Rezerwy: Cracovia II - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, godz. 12:00

    02.11.2019
    Rezerwy: Cracovia II - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, godz. 12:00
    Otwieramy listopadowy finisz rundy jesiennej naszych rezerw! Przez najbliższe tygodnie rozegrane zostaną ostatnie trzy spotkania na poziomie IV ligi. Pierwsze z nich - już dziś w samo południe.

    Rywalem zespołu Trenera Piotra Gizy będzie Węgrzcanka Węgrzce, która uda się na stadion przy ul. Niebieskiej 2.

    Dzisiejsi goście Pasów mają nieco inne priorytety na ostatnie spotkania tej jesieni. Zespół Węgrzcanki przede wszystkim skupia się na tym, by uciec dołowi tabeli. Zadanie nie należy do łatwych, lecz punktowo jest jak najbardziej osiągalne. Rywale znajdują się co prawda na trzecim miejscu od końca w czwartoligowych rozgrywkach, lecz jednocześnie ich strata do miejsc 12-15 jest niewielka - zaledwie kilkupunktowa.

    Na jedenastopunktowy dorobek Węgrzcanki składają się dwa zwycięstwa, pięć remisów oraz siedem porażek. Co ciekawe - goście zwyciężali do tej pory wyłącznie na wyjazdach, pokonując Orła Ryczów 1:0 oraz ostatni w tabeli Sokół Kocmyrzów 3:1. Liczymy, że dziś goście nie dopiszą sobie kolejnej wyjazdowej wygranej, zaś Pasy - obronią pozycję lidera IV ligi zachodniej.

    Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na obiekcie Orła Piaski Wielkie przy ul. Niebieskiej 2. Przypominamy, że bilety do nabycia są sprzedawane bezpośrednio przed spotkaniem. Dostępne są bilety normalne i ulgowe. Za pierwszy z nich zapłacić trzeba 10 PLN. Wejściówka ulgowa kosztuje połowę tej ceny.

    Ulgą, umożliwiającą kupno tańszego biletu, objęci są uczniowie i studenci (za okazaniem legitymacji szkolnej bądź studenckiej), a także kobiety, seniorzy (po 65 roku życia) oraz osoby niepełnosprawne. Karnetowicze nie płacą za wstęp - mecze Cracovii II są ujęte w ramach abonamentu.

    Dla wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się na spotkaniu rezerw, przygotowaliśmy relację tekstową. Przeprowadzona zostanie na łamach portalu cracovia.pl.

    CRACOVIA TO RÓWNIEŻ