III liga, gr. IV: Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów, godz. 12:00

  27.03.2021
  III liga, gr. IV: Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów, godz. 12:00

  Rezerwy Pasów zagrają dziś o trzecie zwycięstwo z rzędu w zmaganiach III ligi! Spotkanie z Jutrzenką Giebułtów rozpocznie się o 12.00 w Cracovia Training Center.


  Nasz dzisiejszy rywal plasuje się na 20. miejscu w ligowej tabeli z 16 punktami na koncie. Jutrzenka do meczu z naszym drugim zespołem przystąpi bez żadnej zdobyczy punktowej w tym roku kalendarzowym. W miniony weekend zespół z Giebułtowa uległ Orlętom z Radzynia Podlaskiego, po bramce w doliczonym czasie drugiej połowy.

  Podopieczni Jana Cyniewskiego udowodnili jednak już w tym sezonie, że są zdolni do sprawienia niespodzianki. Zawodnicy Jutrzenki w początkowej fazie sezonu potrafili odwrócić losy meczu ze Stalą Stalowa Wola (z 0:2 na 3:2). Natomiast w bezpośrednim pojedynku z naszym zespołem gracze z Giebułtowa postawili twarde warunki, a mecz zakończył się rezultatem remisowym.

  Jednym z najgroźniejszych zawodników gości jest Dominik Zawadzki. 22-latek występował już na boiskach pierwszoligowych, a swoje doświadczenie potwierdza w obecnym sezonie. Ofensywny pomocnik na swoim koncie ma już pięć trafień w rozgrywkach.

  W odróżnieniu do Jutrzenki, w ostatnim czasie bardzo dobrze radzą sobie nasi zawodnicy. Rundę wiosenną rozpoczęliśmy od zdobycia ośmiu punktów, a w szczególności cieszą dwa ostatnie spotkania, w których nasze pasiaste rezerwy dwukrotnie kończyły mecz zwycięsko.

  Liczymy na podtrzymanie zwycięskiej serii, a mecz z Jutrzenką Giebułtów będziemy transmitować na naszym kanale na YouTube, a także w wersji tekstowej. Linki do obydwu relacji upublicznione zostaną na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. Pierwszy gwizdek w Cracovia Training Center wybrzmi punktualnie o godzinie 12:00.

  Mateusz Czuchra

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ