Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (dwugłos trenerski)

• Wideo
12.05.2013
Cracovia wygrała z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 2:1 i awansowała na drugie miejsce w tabeli I ligi! Oto, co po dzisiejszym meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Kazimierz Moskal (Termalica): - Sztuką było przegrać w dzisiejszym meczu, bo zagraliśmy dobre spotkanie. Możemy żałować, że nie wykorzystaliśmy okazji w pierwszej połowie, gdy Cracovia była w trudnej sytuacji. Mamy obecnie cztery punkty przewagi nad Cracovią, zatem w walce o ekstraklasę może się jeszcze sporo wydarzyć.

Wojciech Stawowy (Cracovia): - Pierwszego gola straciliśmy po prostym błędzie, ale na szczęście zdobyliśmy bramkę do szatni. W drugiej połowie to my dominowaliśmy i wygraliśmy bardzo ważny mecz. Uważam, że zasłużenie. Awansowaliśmy na pozycję wicelidera i teraz tylko od nas zależy, by nie stracić tego miejsca. Myślami jestem już przy kolejnym meczu z Flotą Świnoujście.

Wkrótce zaprezentujemy materiał video z dzisiejszej konferencji prasowej po meczu Cracovii z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.