Rezerwy: Cracovia II - MKS Trzebinia [RELACJA TEKSTOWA]

16.11.2019
    Przed nami ostatnie spotkanie pasiastych rezerw przed zimową przerwą. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu z MKS Trzebinia. Pierwszy gwizdek wybrzmi punktualnie w samo południe.

Uwaga: relacja wymaga odświeżenia strony.

90' Koniec meczu! Pasy na koniec pierwszej rundy zwyciężają 2:0 nad MKSem Trzebinia. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej i zapraszamy na marcowe mecze pasiastych rezerw!

89' Poszukujemy trzeciej bramki. Trzebinianie zamknięci na własnej połowie.

88' Bała zastępuje Adama Malisza.

86' Do zmiany szykuje się Tomasz Bała.

85' Boisko opuszcza zdobywca dwóch bramek, Patryk Zaucha! W jego miejsce Michał Stachera.

83' Pierwszy strzał Viniciusa. Wyłapuje to bramkarz rywali.

81' Wiśniewski zastąpiony przez Viniciusa.

80' Wrzucona z autu piłka nie mija nawet pierwszego obrońcy. Trafia pod nogi Zięby.

79' Rzut z autu dla graczy gości.

78' Od środka MKS Trzebinia.

77' Zgranie od Wiśniewskiego do Zauchy i mamy 2:0!

75' Nieco uspokoiła się gra rywali. Pasy ponownie w ofensywie.

73' Niecelny strzał Patryka Zauchy bezpośrednio pod bramką gości. Wciąż tylko 1:0.

71' Zagranie pod pole karne gości, ale Wiśniewski zostaje uprzedzony przez jednego z obrońców.

69' Zmiana następuje również w zespole gości. Wojciech Wilczek schodzi, w jego miejsce Szymon Kurek.

68' Adam Malisz napomniany żółtą kartką.

66' Do zmiany szykuje się również jeden z rezerwowych zespołu gości.

65' Podwójna zmiana w zespole Pasów. Remigiusza Biernata zastępuje Dorian Pituła. Robert Ożóg zaś zostaje zmieniony przez Matheusa.

63' Atak zespołu z Trzebini powstrzymany na linii środkowej.

61' Od środka goście.

60' Wychodzimy na prowadzenie! Po zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki kieruje Patryk Zaucha!

56' Mateusz Supryn uprzedzony przez obrońców rywali. Wybicie z pola karnego.

55' Okres gry głównie w środku pola. Niezmiennie utrzymuje się wynik bezbramkowy.

53' Dośrodkowujemy w pole karne, lecz zbyt mocno i niecelnie. Przechwytują to goście.

51' Niecelne zagranie do Malisza, piłka ląduje za linią bramkową.

49' Nie radzi sobie rywal w pierwszych minutach drugiej połowy. Piłka obija słupek bramki gości po strzale Wiśniewskiego i Pasy wciąż w natarciu.

48' Piłka ląduje w siatce trzebinian, ale arbiter odgwizduje spalonego. Od bramki rozpoczyna Trzebinia.

46' Wracamy do gry! Druga połowa wystartowała - od środka zespół gości.

45' Koniec pierwszej połowy. Wciąż bez bramek na obiekcie Orła Piaski Wielkie. Cracovia II - MKS Trzebinia 0:0.

42' Patryk Zaucha blokowany pod polem karnym, nie może dojść do dośrodkowania.

41' Rajd Kiczyńskiego środkiem pola zakończony stratą piłki.

39' Próba rozegrania szybkiej kontry zakończona zbyt mocnym podaniem górą w kierunku Krystiana Bracika. Przecina to gracz gości, zagrywając do bramkarza.

37' Gałka stara się zagrać do partnera pod bramką Pasów. Blokuje to jednak Szymon Pająk.

36' Przerzut Bracika na drugą stronę pola karnego zbyt mocny, nikt nie dochodzi do piłki.

34' Faul na Michale Wiśniewskim pod polem karnym rywali, ale gwizdek arbitra milczy.

32' Szczurek dobrze przyjmuje piłkę pod bramką Pasów, ale w ostatniej chwili zostaje powstrzymany przez dobre wyjście Adama Wilka.

30' Zagranie na lewą flankę. Brak jednak pomysłu na dobre rozegranie.

28' Interwencja Zięby i przejmujemy piłkę na własnej połowie.

27' Odważniej wychodzą goście. Dobrze ustawiona obrona Pasów nie dopuszcza jednak do tego, by oddali oni strzał.

24' Krystian Bracik walczy w środku pola. Akcja przerwana niebezpiecznym faulem jednego z zawodników gości.

23' Gracze gości zapędzają się pod nasze pole karne z prawej strony, ale interweniuje Szymon Pająk. Pasy w ataku.

21' Dośrodkowanie zablokowane przez Mateusza Supryna.

20' Rzut wolny w okolicach środka boiska dla graczy z Trzebini. Krótkie rozegranie, gracze rywala starają się dośrodkować.

18' Zagranie z rożnego niecelne, grę wznowi bramkarz gospodarzy.

17' Dośrodkowanie Zięby zablokowane. Rzut rożny dla Cracovii II.

16' Akcja przenosi się w środek pola. Pasy szukają okazji do zdobycia pierwszej bramki.

14' Z kontrą próbuje ruszyć Wierzba, ale przerywamy to w środku pola.

13' Rozegranie Szymona Pająka niewystarczająco celne. Przejmują to rywale.

11' Uderzenie Biernata wprost z pola karnego obija słupek bramki rywali!

10' Krystian Bracik ciałem blokuje zagranie prawą flanką. Gracz rywali pada, ale arbiter nie przerywa gry.

9' Indywidualna akcja Michała Wiśniewskiego, ale przerwana przez ofiarny wślizg obrońców gości.

6' Zamykamy rywali na ich własnej połowie. Pasy w ataku pozycyjnym.

5' Niezmiennie Cracovia w ofensywie. Brakuje jednak konkretów w postaci strzałów na bramkę.

4' Długie zagranie do Malisza, który jednak zostaje złapany na spalonym.

2' Pewnie wybijamy dośrodkowanie rywala - głową interweniuje Zięba.

1' Obydwa zespoły już na murawie. Rozpoczynamy mecz rezerw Pasów z MKS Trzebinia. Po trzy punkty na koniec rundy!

Skład zespołu gości: Wróbel - Gałka, Mrozek, Kwiecień, Szczurek, Wilczek, Wierzba, Sochacki, Górka, Zybiński, Kiczyński