Rezerwy: Słomniczanka Słomniki - Cracovia II, godz. 13:00

  09.11.2019
  Rezerwy: Słomniczanka Słomniki - Cracovia II, godz. 13:00
  Przed nami ostatnie wyjazdowe spotkanie pasiastych rezerw przed zimową przerwą w rozgrywkach. O ważne trzy punkty powalczymy dziś w Słomnikach - pierwszy gwizdek już o 13:00!

  Zespół ze Słomnik to drużyna ulokowana wysoko w czwartoligowej tabeli. Nasz dzisiejszy rywal aktualnie znajduje się na piątym miejscu w rozgrywkach, choć punktowo znacznie bliżej mu do drużyn ulokowanych niżej, niż do szczytów. Do liderującego zespołu Pasów traci aż trzynaście "oczek", podczas gdy mniejszy dystans punktowy dzieli go np. od piętnastej w tabeli Skawinki Skawina.

  Nie zmienia to jednak faktu, że za graczami ze Słomnik udana runda jesienna. Zarówno na własnym obiekcie, jak i na wyjazdach znacznie częściej zwyciężają. To na stadionie w Słomnikach nie uznają jednak kompromisów - na osiem rozegranych tam spotkań zaledwie raz podzielili się punktami. W 10. kolejce rozgrywek IV ligi gospodarze zremisowali 1:1 z Orłem Ryczów. Ponadto na własnym obiekcie cztery razy zwyciężali, trzykrotnie schodząc z boiska pokonanymi. Co ciekawe, na wyjazdach statystycznie radzą sobie lepiej, przegrywając do tej pory zaledwie raz.

  Plan drużyny Pasów na dzisiejsze popołudnie może być więc tylko jeden - powiększyć przewagę nad rywalem oraz przybliżyć się do tytułu mistrzów jesieni! Strata punktów przez Wiślan Jaśkowice da nam pewny tytuł lidera na zimę. Walkę o obydwa cele rozpoczniemy już o 13:00 w Słomnikach. Tylko trzy punkty!

  Dostępne jest również podsumowanie minionego miesiąca w zespole rezerw:

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ