Cracovia wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Pasiaste aukcje już wkrótce

  12.01.2020
  Cracovia wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Pasiaste aukcje już wkrótce
  Trwa 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem największa orkiestra świata gra dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Jak co roku, we wsparcie włącza się również najstarszy Klub sportowy w Polsce. Nasze licytacje, które w całości wspomogą Wielką Orkiestrę, już wkrótce znajdą się na Allegro.

  Tym razem w ramach pasiastych aukcji można będzie między innymi wpisać się w żywą historię polskiego futbolu, uczestnicząc w wielkim sportowym wydarzeniu. Już w marcu kolejne Wielkie Derby Krakowa, podczas których piłkarzy jak zawsze wyprowadzi dziecięca eskorta. W ramach naszych aukcji oferujemy możliwość wyprowadzenia jednego z zawodników w trakcie tego wyjątkowego meczu, a także podwójne zaproszenia na Derby dla opiekunów!

  Pasy wesprą Orkiestrę również wyjątkową wizytą w Centrum Treningowym Cracovii, połączonym ze spotkaniem z zawodnikami oraz przekazaniem koszulki z autografami. Analogicznie w nasze licytacje włączyła się także drużyna hokejowa, którą będzie można spotkać podczas treningu w ramach wyjątkowej wizyty #NaLodowisku. Także wówczas do zdobycia będzie koszulka z podpisami.

  Nasze aukcje ruszają już wkrótce - o ich starcie informować będziemy w osobnej wiadomości. Najstarszy Klub sportowy w Polsce z dumą wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ