Aleksejs Višŋakovs :Jest szansa na utrzymanie

  21.03.2011
  Aleksejs Višŋakovs :Jest szansa na utrzymanie
  Aleksejs Višŋakovs czuje się coraz pewniej w Cracovii. Łotewski pomocnik ponownie wystąpił w podstawowym składzie „Pasów”, a co więcej, zdobył swojego pierwszego gola na polskich boiskach.

  Aleksejs Višŋakovs czuje się coraz pewniej w Cracovii. Łotewski pomocnik ponownie wystąpił w podstawowym składzie „Pasów", a co więcej, zdobył swojego pierwszego gola na polskich boiskach. Podopieczni trenera Jurija Szatałowa wygrali z Koroną Kielce 3:0.

  - Bardzo się cieszę z występu i z tej bramki. Dostałem dobre podanie, uderzyłem i piłka wpadła do siatki. Chciałbym podziękować za to zagranie moim kolegom z drużyny - mówi Aleksejs Višŋakovs.

  Łotysz był aktywny w meczu z Koroną, przeprowadzał akcje obiema stronami boiska, dośrodkowywał. - Zagrałem lepszy mecz niż z Lechem - mówi wprost, po czym dodaje: - Przyszedłem do Cracovii pomóc jej w utrzymaniu w Ekstraklasie.

  Cracovia wygrała w sobotę drugi mecz z rzędu, a w rundzie wiosennej zdobyła już osiem punktów, z czego aż siedem na własnym stadionie. Zdaniem Višŋakovsa duża w tym zasługa kibiców „Pasów". - Bez nich z pewnością byśmy sobie nie poradzili. A tak jest szansa, żeby utrzymać się w Ekstraklasie - zapewnia.

  DG

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ