Aktualności

Filtry
Wideo
News image
10.06.2017
Cracovia II zwycięża nad Skawinką
Rezerwy Cracovii podjęły dziś na swoim boisku przy ulicy Wielickiej 101 Skawinkę Skawina. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:2 podopiecznych trenera Marcina Gędłka.
Wideo
News image
19.05.2017
Zapowiedź ligowego weekendu grup młodzieżowych
Domowe spotkanie rezerw z Beskidem i wyjazdowe mecze juniorów starszych, młodszych i trampkarzy. Sprawdź, kiedy, gdzie i z kim zmierzą się w ten weekend nasze grupy młodzieżowe.
Wideo
News image
18.05.2017
Cracovia II. Czas na przełamanie!
W meczu z Jutrzenką Giebułtów, nasze rezerwy miały zmniejszyć punktową stratę do prowadzących w tabeli Wiślan. Póki co szansa na pierwsze miejsce jest nadal i trzeba zrobić wszystko, aby ją wykorzystać. Ważny mecz już dziś o godzinie 16:00 - gramy z Beskidem Andrychów!
Wideo
News image
03.05.2017
Rezerwy Cracovii z remisem!
Cracovia zremisowała dziś 1:1 z Wiślanami Jaśkowice. Jedyną bramkę dla "Pasów" strzelił Serafin.
Wideo
News image
24.04.2017
Dwa zwycięstwa, dwie przegrane – tak poszło w weekend naszej młodzieży
Za nami kolejny weekend z grupami młodzieżowymi Cracovii. Jak poradziły sobie nasze drużyny w meczach wyjazdowych?
Wideo
News image
16.03.2017
W weekend ruszają grupy młodzieżowe! Sprawdź, jak im poszło w ostatnich sparingach!
W miniony weekend drużyny rezerw, juniorów starszych i młodszych Cracovii rozegrały ostatnie mecze kontrolne przed startem rundy wiosennej, natomiast ekipie trampkarzy starszych pozostał jeszcze jeden sparing. Sprawdź, jak poszło naszym zespołom i kiedy w najbliższy weekend rozegrają swoje mecze.
Wideo
News image
28.02.2017
Wysokie zwycięstwo rezerw w kolejnym meczu sparingowym
W minioną sobotę nasze rezerwy rozegrały kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem podopieczni trenera Marcina Gędłka pokonali Górnik Wieliczka aż 6:3.
Wideo
News image
10.09.2016
Cracovia II z wysokim zwycięstwem nad Iskrą Klecza Dolna!
Cracovia II podjęła dziś na swoim boisku Iskrę Klecza Dolna w ramach rozgrywek IV ligi. Mimo że to goście rozpoczęli strzelanie, to nasza drużyna może się pochwalić siedmioma trafieniami, które dały jej pewną wygraną 7:1!
Wideo
News image
03.09.2016
Cracovia II z charakterem! Wygrywamy z Wiślanką 4:2!
Rezerwy Cracovii pokazały charakter w dzisiejszym spotkaniu z Wiślanką Grabie. Podopieczni trenera Marcina Gędłka przegrywali już 0:2, ale ostatecznie zwyciężyli 4:2! Była to piąta ligowa wygrana "Pasów" w tym sezonie, które z kompletem punktów prowadzą w ligowej tabeli.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ