Aktualności

Wideo
News image
13.11.2019
David Jablonský zaprasza na Puchar Kontynentalny #NaLodowisku! [VIDEO]
Już w ten piątek nasza sekcja hokejowa rozpocznie zmagania w półfinale rozgrywek Pucharu Kontynentalnego. Jesteśmy jednym Klubem - nasi piłkarze zapraszają na turniej!
Wideo
News image
09.11.2019
M. Peškovič: Musieliśmy być czujni w obronie [VIDEO]
- Każdy zawodnik w obronie musiał być skoncentrowany na stałych fragmentach gry. Liczyła się każda piłka, rywale bazują na stałych fragmentach i nawet w ostatniej minucie mogliśmy stracić w ten sposób bramkę. Dobrze, że udało nam się tego wybronić. - powiedział po meczu z Wisłą Płock nasz bramkarz, Michal Peškovič.
Wideo
News image
09.11.2019
M. Probierz: Potrzebna jest chłodna głowa [VIDEO]
Za nami mecz 15. kolejki PKO BP Ekstraklasy, zakończony remisem Pasów w Płocku. Bezbramkowe starcie na konferencji prasowej podsumowywali obydwaj szkoleniowcy.
Wideo
News image
09.11.2019
PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock - Cracovia [SKRÓT]
Z Płocka wywozimy jeden punkt po bezbramkowym remisie z tamtejszą Wisłą. Zobaczcie, jak wyglądało to spotkanie na jego skrócie.
Wideo
News image
07.11.2019
M. Probierz: Nie możemy liczyć na prezenty [VIDEO]
Przed nadchodzącym meczem z Wisłą Płock z mediami spotkał się I Trener zespołu Pasów, Michał Probierz. Zobaczcie zapis wideo dzisiejszej konferencji prasowej.
Wideo
News image
05.11.2019
#ToSięNagrało: Kulisy meczu z Lechią Gdańsk [VIDEO]
Za nami kolejny doskonały mecz na "Ziemi Świętej"! Zobaczcie, jak wyglądało zwycięstwo Pasów z Lechią od kulis.
Wideo
News image
02.11.2019
P. van Amersfoort: To przyjemne uczucie [VIDEO]
- Stwarzaliśmy sytuacje zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. To przyjemne uczucie, zdobyć gola w 90 minucie meczu, lecz nasze zwycięstwo jest zasłużone. - mówił po meczu z Lechią zdobywca jedynej bramki, Pelle van Amersfoort.
Wideo
News image
02.11.2019
M. Peškovič: Nie zabrakło nam siły [VIDEO]
- Najważniejsze, że nie zabrakło nam siły, by zdobyć bramkę w doliczonym czasie. Byliśmy cierpliwi, dążyliśmy do tego w drugiej połowie - i się udało. - powiedział po wygranym meczu z Lechią Gdańsk nasz bramkarz, Michal Peškovič.
Wideo
News image
02.11.2019
PKO BP Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk [SKRÓT]
Za nami piękny wieczór na "Ziemi Świętej"! Pasy zwyciężają z Lechią i na tę chwilę zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Zobaczcie, jak wyglądało to spotkanie na jego skrócie

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ