 74 - 58
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 40 19 4 17 63 -50 61
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 19
  • Remisy 4
  • Porażki 17
  • Bramki 63 - 50
10 Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg 40 17 8 15 59 -52 59
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 8
  • Porażki 15
  • Bramki 59 - 52
11 Cracovia II - Logo Cracovia II 40 15 9 16 56 -49 54
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 9
  • Porażki 16
  • Bramki 56 - 49
12 Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz 40 15 9 16 53 -62 54
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 9
  • Porażki 16
  • Bramki 53 - 62
13 ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów 40 14 10 16 57 -62 52
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 14
  • Remisy 10
  • Porażki 16
  • Bramki 57 - 62
14 Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska 40 14 6 20 60 -84 48
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 14
  • Remisy 6
  • Porażki 20
  • Bramki 60 - 84
15 Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski 40 14 5 21 58 -71 47
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 14
  • Remisy 5
  • Porażki 21
  • Bramki 58 - 71
16 Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów 40 11 13 16 46 -48 46
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 13
  • Porażki 16
  • Bramki 46 - 48
17 KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica 40 13 7 20 53 -81 46
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 13
  • Remisy 7
  • Porażki 20
  • Bramki 53 - 81
18 Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce 40 12 6 22 50 -78 42
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 6
  • Porażki 22
  • Bramki 50 - 78
19 FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik 40 10 12 18 51 -58 42
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 12
  • Porażki 18
  • Bramki 51 - 58
20 Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów 40 7 7 26 48 -109 28
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 7
  • Porażki 26
  • Bramki 48 - 109
21 Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość 40 3 5 32 35 -140 14
  • Mecze 40
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 5
  • Porażki 32
  • Bramki 35 - 140
Hide all fixtures

Kolejka 42

  • 20.06
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 20.06
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 20.06
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    3-4
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 20.06
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    7-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 20.06
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    5-1
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 20.06
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    5-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 20.06
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    5-2
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 20.06
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 20.06
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-2
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 20.06
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 41

  • 12.06
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 12.06
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-1
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 12.06
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-3
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 12.06
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    2-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 12.06
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 12.06
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-2
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 12.06
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 12.06
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-2
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 12.06
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 12.06
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu

Kolejka 40

  • 05.02
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    3-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 03.06
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 03.06
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 05.06
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    1-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 05.06
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 05.06
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 05.06
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    3-3
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 05.06
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 05.06
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    4-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 05.06
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    4-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość

Kolejka 39

  • 03.06
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 03.06
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-3
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 03.06
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    5-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 03.06
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
    Relacja z meczu
  • 03.06
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 03.06
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    4-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 03.06
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    2-5
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 03.06
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 03.06
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 03.06
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz

Kolejka 38

  • 22.05
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    3-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 22.05
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    1-2
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 29.05
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 29.05
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 29.05
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 29.05
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 29.05
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    4-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 29.05
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 29.05
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    1-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 29.05
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 37

  • 22.05
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 22.05
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 22.05
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    2-8
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 22.05
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 22.05
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 22.05
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    3-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 22.05
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-0
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
    Relacja z meczu
  • 22.05
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 22.05
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 22.05
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów

Kolejka 36

  • 19.05
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 19.05
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    3-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 19.05
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    4-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 19.05
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 19.05
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 19.05
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 19.05
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 19.05
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 19.05
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    1-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 19.05
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa

Kolejka 35

  • 15.05
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-0
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 15.05
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    5-3
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 15.05
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 15.05
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-1
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 15.05
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 15.05
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
    Relacja z meczu
  • 15.05
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 15.05
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-1
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 15.05
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-2
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 15.05
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm

Kolejka 34

  • 08.04
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-3
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 08.05
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    4-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
    Relacja z meczu
  • 08.05
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 08.05
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    2-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 08.05
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    3-3
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 08.05
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    2-2
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 08.05
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    0-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 08.05
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 08.05
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 08.05
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-1
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy

Kolejka 33

  • 01.04
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 01.05
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 01.05
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    6-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 01.05
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 01.05
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    6-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
    Relacja z meczu
  • 01.05
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    4-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 01.05
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-2
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 01.05
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 01.05
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    4-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 01.05
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-3
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce

Kolejka 32

  • 28.04
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
    Relacja z meczu
  • 28.04
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 28.04
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-4
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 28.04
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-3
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 28.04
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    2-2
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 28.04
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-1
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 28.04
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 28.04
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 28.04
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 28.04
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    1-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 31

  • 24.04
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-3
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 24.04
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    3-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 24.04
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    7-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 24.04
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-1
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
    Relacja z meczu
  • 24.04
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 24.04
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 24.04
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    1-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 24.04
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 24.04
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 24.04
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 30

  • 17.04
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-3
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 17.04
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    2-4
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 17.04
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 17.04
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-4
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 17.04
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 17.04
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 17.04
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 17.04
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 18.04
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    3-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 03.05
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 29

  • 14.04
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 14.04
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 14.04
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
    Relacja z meczu
  • 14.04
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-6
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 14.04
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 14.04
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    5-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 21.04
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-2
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 21.04
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-1
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 01.05
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    6-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 01.05
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    1-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 28

  • 10.04
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 10.04
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 10.04
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 10.04
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    2-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 10.04
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 10.04
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 10.04
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 10.04
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 10.04
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    3-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 10.04
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-2
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy

Kolejka 27

  • 03.04
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 03.04
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    3-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 03.04
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
    Relacja z meczu
  • 03.04
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    7-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 03.04
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 03.04
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-2
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 03.04
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 03.04
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    2-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 03.04
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 21.04
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    4-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica

Kolejka 26

  • 27.02
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 27.03
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-1
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
    Relacja z meczu
  • 27.03
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    4-2
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 27.03
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 27.03
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 27.03
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-4
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 27.03
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 27.03
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 28.03
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 21.04
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-0
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy

Kolejka 25

  • 20.03
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 20.03
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
    Relacja z meczu
  • 20.03
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    3-2
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 20.03
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 20.03
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    7-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 20.03
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 20.03
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    2-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 20.03
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    2-2
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 20.03
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 20.03
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    1-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 24

  • 13.02
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    2-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 13.03
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 13.03
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 13.03
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-4
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 13.03
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-4
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 13.03
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 13.03
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 13.03
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 13.03
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 13.03
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 23

  • 06.03
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 06.03
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    3-2
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 06.03
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 06.03
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 06.03
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    4-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 06.03
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    3-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 06.03
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-4
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 06.03
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 06.03
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    1-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 07.03
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
    Relacja z meczu

Kolejka 22

  • 27.02
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    0-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 27.02
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    4-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 27.02
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 27.02
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-3
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 27.02
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 27.02
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-3
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 27.02
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    0-1
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 27.02
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 27.02
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 27.02
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II

Kolejka 21

  • 21.11
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    3-4
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 21.11
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-3
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 21.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 21.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-0
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 21.11
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-3
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 21.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    4-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 21.11
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 21.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    0-3
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 21.11
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 22.11
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-1
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów

Kolejka 20

  • 14.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 14.11
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 14.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
    Relacja z meczu
  • 14.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 15.11
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 15.11
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    4-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 15.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-3
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 15.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 15.11
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    6-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 17.11
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 19

  • 11.11
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    4-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 11.11
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 11.11
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 11.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 11.11
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 11.11
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    3-3
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 11.11
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-2
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 11.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 11.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    5-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
    Relacja z meczu
  • 25.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik

Kolejka 18

  • 08.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    5-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 07.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 07.11
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    3-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 07.11
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    1-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 07.11
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    6-1
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 07.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-4
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 07.11
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 07.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    3-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 08.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 30.11
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    4-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 17

  • 31.10
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-3
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 31.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-3
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 31.10
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-3
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 31.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    3-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 31.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 31.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 04.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    4-2
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 04.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    3-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 04.11
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    2-7
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 25.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
    Relacja z meczu

Kolejka 16

  • 24.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 24.10
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 24.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 24.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-2
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 24.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-1
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 24.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    4-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 24.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 24.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-4
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 25.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    4-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 25.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-4
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 15

  • 17.10
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 17.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
    Relacja z meczu
  • 17.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 17.10
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 17.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    3-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 17.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 17.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 17.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-4
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 17.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 18.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 14

  • 10.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-6
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 10.10
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    2-2
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 10.10
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 10.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 10.10
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 10.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 10.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    3-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 10.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 10.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 11.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    4-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 13

  • 03.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 03.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 03.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 03.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 03.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    0-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 03.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 03.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-3
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 03.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    6-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 04.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 21.10
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    6-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce

Kolejka 12

  • 26.09
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-2
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 26.09
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 26.09
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-4
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 26.09
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 26.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 26.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 26.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 26.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-4
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 27.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 27.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-3
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy

Kolejka 11

  • 19.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 19.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    5-2
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 19.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    5-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 19.09
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 19.09
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 19.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 19.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 19.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 20.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 20.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica

Kolejka 10

  • 12.09
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    8-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 12.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 12.09
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-4
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 12.09
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-3
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 12.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    3-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 12.09
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 12.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-2
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 12.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 13.09
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-4
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 13.09
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    1-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu

Kolejka 9

  • 09.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 09.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
    Relacja z meczu
  • 09.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 09.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    6-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 09.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-2
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 09.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 09.09
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    2-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 09.09
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 12.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-1
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 07.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica

Kolejka 8

  • 05.09
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-6
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 05.09
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 05.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 05.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 05.09
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-3
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 05.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-1
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 06.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 06.09
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 06.09
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 06.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 7

  • 29.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    3-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 29.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-4
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 29.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
    Relacja z meczu
  • 30.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 30.08
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    3-4
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 30.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 30.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-2
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 30.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 30.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 30.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce

Kolejka 6

  • 26.08
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    3-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 26.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 26.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    3-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 26.08
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 26.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 26.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-2
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 26.08
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 26.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 26.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 29.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 5

  • 22.08
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-3
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 22.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    6-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 22.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 22.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    3-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 22.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    3-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 22.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 23.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-7
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 23.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 23.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    4-3
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 07.10
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    2-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu

Kolejka 4

  • 08.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 15.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 15.08
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-5
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 15.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 15.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 15.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-2
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 16.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 16.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 16.08
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    4-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 30.09
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 3

  • 12.08
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 12.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 12.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
    Relacja z meczu
  • 12.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    4-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 12.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    2-3
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 12.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 16.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    8-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 16.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-6
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 16.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 07.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 2

  • 08.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 08.08
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 08.08
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-3
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 08.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 08.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 08.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-3
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 08.08
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 08.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-2
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 08.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 15.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    3-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 1

  • 01.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 01.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    3-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 01.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 01.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
    Relacja z meczu
  • 01.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 02.08
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 02.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    0-1
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 02.08
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 02.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    3-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 02.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    3-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ